Школа №7 » Матеріали за 19.02.2021

Флешмоб "Герої Небесної Сотні-шануємо"

Автор: admin від 19-02-2021, 16:12

Сьогодні у нашій школі відбувся флешмоб "Герої Небесної Сотні-шануємо". Діти враженні тими подіями, що відбулися на майдані. І в пам'ять о Героях, одягли національний одяг, і запалили свічки пам'яті. Це Україна сумує за своїми синами.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Автор: admin від 19-02-2021, 12:20

У рамках «Тижня безпеки життєдіяльності», з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи щодо запобігання травматизму, виховання поважного ставлення до безпеки людини, у четвер, 18 лютого 2021 року до учнів 9-А, 9-Б, 6-Б класів завітали інспектори управління патрульної поліції в Запорізькій області. Вони дуже цікаво, у вигляді ділової гри, тренінгу розповіли учням про відповідальність підлітків за порушення Закону, про причини порушень та їх попередження.

Тематична підбіркою "Методичний орієнтир"

Автор: admin від 19-02-2021, 10:34

Для вчителів початкових класів нові методичні посібники нової української школи. Запрошуємо ознайомитись з тематичною підбіркою "Методичний орієнтир"

Виховна година Леся Українка

Автор: admin від 19-02-2021, 10:31

Любила, кохала свою Україну
У мріях надією лише жила.
І пестила в віршах свій край ,
Свою долю,
Тому Українкою себе назвала.

Все життя боролась за права, свободу,
За своє здоров'я та за рідну мову.

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає...
Леся Українка

Любила вона стародавнішний Луцьк,
Колодяжне, Стиру, природу красиву,
Та так, що хотілося їх малювати
І хрестиком свій рушничок вишивати.