Школа №7 » Заходи

Міжнародний день людей похилого віку

Автор: admin від Сьогодні, 11:03

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. У цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Це і привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку.

Автор: admin від 27-09-2022, 15:08

Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення, військовополонених, євреїв та циган. 29 вересня День пам'яті трагедії Бабиного Яру. Запрошуємо до бібліотеки на виставку "Ніколи знову" до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру.

Міжнародний день миру

Автор: admin від 21-09-2022, 11:13

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій в України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

До "Дня батька"

Автор: admin від 19-09-2022, 15:36

До "Дня батька" наші маленькі учні намалювали листівки, бо зараз у цей складний час для нашої країни багато татусів боронять Незалежність нашої країни. І така підтримка дуже необхідна.

Конкурс малюнків «Безпека на дорозі»

Автор: admin від 8-09-2022, 10:12

У нашій школі проходить конкурс малюнків «Безпека на дорозі».
Наші діти дуже старалися і намалювали багато гарних малюнків. Завжди дотримуйтесь правил дорожнього руху. Переходьте дорогу тільки на зелений колір світлофору)

Запрошуємо на Всеукраїнський урок "Повертаюся до навчання"

Автор: admin від 1-09-2022, 15:22

Вітаємо усіх учнів, батьків і вчителів з початком нового навчального року. І запрошуємо на Всеукраїнський урок "Повертаюся до навчання". На вас, любі учні, чекають ваші класні керівники і вчителі.

З Днем захисту дітей

Автор: admin від 1-06-2022, 09:00

В Україні Міжнародний день захисту дітей на державному рівні відзначають з 1998 року. І хоч це свято не принесе нам додаткового вихідного, це ще один привід весело провести цей день в компанії синів і дочок і самим зануритися в дитинство. А листівки з Днем захисту дітей і душевні привітання допоможуть посилити атмосферу свята.

З Днем вишиванки!

Автор: admin від 19-05-2022, 09:24

Вишиванка єднає українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Це наша особливість і невід’ємна частина культури! Нехай це свято зітре кордони і об’єднає українців у кожному куточку планети.

Листівки для бійців ЗСУ

Автор: admin від 18-05-2022, 13:44
  Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.
  Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника! Діти від щирого серця написали листівки для бійців ЗСУ.