Школа №7 » Заходи

З Днем вишиванки!

Автор: admin від 19-05-2022, 09:24

Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід’ємна частина культури! Нехай це свято зітре кордони і об’єднає українців у кожному куточку планети.

Листівки для бійців ЗСУ

Автор: admin від 18-05-2022, 13:44
  Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.
  Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника! Діти від щирого серця написали листівки для бійців ЗСУ.

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Автор: admin від 18-05-2022, 11:11
   18 травня  -  День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
  Цього дня 1944  радянська влада розпочала операцію з депортації кримських татар, закинувши їм масове дезертирство та співпрацю з ворогом. З півострова було виселено понад 200 тисяч осіб. За даними Українського інституту національної пам’яті за перші роки після переселення від голоду, виснаження і хвороб померли, за різними оцінками,  понад 46% всіх депортованих. Серед померлих за перший рік майже половина – діти до 16 років.
   Понад 20 років радянська влада повністю заперечувала злочинний характер своїх дій. У 1967 році Верховна Рада СРСР визнала необґрунтованість тотального звинувачення кримських татар, але вони так і не отримали права повернутися до Криму. Заборона діяла до 1989 року.

День пам'яті та примирення в Україні

Автор: admin від 8-05-2022, 08:30
 Пам’ятний день встановлений з метою гідного вшанування подвигу українського народу та його внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Кожного року 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цей день присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
Історія Дня пам’яті та примирення
7 травня 1945 року у французькому місті Реймсі був підписаний Акт воєнної капітуляції Німеччини, який набув чинності 8  травня 1945 року передмісті німецької столиці Карлсхорсті був підписаний ще один "Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини".
За своєю суттю другий "Акт" підтвердив документ, підписаний днем раніше у Реймсі, і підтвердив час припинення вогню – 8 травня.
В Україні відзначають День пам’яті і примирення в річницю капітуляції нацистської Німеччини – 8 травня.
Робиться це відповідно до указу президента України від 24 березня 2015 року, а також закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років", який набув чинності 21 травня 2015 року.

Акція "Українськими дітям - українську книгу"

Автор: admin від 5-05-2022, 14:45

Наш заклад освіти прийняв участь у Всеукраїнській благодійній акції "Українськими дітям - українську книгу". Зібрана художня і навчальна література була передана до закладу позашкільної освіти, а вони в свою чергу передадуть дітям, які вимушено переміщенні через війну в інші міста України.

Акція "Квітуча країна"

Автор: admin від 29-04-2022, 15:12

В рамках акції "Квітуча країна" вчителі нашої школи разом з батьками, незважаючи на цей тяжкий час, долучилися до висадки рослин, заради життя.

Дякуємо усім небайдужим: вчителям, учням, батькам.

Акція "Великодній кошик для бійця"

Автор: admin від 22-04-2022, 18:12

Дякуючи небайдужим класним керівникам нашого закладу та учням, батькам, нам вдалося провести щорічну акцію "Великодній кошик для бійця". Незважаючи на воєнний стан, були зібрані різноманітні пасхальні подарунки для наших захисників. Все це ми передали бійцям через громадську організацію "Солдатський привал".

Все буде Україна! 💙💛

Покладання квітів біля пам'ятника Героїв Небесної Сотні

Автор: admin від 20-02-2022, 11:34

Сьогодні у День пам'яті подій на Євромайдані учні нашої школи поклали квіти біля пам'ятника Героїв Небесної Сотні. Ті події показали, що український народ обрав вільний шлях, навіть, коли ціна цьому- життя.

Вірші українських поетів та поеток, присвячені Революції Гідності

Автор: admin від 18-02-2022, 13:40

Сім років тому, під час Революції Гідності, у період 18-20 лютого в центрі Києва загинули більше ста осіб, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам. На вшанування подвигу учасників Майдану та увічнення пам’яті загиблих 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У знак пам’ять загиблим ми вирішили зібрати вірші українських поетів та поеток, присвячені Революції Гідності.

Класні години до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Автор: admin від 18-02-2022, 10:38

Класні години - це час, коли вчитель пояснює щось важливе, щось цінне, людське...так і відбудеться на наших онлайн-спілкуваннях.