Школа №7 » Харчування

Відповідальні за харчування

Автор: admin від 18-01-2022, 10:59

Відповідальні за:  якісне приготування їжі, відповідність чотиритижневому сезонному меню, доставку, транспортування, вигрузку та роздачу їжі працівники надавача послуг з харчування (ВИКОНАВЦЯ)

ФОП   Соловей Зінаїди Максимівни          тлф. 050-558-09-60

Завідуюча харчоблоком  Раїса ЖУГІНА

Відповідальні за: складання графіку харчування, санітарний стан шкільної їдальні, санітарну обробку стільців та столів в обідньому залі, організацію харчування учнів, чергування вчителів в обідньому залі навчального закладу.

Заступник директора   Олександр ОЛІЙНИК (загальні питання)

Заступник директора Артур ВЕДМЕДЕНКО (харчування учнів 2-4 класів та ГПД)

Соціальний педагог     Наталія ГАРЬКАВА (харчування учнів пільгових категорій)

Медична сестра  Ірина КАСЬЯНЕНКО

Дієтична сестра   Ірина ДУДНІК

Тлф. 061-769-80-37

Зміни в організації харчування учнів

Автор: admin від 10-01-2022, 11:00

Приготування, доставка, вигрузка та роздача їжі відбувається силами надавача послуг (ВИКОНАВЕЦЬ) ФОП Соловей Зінаїда Максимівна

По заявці адміністрації школи, ВИКОНАВЕЦЬ повинен забезпечити організацію харчування учнів не пільгових категорій за рахунок батьківських коштів.

Харчування учнів повинно організовуватись за чотиритижневим сезонним меню погодженим з територіальним органом Держпродспоживслужби.

На теперішній час в школі відсутнє погоджене з органом Держпродспоживслужби чотиритижневе меню.