Сьогодні в Незламному Хабі ЦКП «Орбіта» відбувся урочистий випускний вечір учасників формаційного проєкту «Ліга Лідерів». Подія, що підсумувала місяці наполегливої праці, цікавого навчання й лідерського зростання.
💙 У залі зібрались ті, хто не боїться мріяти масштабно, хто готовий діяти сміливо та впевнено крокувати до своєї мети. Це молоді лідери Запоріжжя, які впевнено будують власний шлях і надихають на це інших.
За відеокадрами, фотографіями, усмішками - жива історія: 7 місяців натхненного пошуку, щирої підтримки, сміливих рішень і глибоких трансформацій. «Ліга Лідерів» - це більше, ніж проєкт. Це - рух, що надихає, заряджає впевненістю та формує нову генерацію відповідальних громадян.
«Ліга Лідерів» - це наш свідомий внесок у формування сильної, освіченої та гідної України. Ми віримо: активна молодь - це серце нашого міста. Адже справжній лідер не лише знає, куди рухатися, а й розуміє, хто він, звідки його коріння та яку відповідальність несе перед своєю громадою і країною. Саме через усвідомлення власної ідентичності народжується небайдужість, стійкість і бажання творити зміни.
Цей вечір став яскравим завершенням одного етапу та водночас стартом нових звершень. Попереду - нова трансформація «Ліги Лідерів», нові ідеї, формати та покоління учасників. Запоріжжя - місто, яке виховує лідерів майбутнього 🙌





