Школа №7 » Заходи

День Героїв України

Автор: admin від 23-05-2023, 13:32

 Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які боролися за її суверенітет і незалежність і просто зараз борються проти російської армії за нашу свободу.

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”

Автор: admin від 19-05-2023, 13:42

 З 15 до 21 травня в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”.

У нашій школі провели бесіди з батьками учнів, зокрема акцентувати їхню увагу на захисті життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також провели цикл заходів із практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.

Продовжуємо взаємодію з закладами освіти

Автор: admin від 18-05-2023, 15:41

 Команда «Атлант-Запоріжжя» провела вебінар на тему «Спілкування з військовослужбовцями» для викладачів Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7.

  Теми, які розглянули на вебінарі:
📍 «Правила бою» – які зміни відбуваються з психікою під час бойових дій;
📍 базові правила комунікації з військовими – гігієна спілкування;
📍 особливості спілкування в родині – як стати опорою та ресурсом для військового.

  Від всієї команди висловлюємо подяку директору ЗСШ №7 Білоусу Костянтину Андрійовичу за запрошення та організацію заходу.
  Також дякуємо викладачам за вашу увагу, зворотній зв'язок, за те що ви переймаєтесь цим питанням.

  Захід символічно присвячений Дню Вишиванки. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та споконвічних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка ще з давніх давен була символом нескореності. Кожний візерунок має особливе значення, наприклад, сорочки, вишиті спеціальними символами, носили козаки-характерники.

Вітаємо всіх українців зі святом Вишиванки! Вдячні нашим нескореним та незламним захисникам, нащадкам козаків, які боронять нашу землю ❤️

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Автор: admin від 18-05-2023, 09:39

 Починаючи з 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам'яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

 

День вишиванки

Автор: admin від 18-05-2023, 09:37

 День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

#УКРАЇНА_ВИШИВАНА

Україна 9 травня відзначатиме День Європи

Автор: admin від 9-05-2023, 00:30

 Президент Володимир Зеленський підписав указ №266/2023, який запроваджує в Україні святкування Дня Європи 9 травня.

"Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу", - йдеться в документі.

День пам'яті та примирення

Автор: admin від 8-05-2023, 09:37

 8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над Росією.

Конкурс “Охорона праці очима дітей”

Автор: admin від 5-05-2023, 16:04

Наші учні приймали участь у конкурсі “Охорона праці очима дітей”.

Вітаємо Архіпову Людмилу ученицю 11-Д класу з 3-м регіональним місцем.

 

Міська толока, 2023 рік

Автор: psychologist від 2-05-2023, 15:52

В рамках міської толоки в Запорізькій спеціалізованій школі №7 відбулося висадження вічнозелених хвойних рослин.


 


 

Назад Вперед
Наверх