Школа №7 » Заходи

Зимова казка

Автор: admin від 22-12-2020, 16:11

Зимова казка існує. Сьогодні в цьому переконалися наші дітлахи. Вони занурилися у ці яскраві емоції і пронеслися на крилах радощів над цілим океаном казкових пригод.

Новорічні дива

Автор: admin від 21-12-2020, 15:59

Новорічні дива бувають. У цьому переконалися і учні початкової школи, коли до них завітали Янголи та Святий Миколай. Він подарував дітлахам святковий настрій і багато позитивних емоцій, а також не обійшлося і без традиційних подарунків.

Акція "Ялинкові прикраси для дітей з особливими потребами"

Автор: admin від 18-12-2020, 11:44

Напередодні Дня Святого Миколая учнівське самоврядування провело благодійну акцію: "Ялинкові прикраси для дітей з особливими потребами". В рамках цієї акції учні школи зібрали новорічні іграшки для ялинки і поспішили поділитися святковим настроєм з учнями школи-інтернату № 2. Там їх зустріли палаючі від радощів дитячі очі. Ми дуже раді що змогли подарувати такий святковий настрій.

Листівки та солодкі подарунки для бійців Військової частини 3033

Автор: admin від 18-12-2020, 11:44

Коли святковий настрій відчувається у повітрі, тоді хочеться творити добро і ділитись ним з кожним. Ось так учні школи за ініціативи лідерів шкільного самоврядування відчули за необхідне подарувати свято захисникам країни.
В рамках акції діти намалювали поздоровчі листівки та зібрали солодкі подарунки для бійців Військової частини 3033.

Бо коли щасливі всі навколо - це дійсно магія.

День дитячого телебачення і радіомовлення

Автор: admin від 11-12-2020, 10:18

Другий тиждень грудня весь світ відзначатиме День дитячого телебачення і радіомовлення, тому її оголосили святковою датою представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Канні у квітні 1994 року.

З тих пір щороку цього дня всі ведучі теле- і радіокомпанії миру надають ефір дітям і дитячим передачам. Не стане цього року виключенням і наша шкільна родина. Сьогодні самі молодші учні нашої школи спробували себе у ролі відомих дитячих мультиплікаційних героїв.

Флешмоб "Дерево життя-життя без СНІДу"

Автор: admin від 1-12-2020, 13:37

До всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, наша шкільна родина запустила шкільний флешмоб "Дерево життя-життя без СНІДу". Учні сформували крону дерева з червоних стрічок. Діти розуміють актуальність цієї проблеми людства. Також пройшли класні години і виступ шкільного самоврядування в ефірі шкільного радіо на тему "Попередження шляхів розповсюдження СНІДу".

Флеш-моб "Долонька толерантності"

Автор: admin від 30-11-2020, 10:33

В рамках програми "16 днів проти насильства" у нашій школі розпочався шкільний флеш-моб "Долонька толерантності", де учні нашої школи пропонують, як можна за допомогою толерантності вирішити проблему насильства. Свої кольорові долоньки вони розміщують навколо Земної кулі, тим самим огортаючи Землю толерантністю.

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

Автор: admin від 27-11-2020, 14:00

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства».
Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Сьогодні в рамках цієї акції до нашої школи завітали представники національної патрульної поліції. Була дуже жива бесіда з учнями 5-8 класів. Діти мали дуже багато запитань, на які отримали відповіді від представників порядку.

День пам'яті жертв голодоморів

Автор: admin від 25-11-2020, 10:21

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.
У нашій школі відбулися тематичні виховні години, та бесіди. Шкільне самоврядування разом з учнями оформили куточок "Ціна хліба". Пройшла акція "Запали свічку" , а також пройшла виставка у шкільній бібліотеці. Це дуже тяжкі події того часу, які зворушують наші серця і сьогодні.

День Гідності та Свободи

Автор: admin від 20-11-2020, 11:31

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»
Учні нашої школи, теж приєдналися до цього заходу. Старшокласники підготували класні години онлайн, а учні початкових класів оформили тематичний стенд малюнками.