Школа №7 » Колонка адміністратора

Шановні батьки та наші учні

Автор: admin від 26-03-2022, 14:52
Повідомляю Вам про те, що вчителі школи відновлюють зустрічі з вами, на жаль, поки що в дистанційному форматі.
Пройшло достатньо часу, щоб зрозуміти, що потрібно повертатися до нашої роботи: учням- вчитися, нам- вчити.
Будемо робити все, аби наші спільні дії допомогли справитися з надзвичайними труднощами.
З понеділка діти можуть, за можливості, доєднуватися до шкільних занять (розклад розміщено на шкільному сайті). Заняття будуть проводитися для усіх бажаючих учнів. Поки що без домашніх завдань та вимог про обов'язкову присутність. Така робота надасть нам можливість якнайкраще організуватися у майбутньому.
Усі подробиці безпечної роботи вам повідомлять класні керівники.
Ми так скучили за вами, ми так чекаємо тієї хвилини, щоб знову почути і побачити вас, любі діти, щоб знову бути разом у вихорі життя.
Дякуємо Вам за довіру та вірність.

Колонка адміністратора від 11.01.2019

Автор: admin від 11-01-2019, 14:18

Шановні старшокласники та їх батьки, звертаємо вашу увагу на те, що реєстрація на пробне ЗНО триває.

  РАДИМО ВСІМ МАЙБУТНІМ УЧАСНИКАМ ЗНО (учням 10-х, 11-х класів, випускникам минулих років) УЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ТЕСТУВАННІ!

  ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

  ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО буде можливо в термін з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.dneprtest.dp.ua). Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування!

  Пробне тестування є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає 136 грн. 50 коп. (разом з ПДВ)

  Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 за № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139)Вимогами щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядком проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2019:

16 березня (субота)

Українська мова і література

23 березня (субота)

Історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

Увага! Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, т

ому неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОБНЕ ЗНО-2019

  ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

  МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ – пункти проведення пробного ЗНО (такі пункти створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені у Вимогах щодо особливостей реєстрації для участі в пробному ЗНО у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році та Порядку проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2019 році).

 

ПРОБНЕ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ

1. Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2019.

2. Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.

3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.

4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу.

5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

6. Навчитися ефективно розподіляти час.

7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

 

  Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням особи такі завдання надаються однією із мов національних меншин (крім завдань з української мови і літератури та іноземних мов).

  ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЧАС І МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО (ЗАПРОШЕННЯ) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 25.02.2019.

  У ДЕНЬ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

– паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

 

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОБНОГО ЗНО**** кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (буде розміщено в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО») у такі терміни:

16–18 березня (українська мова і література);

23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування та правильні відповіді буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників: з української мови і літератури 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

****Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Колонка адміністратора від 11.01.2019 

Звернення директора школи

Автор: admin від 21-11-2021, 12:19

Шановні учні, батьки.
З понеділка, 22 листопада, всі учні нашого закладу освіти розпочинають, а 2-4 класи продовжують очне навчання.
Всі вчителі школи отримали дві дози вакцини. Педагогічні працівники зробили все від них залежне, щоб знову зустрітися зі своїми вихованцями.
Спочатку буде трохи важко, адже пройшло досить багато часу від попередніх занять. Але педагоги вже зробили корекцію навчальних планів, щоб час адаптації пройшов у найбільш комфортних умовах.
Дуже надіємося на Вашу допомогу на цей період.
Віримо, що разом швидко повернемось до звичайного ритму занять.
У всіх випадках прошу звертатися до адміністрації закладу.
Дякую за співпрацю та бажаю Вам здоров'я.

Колонка адміністратора від 18.06.2020

Автор: admin від 18-06-2020, 16:13

Шановні випускники, батьки випускників та колеги.

Верховна рада сьогодні вирішила долю випускників школи щодо складання ДПА.

Тому буде змінено порядок видачі свідоцтва про повну загальну освіту. За попередніми даними до кінця червня діти отримають документ про освіту.

Чекаємо на чіткий алгоритм дій.

Додатки до свідоцтва одинадцятикласників ми вже отримали. Маємо надію, що найближчим часом до школи надійдуть пластикові свідоцтва.

Наголошую, що для вступу у Вузи України ЗНО складати треба.

 З надією на краще директор школи.

Колонка адміністратора від 15.05.2020

Автор: admin від 15-05-2020, 14:23

     Шановні колеги, учні та батьки, добігає до кінця 2019-2020 навчальний рік. У незвичних для всіх умовах суворого карантину, викликаного пандемією, більшу частину ІІ семестру ми працювали з використанням технологій дистанційного навчання. Педагоги ЗСШ №7 докладали максимум зусиль для забезпечення права дітей на продовження здобуття освіти, виконання навчальних програм з усіх предметів відповідно до Освітньої програми Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 на 2019-2020 н.р.

     Керуючись нормативними документами та методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради щодо організованого завершення 2019-2020 н.р., оцінювання учнів та оформлення документів про освіту, враховуючи автономію освітнього закладу, передбачену Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», повідомляємо вам про деякі аспекти закінчення 2019-2020 н.р. в ЗСШ №7:

 • Завершення навчального процесу в ЗСШ №7 відбудеться 29 травня 2020 року відповідно до структури, визначеної на початку навчального року.
 • Оформлення шкільної документації щодо оцінювання учнів, оформлення свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелів навчальних досягнень учнів буде завершено не пізніше 15 червня 2020.
 • Свідоцтва досягнень для учнів 1-2 класів, табелі успішності для учнів 3-8, 10 класів будуть надіслані учням та їх батькам з використанням електронних засобів з подальшим врученням оригіналів документів у вересні 2020 року. Для отримання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти для учнів 9-х класів буде складено окремий графік з дотриманням вимог карантину.
 • Учні 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації у 2020 році.
 • Державна підсумкова атестація випускників 11-х класів відбудеться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Планується провести ЗНО-2020 у період з 25 червня по 17 липня 2020 року. Результати ЗНО/ДПА очікуємо отримати до кінця липня 2020. Лише після цього ми будемо мати можливість оформити свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти для випускників 11-х класів.
 • Щодо організації оцінювання учнів:
  • тематичне оцінювання здійснюється на підставі поточних оцінок та оцінок за контрольні роботи, отриманих під час очного та дистанційного навчання;
  • семестрове оцінювання за ІІ семестр буде проведено на підставі тематичних оцінок, отриманих протягом семестру під час очного та дистанційного навчання, а також обов’язкових видів контролю, якщо це передбачено специфікою окремих предметів;
  • оцінки за ІІ семестр з усіх предметів будуть виставлені до електронних журналів до 29.05.2020. Ознайомитися з ними учні та батьки зможуть за допомогою персональних кодів доступу;
  • Семестрова оцінка може підлягати коригуванню. Повторне семестрове оцінювання може проводитися з одного або декількох предметів. Організація повторного семестрового оцінювання буде здійснюватися з дотриманням всіх санітарних норм, передбачених карантином. Нормативними документами встановлено певний порядок проведення повторного семестрового оцінювання.

     У триденний термін після виставлення семестрової оцінки батьки (або їх законні представники) учнів, які виявили бажання підвищити результати семестрового оцінювання або з певних причин не були атестовані, звертаються до керівника освітнього закладу із заявою про проведення відповідного оцінювання, у якій мотивують причину про необхідність його проведення.

    Наказом керівника освітнього навчального закладу створюється комісія у складі голови (керівник освітнього закладу або його заступник) та членів комісії: голови методичного об'єднання, вчителя, який викладає предмет у цьому класі, а також затверджується графік проведення оцінювання. Коригування семестрового оцінювання проводиться не пізніше п'яти днів після подання заяви.

     Члени комісії готують завдання, що погоджуються на засіданні шкільного методичного об'єднання і затверджуються керівником освітнього закладу. Завдання мають охоплювати зміст усіх тем, що вивчалися протягом семестру. Оцінювання проводиться у письмовій формі.

     Комісія приймає рішення щодо його результатів та складає протокол. Рішення цієї комісії є остаточним, при цьому скоригована семестрова оцінка не може бути нижчою за семестрову. У разі, якщо учневі не вдалося підвищити результати, запис у колонку «Скоригована» не робиться. За результатами оцінювання видається відповідний наказ керівника навчального закладу.

 • Річна оцінка виставляється на підставі семестрових оцінок. Термін виставлення річної оцінки до 4 червня 2020 року. Річна оцінка коригуванню не підлягає.

      Шановні колеги, учні та батьки, у цьому році перед нами постали нові несподівані виклики, але ми разом змогли організуватися та забезпечити освітній процес в умовах жорсткого карантину.  Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у питанні організованого завершення 2019-2020 навчального року. Бажаємо всім здоров’я та наснаги!

      

Назад Вперед
Наверх