Школа №7 » Колонка адміністратора

Колонка адміністратора від 11.01.2019

Автор: admin від 11-01-2019, 14:18

Шановні старшокласники та їх батьки, звертаємо вашу увагу на те, що реєстрація на пробне ЗНО триває.

  РАДИМО ВСІМ МАЙБУТНІМ УЧАСНИКАМ ЗНО (учням 10-х, 11-х класів, випускникам минулих років) УЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ТЕСТУВАННІ!

  ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

  ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо в термін з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.dneprtest.dp.ua). Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!

  Пробне тестування є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 136 грн. 50 коп. (разом з ПДВ)

  Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 за № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)Вимогами щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядком проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

16 березня (субота)

Українська мова і література

23 березня (субота)

Історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

Увага! Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, т

ому неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2019

  ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

  МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені у Вимогах щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядку проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році).

 

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ

1. Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2019.

2. Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.

3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.

4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу.

5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

6. Навчитися ефективно розподіляти час.

7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

 

  Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури та іноземних мов).

  ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 25.02.2019.

  У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

 

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОБНОГО ЗНО**** кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (буде розміщено в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО») у такі терміни:

16–18 березня (українська мова і література);

23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування та правильні відповіді буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників: з української мови і літератури 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

****Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Колонка адміністратора від 11.01.2019 

Шановні учні та батьки, колеги.

Автор: admin від 21-10-2022, 17:54

Шановні учні та батьки, колеги.
Ми пройшли разом нелегкий час дистанційного навчання. Ми трималися один за одного, щоб вистояти у цей надважкий час. І результати першої чверті демонструють плідну співпрацю заради нашого майбутнього.
Вчителі дуже старалися, наші учні наполегливо працювали, наші друзі- батьки були розумними та терплячими. Інакше і не могло бути. Бо ми- єдина шкільна родина.
Бажаю учням спокійного та мирного відпочинку на канікулах.
А наші невтомні вчителі у канікулярний час будуть продовжувати працювати з учнями, які обрали сімейну форму навчання. У цих дітей розпочинається тиждень контрольних робіт, співбесід, тестів. Чекаємо на зустріч з вами та бажаємо гарних успіхів під час осінньої сесії.

Школа готується до нового навчального року

Автор: admin від 18-08-2022, 13:46

Школа готується до нового навчального року.
Скоро настане 1 вересня. День, коли школа радо зустрічає своїх учнів. Але у цьому навчальному році все відбудеться за новими правилами. Навчання буде дистанційним.
Що є:
- повністю збережений контингент учнів (на сьогоднішній день він складає 951 особу);
- в наявності вчителі з усіх предметів. Проведений розподіл годин, призначені класні керівники, розпочата робота з календарно- тематичного планування навчальної та виховної роботи;
- кабінети готові для дистанційної роботи вчителів, необхідне обладнання відремонтовано та підготовлено для роботи;
- визначені дні чвертей та канікул, а саме:
01.09 - 21.10 - перша чверть
22.10 - 30.10 - канікули
31.10 - 23.12 - друга чверть
24.12 - 08.01 канікули.
- розпочали видачу підручників для учнів школи (з цього питання прошу зв'язуватися з класними керівниками).
- усі вчителі школи пройшли курси та виконали практичні заняття з домедичної підготовки і отримали відповідні сертифікати;
- педагоги, які працюватимуть у 5 класах, пройшли навчання з НУШу.

Проводиться робота разом з департаментом освіти і науки, міською владою, депутатами по оснащенню первинного укриття.

З вірою у краще, з надією на плідну співпрацю, взаємопідтримку і добро в наших серцях ваші вчителі.

Шановні батьки та наші учні

Автор: admin від 26-03-2022, 14:52
Повідомляю Вам про те, що вчителі школи відновлюють зустрічі з вами, на жаль, поки що в дистанційному форматі.
Пройшло достатньо часу, щоб зрозуміти, що потрібно повертатися до нашої роботи: учням- вчитися, нам- вчити.
Будемо робити все, аби наші спільні дії допомогли справитися з надзвичайними труднощами.
З понеділка діти можуть, за можливості, доєднуватися до шкільних занять (розклад розміщено на шкільному сайті). Заняття будуть проводитися для усіх бажаючих учнів. Поки що без домашніх завдань та вимог про обов'язкову присутність. Така робота надасть нам можливість якнайкраще організуватися у майбутньому.
Усі подробиці безпечної роботи вам повідомлять класні керівники.
Ми так скучили за вами, ми так чекаємо тієї хвилини, щоб знову почути і побачити вас, любі діти, щоб знову бути разом у вихорі життя.
Дякуємо Вам за довіру та вірність.

Звернення директора школи

Автор: admin від 21-11-2021, 12:19

Шановні учні, батьки.
З понеділка, 22 листопада, всі учні нашого закладу освіти розпочинають, а 2-4 класи продовжують очне навчання.
Всі вчителі школи отримали дві дози вакцини. Педагогічні працівники зробили все від них залежне, щоб знову зустрітися зі своїми вихованцями.
Спочатку буде трохи важко, адже пройшло досить багато часу від попередніх занять. Але педагоги вже зробили корекцію навчальних планів, щоб час адаптації пройшов у найбільш комфортних умовах.
Дуже надіємося на Вашу допомогу на цей період.
Віримо, що разом швидко повернемось до звичайного ритму занять.
У всіх випадках прошу звертатися до адміністрації закладу.
Дякую за співпрацю та бажаю Вам здоров'я.

Назад Вперед
Наверх