Школа №7 » Національно-патріотичне виховання

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Автор: admin від 18-05-2025, 07:30

 18 травня Україна вшановує пам'ять жертв одного з найжахливіших злочинів радянського тоталітарного режиму — насильницької депортації кримськотатарського народу з їхньої історичної батьківщини.

Свято вишиванки

Автор: admin від 15-05-2025, 11:11

  Як кажуть, вишиванка – свого роду генетичний код української нації, який об'єднує нас з кожним роком з новою силою. Вишиванка – символ приналежності до роду, який також є оберегом кожного українця та символізує любов, сім'ю, вірність, батьківщину, благополуччя та процвітання.

Майстер клас до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Автор: admin від 8-05-2025, 09:33

  Сьогодні шкільне самоврядування до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні провела для молодших школярів цікавий майстер клас з виготовлення маків. Це символ перемоги над фашизмом у Другій світовій війні.

 

 

Тематичні класні години до Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Автор: admin від 8-05-2025, 09:31

 День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років — державне свято України, яке відзначається щороку 8 травня. З ранку відбулися тематичні класні години.

Національний Тиждень читання поезії

Автор: admin від 26-03-2025, 09:45

  З 17 по 23 березня 2025 року проводився Національний Тиждень читання поезії. Цю Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію ініціював та організував Український інститут книги з метою об’єднання українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії, читання поезії зокрема, а також відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни.

  Цьогорічна тема Тижня читання – «Пісня тисячі голосів».

Гаслом події стали слова Сергія Жадана: «З чого все почалося? Вона заговорила про мужність і зброю. В неї навіть не голос – в неї багатоголосся».

  Поезія – це спосіб почути одне одного. Це можливість зафіксувати чужий досвід і знайти відгук на свій. Вірші стають способом знайти слова для пережитого, відчути підтримку і взаєморозуміння.

  Під час тижня поезії в нашій школі відбувся відеофестиваль майстрів художнього слова «І барви, і слово – то голос душі»  учнів 1-7-х класів. З допомогою батьків учні записали відео, де у їх  виконанні звучала мелодійна патріотична українська поезія.    

  Український інститут книги безмежно вдячний українцям, які попри страшну воєнну реальність, радо долучилися до тижня поезії, адже це свідчить про те, що культура на часі завжди.

Диктант "Герої поміж нас"

Автор: admin від 21-03-2025, 08:53

Сьогодні учні написали диктант "Герої поміж нас"

 

Думи Кобзаря живуть між нами!

Автор: admin від 10-03-2025, 14:53

   Щороку 9 та 10 березня в Україні відзначають "Шевченківські дні", що припадають на роковини народження та смерті поета, прозаїка, живописця, етнографа, громадського діяча, національного героя і символа України Тараса Шевченка. Цьогоріч відзначаємо 211-ту річницю з Дня народження Кобзаря. Тарас Шевченко - духовний провідник українського народу. Його слово залишається актуальним і надихає покоління на боротьбу за правду, свободу та незалежність. «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» – ці слова звучать у серцях українців й сьогодні.
  "Шевченківські дні" в нашій школі відзначились різноманітними заходами, які відображають всі грані талантів Кобзаря. Були проведені відкриті уроки та віртуальні екскурсії, поетичні читання та художні виставки, конкурси, ігри, вікторини. Думи Кобзаря живуть між нами!
  Учні 5-х класів разом з вчителем мистецтва Билім І.Л. провели урок "І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик...Шевченко - талановитий художник".
  До дня народження Великого Кобзаря учні 7-х класів ЗСШ № 7 переглянули відео "Цікаві факти про Тараса Шевченка", а потім учитель Гарькава Н.А. провела вікторину на знання біографії Тараса Шевченка.
  Скульптурну галерею "У бронзі та камені: монументальна Шевченкіана" відвідали учні 11-х класів разом з вителем мистецтва Шеремет І.В. 
  Учні 8-х класів ЗСШ 7 разом з вчителем української мови та літератури Чумак О.А. взяли участь у захопливій мовно-інтелектуальній грі "Геній Шевченка крізь століття". Метою заходу було в ігровій формі поглибити знання про поета, сприяти вихованню національної самосвідомості учнів. Гра складалася з квесту та відео. Квест містив станції, на яких потрібно відгадати назву твору за малюнком, розплутати лабіринт і прочитати уривки з поезій, скласти пазли, вставити слова на місці пропусків у поетичних рядках, розв'язати математичний приклад, щоб відгадати твір або дату, пов'язані із життям Т.Шевченка.

  Учні 10-х класів ЗСШ 7 разом зі своїм учителем української мови та літератури Свідунович Т.С. на честь дня народження великого поета провели урок "Незабутній Шевченко".

  Шевченко зараз як ніколи на часі. Його рядки – це не просто історія, а наше сьогодення. Він писав про народ, який бореться за свободу, про ворогів, що нищать Україну, і про те, що ми неодмінно переможемо! - ці слова стали лейтмотивом роботи над мовною темою вчителя Дейнеги В.В. на основі тексту "Тарас Шевченко - народний поет".

Назад Вперед
Наверх