Школа №7 » Безпечний Інтернет

Тиждень Безпечного Інтернету

Автор: admin від 15-02-2021, 15:21

У рамках тижня Безпечного Інтернету у школі пройшли заходи, метою яких було попередити учнів про ризики при роботі у глобальній мережі. Так, учні початкової школи малювали малюнки, для учнів 5 - х класів проведено урок по визначенню прав та обов’язків в Інтернеті, у 8-их класах діти створювали веб-сторінки з рекомендаціями щодо безпечної роботи, а учні 9-х класів створювали буклети. Для 10-тих та 11-тих класів була проведена лекція-дискусія про кібергрумінг.

Кібергрумінг

Автор: admin від 12-02-2021, 15:26

Online сексуальне насильство над дітьми (кібергрумінг)

Не мовчи!

Автор: admin від 12-02-2021, 12:41

ҐАДЖЕТОЗАЛЕЖНІСТЬ

Автор: admin від 1-02-2019, 13:58

Усе частіше молодь, підлітки і діти замість звичайного спілкування та жвавих ігор обирають віртуальну реальність ґаджета. Звісно, можна сказати, що інакше і не може бути  у світі сучасних технологій у сучасному світі. Однак, якими можуть бути наслідки? Редакція освітнього проекту «На Урок» дібрала 7 змістовних мультфільмів, які допоможуть у невимушеній формі розповісти про переваги і недоліки сучасних технологій.

Питання:  Як часто протягом дня ви використовуєте смартфони без конкретної мети?

Питання: Як залежність від ґаджетів позбавляє людину реального життя та руйнує її стосунки з близькими?

Питання: Скільки часу кожен з вас витрачає на користування смартфоном впродовж дня, що при цьому отримує, а що насправді втрачає?

Питання: Чи справді необхідно на сторінках у соціальних мережах викладати світлини і дописи, описуючи все, що відбувається у житті?

Питання: Чим загрожує ігрова залежність та як уникнути такої небезпеки?

Питання: В яких випадках і чому не можна користуватися ґаджетами та слухати гучно музику?

Питання: Чому технології, які мають поєднувати людей, насправді віддаляють їх?