Школа №7 » Заходи

День пам’яті Героїв Крут

Автор: admin від 29-01-2023, 00:57

Понад сторіччя тому юні герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя.

Зі сходом сонця 29 січня 1918 року на Чернігівщині відбувся бій під Крутами.

За різними джерелами від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за рідну країну та на кілька діб зупинили більшовицьку армію, яка насувалася на Київ.

Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Автор: admin від 27-01-2023, 08:00

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни, повідомляє Укрінформ.

Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (Постанова ВРУ від 5 липня 2011), хоч і була однією з шести країн-ініціаторів прийняття цього документа.

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

День Соборності

Автор: admin від 20-01-2023, 17:35

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі.

До Дня Соборності України учні школи намалювали листівки, пройшли онлайн класні години, та тематичні бесіди. Старшокласники прийняли участь у фотоконкурсі "Україна - це ми!"

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Автор: admin від 14-12-2022, 09:05

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.
День встановлено в Україні «…з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України…» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 р. № 945/2006.

День Збройних Сил

Автор: admin від 6-12-2022, 07:00

6 грудня Україна святкує День Збройних Сил. Цього року дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів.
Святковий день на честь Збройних Сил України був створений 1993 року постановою ВРУ. Щорічно його святкують 6 грудня. Дату обрали не випадково. Саме цього дня 1991 року ухвалили Закон України "Про Збройні сили України".
Наші випускники зняли привітальні відео ролики до цього важливого свята.

5 грудня відзначають День волонтера — International Volunteer Day

Автор: admin від 5-12-2022, 10:01

5 грудня у світі та в Україні зокрема відзначають День волонтера — International Volunteer Day. Цього року дата свята випадає на понеділок.
Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН, присвячений особам, що займаються волонтерством. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.
Наші учні та шкільний колектив стали невід'ємною частиною волонтерського руху. Ми завжди допомогаємо військовим, лікарням, дитячим будинкам, бо творити добро це промінь світла, який надає шанс на майбутнє.

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Автор: admin від 30-11-2022, 17:07

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.
У нашому закладі пройшли онлайн класні години і бесіди, діти намалювали малюнки і створили на майстер класах поробки "Дерево Життя - Життя без СНІДу".

День пам'яті жертв Голодомору

Автор: admin від 26-11-2022, 10:40

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.

Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.

Привітання Володимира Зеленського українців з Днем Гідності та Свободи

Автор: admin від 21-11-2022, 09:44

«Ми все подолаємо. Пересилимо. Переживемо. Переможемо!

І в День Гідності та Свободи зберемось на Майдані Незалежності. Там, де завжди захищали гідність і свободу. На граніті, на барикадах під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Там, де ми відзначали 30-річчя незалежності України. І там, де ми відзначимо День Перемоги України. У мирному Києві, у мирній Україні я скажу про важливе. Про головне. Те, що лишилося незмінним. І залишиться незмінним».