*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Ми всі різні, але всі разом!

Автор: psychologist від Вчера, 17:23

    В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу була проведена година психології з елементами тренінгу для учнів 5-6 класів з метою формування толерантної поведінки до оточуючих та профілактики проявів дискримінації в учнівському колективі. Під час тренінгу учні виготовляли фігурки-пазли, які, на їх думку були максимально схожими на них самих та найкращим чином передавали їх внутрішній світ. Зібравши пазл класу, кожна фігурка знайшла своє місце. Учні з великим задоволенням розглядали фігурки, адже кожна була неповторною зі своїм стилем та характером, а головніше частинкою єдиного цілого.

Ми всі різні, але всі разом!

Ми всі різні, але всі разом!

Ми всі різні, але всі разом!

Ми всі різні, але всі разом!

Ми всі різні, але всі разом!

Ми всі різні, але всі разом!

Ми всі різні, але всі разом!

Безпечна вулиця!

Автор: psychologist від Вчера, 15:43

    У термін з 16 до 20 вересня у межах проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу та шкільного проекту «Безпечна вулиця» для учнів нашої школи були проведені виховні заходи, спрямовані на запобігання проявів усіх видів насильства та травматизму, у тому числі булінгу, смертності та інвалідності внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Представники патрульної поліції міста Запоріжжя провели зустрічі із учнями початкової  школи з особистої безпеки та безпеки на дорозі. А найбільшим попитом у малечі користувалася можливість посидіти в патрульному автомобілі та уявити себе справжнім поліцейським: поговорити в гучномовець, посигналити та увімкнути сирену.

Безпечна вулиця!

Безпечна вулиця!

Безпечна вулиця!

Безпечна вулиця!

Безпечна вулиця!

Вистава з безпеки дорожнього руху

Автор: admin від 13-09-2019, 21:18

Для початкових класів пройшла театралізована вистава з безпеки дорожнього руху. Наша команда розповіла дітям  правила поведінки на дорозі, також було проведено цікаві конкурси.

Вистава з безпеки дорожнього руху

 

Вистава з безпеки дорожнього руху

 

Вистава з безпеки дорожнього руху

 

Вистава з безпеки дорожнього руху

 

Тиждень правил дорожнього руху 2019

Автор: admin від 11-09-2019, 13:36

Цей тиждень присвячено правилам дорожнього руху. Серед класів було проведено конкурс малюнків.

Тиждень правил дорожнього руху 2019

 

Тиждень правил дорожнього руху 2019

 

Тиждень правил дорожнього руху 2019

Віче «День знань»

Автор: admin від 3-09-2019, 19:12

У Запорізький спеціалізованій школі №7 другого вересня було проведено шкільне Віче «День знань». В цей день відбулось знайомство першокласників зі школою, інші класи також із задоволенням повернулися за свої парти. Було проведено святковий концерт.

Щодо проведення Першого уроку та навчання у 2019-2020 н.р.

Автор: psychologist від 28-08-2019, 07:08

У Законі України «Про освіту» мету освіти визначено як всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу Українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору.

Власне ідея Нової української школи передбачає серед засацничих стовпів освіти майбутнього, а, значить, і України майбутнього, саме виховання, що ґрунтується на цінностях. Компетентнісний підхід передбачає не лише необхідність набуття потрібних для реалізації у професійному житті вмінь та навичок разом з опануванням важливих знань.

Відтак ціннісні орієнтири, закладені у дитинстві та молоді роки, слугують базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії людини з суспільством.

Дитина сприймає не лише те, що чує, а й те, що бачить. Тому тільки завдяки спільним зусиллям усіх без винятку учасників освітнього процесу стає можливим через педагогіку партнерства сформувати у майбутнього покоління той ціннісний фундамент, що стане обличчям українського суспільства за 15-20 років.

З метою всебічного розвитку особистості як найвищої цінності суспільства пропонуємо у 2019/2020 навчальному році належну увагу присвячувати ціннісним орієнтирам сучасної української школи, зокрема:

-морально-етичним (гідність, рівність, справедливість, толерантність, культурне різноманіття, турбота, чесність, довіра та ін.);

-соціально-правовим (верховенство права, нетерпимість до корупції, патріотизм, екологічно-етична цінність, соціальна відповідальність та ін.);

-особистісно-зорієнтованим (самореалізація, лідерство, свобода, відповідальність та ін.).

Заклади освіти самостійно визначають конкретні теми уроків з обов’язковим урахуванням вікових особливостей учнів.

Для дітей 1-4-х класів доречними будуть наступні теми:

«Поговоримо про дружбу»;

«Добро починається з тебе»;

«Чесність та довіра – основа добрих стосунків»;

«Як стати кращим»;

«Здоров’я природи – здоров’я людини» та ін.

Учням 5-9-х класів стануть у нагоді такі теми:

«Ми – жителі планети Земля. Ми – рівні»;

«Щастя: пункт призначення чи спосіб подорожувати?»;

«Герої завжди поміж нас»;

«Що означає бути справедливим?»;

«Що означає бути лідером?»;

«Для чого людям совість?»;

«Толерантність та взаємоповага як запорука мирного співіснування» та ін.

Для учнівської молоді 10-11-х класів будуть корисними обговорення на теми:

«Правовий статус людини і громадянина в Україні»;

«Людина серед людей»;

«Свобода в житті людини та її межі»;

«Власний шлях до самореалізації або як стати особистістю»;

«Верховенство права: дороговказ чи лише декларація?»

«Корупція та фаворитизм як крадіжка твого майбутнього» та ін.

Окремі з цих тем будуть доречними для проведення Першого уроку, надзвичайно важливої події для учнів, їхніх батьків та вчителів. Переконані, що уся освітянська спільнота поділяє думку, що при проведенні ціннісно орієнтованих уроків, яким, зокрема, є Перший урок у навчальному році, слід уникнути формалізму й заорганізованості, дати можливість дітям висловити свою думку, поділитися своїм внутрішнім світом. Принагідно інформуємо, що вчитель у межах академічної свободи сам обирає тематику Першого уроку та планує його проведення за власним сценарієм.

Зважаючи на фундаментальну важливість теми цінностей у формуванні нашого світобачення, критичного сприйняття себе та розвитку, вищезазначені та інші подібні теми заслуговують на увагу впродовж усього освітнього процесу у школі. Суть цінностей розкривається через окремі уроки, а особливо – через наскрізний (шляхом впровадження в усі навчальні предмети) та неформальний підходи (зокрема завдяки повсякденному, сповненому поваги та довіри, спілкуванню вчителів, учнів та їх батьків).

Вважаємо доречним також подати посилання на матеріали, презентовані у межах секції «Педагогіка партнерства» під час організованої Міністерством освіти і науки України Серпневої конференції 2019:

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/konferenciyi/serpneva-konfeгenciya-2019/sekciya-pedagogika-partnerstva.

День Незалежності України

Автор: psychologist від 24-08-2019, 07:23

День Незалежності України  — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

 

Міський захід з нагоди святкування Дня Батька!

Автор: psychologist від 1-08-2019, 14:59

За інформацією департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, 21 вересня 2019 року  у Запоріжжі відбудеться міський захід з нагоди святкування Дня Батька. Мета заходу – виказати подяку і любов до батька, показати важливість міцних стосунків в сім’ї та вшанувати сімейні цінності.

В рамках заходу оголошено конкурс «А мій тато…». У ньому можуть взяти участь усі бажаючи мешканці Запоріжжя.

Конкурс проводиться в наступних номінаціях:

1. «І Тато, і Мама» (тато, який один виховує дітей);

2. «Татусева робоча династія» (сімейна династія тата (конкурсанта), кількість років працюючої династії з вказівкою попередніх поколінь робітників з сім’ї);

3. «Тато – золоті руки» (вироби власними руками);

4. «Тато –діяч» (діяльність у будь-якій сфері життя);

5.«Тато – професіонал своєї справи» (підтверджуючі факти професіоналізму)

6. «Світ наших захоплень з татом»» (спільні справи, дозвілля, робота тощо).

7. «Тато професіонал своєї справи (підтверджуючі факти професіоналізму: подяки, грамоти, дипломи);

8. «Тато за здоровий спосіб життя» (який займається спортом, фізичними вправами, пропагує здоровий спосіб життя)

Кожен учасник повинен заповнити заявку на конкурс (бланк заявки додається).

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 12.09.2019 року за електронною адресою управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради semya.zp@ukr.net або за адресою: вул. Сталеварів, 30-А (код домофона 33-К).

Завантажити заявку можна за посиланням: Zayavka-kopiya.doc [15,08 Kb] (cкачиваний: 10)

 

День Конституції України!

Автор: psychologist від 28-06-2019, 08:23

День Конституції України!

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: "Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України".

У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

З метою гідного відзначення 23-ї річниці Конституції України у 2019 році у мовному таборі ЗСШ №7 протягом останніх тижнів червня було проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Учні початкової ланки взяли активну участь у пізнавально-ігровому заході «Символи України».

Безумовно, такі заходи формують у школярів стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї. 

День Конституції України!

День Конституції України!

Назад Вперед
Наверх