Школа №7 » Заходи

Майстер-клас "Читання з малюванням"

Автор: admin від 6-04-2021, 13:36

З учнями 2-Б класу в День дитячої книги проведено майстер-клас "Читання з малюванням". Діти знайомились з казками Андерсена та малювали ілюстрації до улюблених казок.

Тиждень дитячого читання

Автор: admin від 5-04-2021, 13:34

В рамках Тижня дитячого читання, з метою формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання, посилення ролі книги в освітньому процесі, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, шкільною бібліотекою та класними керівниками проводились заходи:
- "Перше знайомство з бібліотекою"- 1-Б клас

- Літературна забавлянка "Розмалюю я героя" та "Моя улюблена книжка"- 1-А клас

- "Літературна гра-лото "Чарівний світ казок Андерсена" та Книжкова вікторина "А ми багато знаємо казкових героїв" - 2-А клас

Учні 4-А класу поділились своїми враженнями від читання улюблених книжок "Читацький репортаж"

Учні 4-Б класу також розповіли, які книжки їм подобається читати та оформили стіннівки "Читацькі заморочки"

Обласний учнівський онлайн - конкурс з предмету "Фізична культура"

Автор: admin від 26-03-2021, 18:50

02.03.2021 р. на базі ЗАЛ №23 команда Комунарського району прийняла участь у обласному учнівському онлайн - конкурсу з предмету "Фізична культура". Склад команди: дівчина учениця 11-А класу ЗАЛ № 23 Міщенко Анна (вчитель Товбіна М.О.) та юнак учень 10-Б класу ЗСШ №7 Троян Кирило (вчитель Зайцев М.А.). Команда виступала у перший раз у форматі онлайн. Журі оцінили виступ наших спортсменів: Міщенко Анна 4 місце з рейтингу, рекордсмен з виду: планка "скелелаз" серед дівчат. Троян Кирило 2 місце з рейтингу, рекордсмен з виду: Кидок м’яча в ціль, елементи настільного тенісу, планка "скелелаз" серед юнаків.

Найспритніший, найсильніший і найрозумніший

Автор: admin від 19-03-2021, 15:37

Протягом цього тижня, у наших молодших школярів, пройшли змагання за номінаціями: "Найспритніший, найсильніший і найрозумніший". Діти отримали позитивні емоції від занять фізичною культурою.

Міжнародний День Щастя

Автор: admin від 19-03-2021, 12:22

Міжнародний День Щастя (англ. International Day of Happiness) — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня. Учні 1-11 класів щасливі що навчаються у нашому закладі, та бажають поділитися щастям з вами. І ми надзвичайно щасливі. Тому що сьогодні депутат Запорізької міської ради Кіжнер Артур Олегович подарував школі нову апаратуру.

Свято до роковин Ліни Костенко

Автор: admin від 19-03-2021, 09:35

Учні 4-Б класу разом зі своїм класним керівником організували свято до роковин Ліни Костенко (91 рік від дня народження) під гаслом "Її вірші, наче пейзажі". Учні читали вірші, розповідали цікаві історіі - спогади поетеси та оформили вітальні газети.

Профорієнтаційна робота

Автор: psychologist від 16-03-2021, 13:45

16.03.2021 в 9-х класах була проведена профорієнтаційна робота, метою якої було познайомити учнів з типами професій, їх особливостями та навичками, якими потрібно володіти для їх опановування. З учнями була проведена експрес діагностика для визначення найбільш відповідного типу професії, а також діагностика домінуючої перцептивної модальності для визначення провідного каналу сприйняття інформації.

Патрульна поліція проводить лекції

Автор: psychologist від 12-03-2021, 15:54

У п'ятницю 12.03.2021 року працівники патрульної поліції провели лекції з наступних тем:

"Правопорушення: відповідальність та наслідки" у 7-А,В;

"Профілактика паління" у 6-А,В;

"Дотримання правил, прав та обов'язків" у 5-А,Б.

Літературний турнір "В пошуках реліквії"

Автор: admin від 12-03-2021, 15:29

В рамках Тижня української мови та літератури в 5-А класі відбувся літературний турнір "В пошуках реліквії" за повістю-казкою Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" Змагання проходило цікаво, учні продемонстрували гарні знання твору, вміло могли домовлятись, працювати в команді.