Школа №7 » Поради психолога вчителям

10 найдобріших мультиків, які варто показати кожній дитині

Автор: psychologist від 16-03-2022, 09:24

Яке дитинство без мультфільмів! Але якщо для покоління радянських дітей мультики були певним дефіцитом, то у сьогоднішніх малюків вони в надлишку.

І серед величезної кількості яскравих казок хочеться знайти ті, які дійсно допоможуть дітям зрозуміти важливі життєві речі і тонкощі стосунків між людьми.

Вчимося опановувати свої емоції та реакції

Автор: psychologist від 3-03-2022, 16:00

В разі необхідності ви можете звернутися за консультацією до практичного психолога! Можете телефонувати за номером 0661878390, написати у Viber, або заповнити онлайн форму, за допомогою якої будете мати можливість проконсультуватися з будь-якого питання в зручний для Вас час і при цьому, за бажанням, зберегти анонімність.

Перейти на форму можна за посиланням

або відсканувавши QR-код:

Як швидко заспокоїтися у кризових ситуаціях

Автор: psychologist від 3-03-2022, 10:08

Уміння керувати своїм здоров’ям, емоційним станом — це перший і дуже важливий щабель самозбереження.

Людина — живий організм, що прагне зберігати стабільність у постійно змінюваних умовах довкілля. Стрес — це природна реакція організму на подразник, яка допомагає нам впоратися з мінливістю середовища, щоб повертати своє життя до стабільності. У стресовій ситуації відбуваються зміни на фізіологічному рівні, відповідно на психоемоційному — виникає багато енергії для долання подразника. Як заспокоїти себе?

Як наші думки здатні нас погубити?!

Автор: psychologist від 3-03-2022, 09:50

В стресових ситуаціях часто людина самостійно здатна знищити себе зсередини своїми думками. Натомість важливо змусити себе думати конструктивно!

Нижче наведені декілька прикладів думок, які деструктивно впливають на нашу поведінку та свідомість.

Техніка "Я - повідомленя", як фундамент ефективної комунікації з батьками учнів

Автор: psychologist від 18-02-2022, 18:53

Основою педагогічної взаємодії є спілкування, адже саме спілкування є і найважливішою умовою, і засобом розвитку особистості. Одним з видів педагогічної взаємодії є спілкування педагога з батьками вихованців, головна мета якого — побудувати партнерські стосунки та забезпечити психолого-педагогічний супровід сімейного виховання. Щоб досягти цієї мети, потрібно майстерно володіти ефективними технологіями спілкування.