Школа №7 » Новини » Звіт про поїздку до захисників 18 лютого 2024

Звіт про поїздку до захисників 18 лютого 2024

Автор: admin від 23-02-2024, 14:06

Звіт про поїздку до захисників 18 лютого 2024 волонтерки Любові Леонової:
Ранком заправили нашого Свена й гайнули на Донецьку трасу.
Домчали якось, швиденько. Без пригод. Аж дивно. Блок-пости чемні, жодного разу не затримали. Після Вільнянська починається ожеледиця, непросвітний туман, на узбіччях іній.
Хлопці зустріли, розвантажили. Весь підрозділ на роботі. Хтось відпочиває після нічного чергування. Незвично тихо й малолюдно. Такі часи...
Тепер, що ми привезли:
Від жителів будинку на Космічній майже все, що вони передавали. А це теплі речі, консервація, окопні свічки, домашня випічка, квашення, сало, теплі ковдри, плетені шкарпетки, спідню білизну, обереги. Частину добра залишили для іншого підрозділу.
Від ліцею "Вибір" - кішки для саперів, цукерки, ляльки мотанки.
Від школи №7, що в Космічному районі коробку з килимками та малюнками.
Від Тетяни Чайковської - посилка з усім добром, а це нові футболки, білизна, шкарпетки, смаколики, все на світлинах. Друга коробка з добром чекає на виїзд.
Від Козака Олекси - пиріжки, коробки з печивом, цукерки, ліхтарі, кружечки для сидіння, плетені шкарпетки.
Від Ліди Куценко - теплі речі, ковдри, пояси для зігріву спини.
Від Олени Черткової коробка з розпалювачами.
Від Олени Петрової - спідня білизна.
Від Лариси Бондаренко - каші.
Дякую вам усім!