Школа №7 » Поради психолога батькам

ЯК МОТИВУВАТИ ДИТИНУ. 10 ФРАЗ, ЗДАТНИХ ЗМІНИТИ ВАШУ ДИТИНУ НА КРАЩЕ!

Автор: psychologist від 13-10-2022, 19:09

Дуже часто трирічна дитина кричить: «Я хочу сама! Я це вмію робити самостійно! Я все зможу!», а в у віці 7–8 років, коли починаються шкільне життя, спортивні змагання та якісь позакласні заняття, син чи донька наче «включають задній хід». І починається: «Я це не вмію, не хочу, не буду! Мамо, зроби! У мене не виходить!» тощо.

У таких ситуаціях батьки хапаються за голову та дуже часто не знають, що робить, засмучуються, нервують, а це призводить до конфліктів із дитиною. У мам і татусів постають запитання про те, як мотивувати дитину, що говорити.

 

Дистанційне навчання дитини: психологічні секрети організації. Рекомендації батькам.

Автор: psychologist від 15-09-2022, 12:10

 

Як правильно організувати простір дитини під час дистанційного навчання?

Складання режиму дня.

Типові помилки батьків.

Дистанційна форма навчання не передбачає відповідальність батьків за весь процес, їх завдання – організувати. Вчитель відповідає за інформацію, учень за її засвоєння, батьки — за організацію.

Чому не всяка похвала - корисна, або Як мотивувати дитину розвиватися

Автор: psychologist від 9-09-2022, 09:04

     Батьки та педагоги можуть не замислюючись повторювати шаблонні фрази для похвали. «Молодець!», «Яка ти розумниця», «Класно/чудово/красиво тощо» — діти очікують і начебто домагаються від нас цих слів. Таку реакцію вони сприймають як позитивну, підтримувальну, втім, насправді, часто вона — порожній звук. Узагальнена похвала не містить важливого повідомлення для дитини, не пояснює: «Чому в цій ситуації я молодець? Що саме я роблю добре? Чого я навчився, що я тепер умію?», — а значить, не дає засвоїти досвід із повною користю.

10 найдобріших мультиків, які варто показати кожній дитині

Автор: psychologist від 16-03-2022, 09:24

Яке дитинство без мультфільмів! Але якщо для покоління радянських дітей мультики були певним дефіцитом, то у сьогоднішніх малюків вони в надлишку.

І серед величезної кількості яскравих казок хочеться знайти ті, які дійсно допоможуть дітям зрозуміти важливі життєві речі і тонкощі стосунків між людьми.

 

Вчимося опановувати свої емоції та реакції

Автор: psychologist від 3-03-2022, 16:00

В разі необхідності ви можете звернутися за консультацією до практичного психолога! Можете телефонувати за номером 0661878390, написати у Viber, або заповнити онлайн форму, за допомогою якої будете мати можливість проконсультуватися з будь-якого питання в зручний для Вас час і при цьому, за бажанням, зберегти анонімність.

Перейти на форму можна за посиланням

або відсканувавши QR-код:

 

Як швидко заспокоїтися у кризових ситуаціях

Автор: psychologist від 3-03-2022, 10:08

Уміння керувати своїм здоров’ям, емоційним станом — це перший і дуже важливий щабель самозбереження.


Людина — живий організм, що прагне зберігати стабільність у постійно змінюваних умовах довкілля. Стрес — це природна реакція організму на подразник, яка допомагає нам впоратися з мінливістю середовища, щоб повертати своє життя до стабільності. У стресовій ситуації відбуваються зміни на фізіологічному рівні, відповідно на психоемоційному — виникає багато енергії для долання подразника. Як заспокоїти себе? 


Як наші думки здатні нас погубити?!

Автор: psychologist від 3-03-2022, 09:50

В стресових ситуаціях часто людина самостійно здатна знищити себе зсередини своїми думками. Натомість важливо змусити себе думати конструктивно!

Нижче наведені декілька прикладів думок, які деструктивно впливають на нашу поведінку та свідомість.

 

Назад Вперед
Наверх