Школа №7 » Заходи

Інтернет-флешмоб “Я – відповідальність”

Автор: psychologist від 19-10-2021, 17:18

     Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини».
     Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Ініціатива встановлення Всеукраїнського дня відповідальності людини належить Фонду родини Богдана Гаврилишина.
     Яка історія виникнення Дня відповідальності людини?
     Богдан Гаврилишин, працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки, ще на початку 2010-х дійшов висновку, що однією з передумов виконання Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства також й індивідуальної відповідальності на всіх рівнях. У 2014 році професор створив змістовний та лаконічний документ – «Декларація відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, від особистої до відповідальності на рівні країни та світу. Вони можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства.

Шановні наші захисники та захисниці!

Автор: admin від 13-10-2021, 14:46

До дня захисника України і дня Козацтва, шкільне самоврядування відвідало ВЧ 3033 і передали подарунки від учнів нашої школи.
На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, відповідних планів Кабінету Міністрів України і Національної гвардії України, формування у підростаючого покоління готовності до захисту Батьківщини у центрі підготовки підрозділів військової частини 3029 наші учні прийняли участь до Дня відкритих дверей, присвячений дню захисника України з виставкою військової техніки,озброєння, та показовими стрільбами.

Шановні наші захисники та захисниці!

Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.

Вибори до шкільного самоврядування

Автор: admin від 8-10-2021, 13:39

Нарешті у нашому закладі відбулися вибори до шкільного самоврядування. Учні з 5-11 класу приймали участь у голосуванні. За найбільшою кількістю голосів перемогу отримала учениця 11-А класу Макарович Валерія. Вітаємо з перемогою.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Автор: admin від 6-10-2021, 10:07

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в школі протягом вересня 2021 року психологічною службою було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів. Зокрема:

Конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом!» (5 – 10 кл.);

Анкетування для педагогічних працівників «Протидія булінгу в закладі освіти»;

Бесіда «Добро починається з тебе»;

Бесіда «Що треба робити, щоб світ став добрішим …»;

Бесіда «Що то значить – справжній друг?»;

Заняття для учнів 2-го класу НУШ «Повага до себе та інших людей»;

Перегляд та обговорення відеороликів «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своємужитті» та «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі»;

Засідання круглого столу «Булінг та його прояви: агресор – жертва – спостерігач».

Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди та профілактику цього явища в закладі освіти.

День працівників освіти

Автор: admin від 1-10-2021, 15:00

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День вчителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. Наші учні подарували нам святковий концерт і незабутні враження.

Сьогодні 80 років з дня трагедії Бабиного Яру!

Автор: admin від 29-09-2021, 12:01

Сьогодні 80 років з дня трагедії Бабиного Яру!
Від цієї історії холоне кров!
дуже боляче усвідомлювати що це все відбувалося насправді!
Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, полонених, пацієнтів психіатричної лікарні, цивільних заручників, партизанів, в’язнів Сирецького концтабору.Тому сьогодні учні старших класів розповідали п‘ятикласникам історію про Бабин Яр

Зустріч з прокурором

Автор: admin від 27-09-2021, 10:37

Прокурор Шевченківської окружної прокуратури міста Запоріжжя завітала до учнів 4-го класу з бесідою на тему: “Мої права та мої обов’язки”.
Метою заходу було виховувати у учнів повагу до прав інших людей на життя, здоров’я, гідне ставлення один до одного.
Прокурор розповіла дітям про основні положення Конвенції ООН про права дитини та Конституції України, у доступній формі ознайомила їх із міжнародним та вітчизняним законодавством з цієї тематики.
З цікавістю вислухавши прокурора, учні поставили їй низку запитань, які стосувалися не лише теми лекції, але і роботи в прокуратурі та побутових ситуацій.

 

 

Правила дорожнього руху для учнів молодших класів

Автор: admin від 24-09-2021, 19:42

Сьогодні наша команда ЮІДР під назвою "Зебрята" ходили по молодшим класам і розповідали правила дорожнього руху. Діті дуже уважно слухали і їм було цікаво

Відкритий урок на тему “День з поліцейським та рятувальником”

Автор: admin від 22-09-2021, 13:53

У рамках проекту співробітництва шкіл міста Запоріжжя, та патрульної поліції “Шкільні офіцери поліції”, 22 вересня для учнів 2-А, 3-А класу працівниками патрульної поліції, та державної служби надзвичайних ситуацій було проведено відкритий урок на тему: “День з поліцейським та рятувальником”.

Під час уроку учням розповіли про безпечну поведінку на дорозі, основні дорожні знаки та про дотримання правил пожежної безпеки.

Захід пройшов у цікавій, ігровій атмосфері та залишив дітлахам чимало нових знань, вражень і позитивних емоцій.

Змагання з волейболу серед вчителів та учнів

Автор: admin від 21-09-2021, 21:13

 У нашому закладі пройшли змагання з волейболу, серед вчителів та учнів. Боротьба була дуже напруженою. Такі змагання об'єднують і дарують неймовірні відчуття.

Назад Вперед
Наверх