Школа №7 » Заходи

Вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!

Автор: admin від 27-06-2020, 12:19

Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!

Вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

 

 

 

На центральній площі міста, де цвіте акація,

Конституцію держави оголосила нація,

Запорізький гетьман Орлик для свого народу,

Постарався, щоб жили по свому закону.

Не одні ще покоління старались, боролись,

Та про вільну Україну мріяли й молились.

Щоби ми в своїй країні могли вільно жити,

Довелось нашим героям свою кров пролити.

На центральній площі міста, де цвіте акація,

Українську Конституцію знов святкує нація,

Нація нова і вільна, вільна в своїм краю,

Любіть свою Україну! З святом вас вітаю!

 

 

Дитячий день

Автор: admin від 1-06-2020, 12:20

«Дитячий день» — свято в різних країнах світу. В Україні відзначається щорічно з 1 червня 1998. 1 червня відзначають також «Міжнародний день захисту дітей».  

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. Серед їхнього числа: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

Свято «Останнього дзвоника»

Автор: admin від 29-05-2020, 20:17

Свято «Останнього дзвоника»29.05.2020 було проведено свято «Останнього дзвоника». Цей захід пройшов на онлайн платформах.

День вишиванки

Автор: admin від 21-05-2020, 18:34

Вишиванка – це особлива національна традиція українців. А сам День вишиванки – хоч поки ще й не офіційне свято – покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. До Дня вишиванки у нашій школі пройшов конкурс творчих робіт

 

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Автор: admin від 18-05-2020, 16:55

18 травня 1944— день початку депортації, коли жінок, дітей, інвалідів війни та людей похилого віку зігнали до товарних вагонів та, ущент заповнивши їх переселенцями, відправили за кілька тисяч кілометрів від рідної домівки, — нині є днем трауру в історії кримськотатарського народу і днем пам’яті в Україні. Також пройшла єдина класна година,  присвячена дню пам’яті.

 

День Європи

Автор: admin від 16-05-2020, 12:02

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників. Також до Дня Європи у нашій школі було проведено конкурс малюнків та творчих робіт.

 

Розповідь про війну

Автор: admin від 9-05-2020, 10:00

Розповідь про війнуВійна ... Вона постукала в кожен будинок, принесла біду, торкнулася долі багатьох сімей. З кожної сім'ї пішли на фронт батьки і діти, чоловіки, бабусі і дідусі, брати і сестри ....

Війну я бачила тільки в кіно і читала про неї в книгах. Але найяскравішими і правдивими в моїй пам'яті на все життя стали розповіді про війну мого прадіда. Адже Велика Вітчизняна війна залишила незгладимий слід в історії нашої сім'ї.

Мій прадід, Старостенко Аврам Архипович, народився 30 жовтня 1912 р в селі Піскошине Запорізької області Веселівському р-н. Пішов на фронт восени 1941 року. Воював в Криму, після чого був включений до складу роти, яка була спрямована в Краснодар. В результаті чого навесні 1942 року потрапив в оточення і був узятий в полон німецькими загарбниками. Мій прадід мав звання старшого сержанта і був нагороджений медаллю «За відвагу» і орденом II ступеня «За бойові заслуги» а так само ювілейними нагородами. Мій прадід до кінця 1944 вважався безвісти зниклим. Після звільнення російськими військами з полону вів військові дії на території Німеччини.

Після перемоги над фашистською Німеччиною повернувся додому в рідне селище, де на нього чекала родина.

Напевно, немає людини, яка б не знала мого прадіда. Щороку, 9 травня, мого прадіда запрошували в школу. Він розповідав свої військові історії учням.

У пам'яті односельчан він залишився хоробрим солдатом, розумним, добрим і чуйним чоловіком. Ми часто розглядаємо дідусеві військові фотографії, листи-листівки, нагороди. Я пишаюся своїм прадідом. Впевнена, що його приклад допоможе стати мені і багатьом людям, які знали його, гідними громадянами Вітчизни.

  

З вдячністю від майбутніх і нинішніх поколінь правнучка Танцур Ілона.

День матері

Автор: admin від 8-05-2020, 11:23

Одне із найсвітліших і найрадісніших свят у році – це День матері. Україна, як і багато країн світу, зазначає його в середині травня.

 

День матері святкується у світі 10 травня, в Україні традиційно у другу неділю травня. У цей день заведено вітати своїх матусь і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку. Напередодні цього свята в нашій школі пройшов конкурс малюнків, де прийняли участь наші учні. 

День пам’яті та примирення

Автор: admin від 8-05-2020, 11:06

У п'ятницю, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. 

 

У ці травневі дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв цієї жахливої війни. Відзначення Дня пам’яті та примирення, а також 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні має символізувати не тріумф переможців, а бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна вирішувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися 

 

До дня пам’яті та примирення пройшов конкурс малюнків і творчих робіт, у якому прийняли участь учні нашої школи. 

 

Вітання з Великоднем!

Автор: psychologist від 19-04-2020, 09:23

Шановні учні, батьки, вчителі та гості нашого сайту!

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового!

Нехай ваша душа буде багата на добро, чиста, як Великодній рушник і весела, як українські писанки. Нехай цей день  принесе у вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес!

Вітання з Великоднем!

 Далі виставка поробок від вихованців ГПД

Назад Вперед
Наверх