*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Вшанування пам'яті Жертв Голодомору

Автор: admin від 23-11-2019, 16:30

Сьогодні пройшли класні години на вшанування пам'яті Жертв Голодомору

Екскурсія до краєзнавчого музею

Автор: admin від 21-11-2019, 16:20

Сьогодні наші діти відвідали краєзнавчий музей, де ознайомились з експонатами з Євромайдану.

Екскурсія до краєзнавчого музею

Покладання квітів до пам'ятних місць Героїв Небесної Сотні

Автор: admin від 21-11-2019, 16:15

Покладання квітів до пам'ятних місць Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам'яті Героя України Богдана Завади

Автор: admin від 21-11-2019, 16:12

Вшанування пам'яті Героя України Богдана Завади

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО

Автор: admin від 20-11-2019, 15:05

20 листопада учні нашої школи поклали квіти біля пам'ятника і вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Також відбулись класні години і виставка у шкільній бібліотеці.

День вишиванки!

Автор: psychologist від 17-05-2019, 15:09

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Учні та вчителі нашої школи теж приєдналися до цього свята, прийняли участь у шкільному флешмобі. Усі бажаючі мали змогу приєднатися до  благодійної акції «Вишиванка – дітям АТО» й принести свою вишиванку для дітей Донеччини та Луганщини. Разом зібрали 17 вишиванок. На класних годинах учні познайомилися з українською символікою та традиціями.

День вишиванки!

День Пам'яті та Примирення

Автор: psychologist від 8-05-2019, 10:44

День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

Вітаємо переможців гри "Сокіл"

Автор: psychologist від 30-04-2019, 13:52

На виконання наказу ДОН ЗМР від 22.10.2018 № 451/р «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018-2019 навчальному році», з метою  національно-патріотичного виховання дітей та молоді команда ЗСШ №7 прийняла участь у змаганнях та вибороли ІІІ командне місце.  Привітаємо переможців!!!

Вітаємо переможців гри "Сокіл"

Великодній кошик для бійця

Автор: psychologist від 27-04-2019, 07:15

У рамках проведення обласних благодійних акцій «Допоможемо Українській армії» у ЗСШ №7 з 22 до 26 квітня 2019 року було проведено щорічну Великодню благодійну Акції «Великодній кошик для бійця». Усі класні колективи прийняли активну участь в Акції. Були зібрані Великодні подарунки, випічка, смаколики, засоби особистої гігієни, вологі серветки, шкарпетки, тощо. Учні власноруч виготовили вітальні листівки, обереги та поробки для бійців. Зібрані пакунки були передані координатору проведення благодійних акцій від Волонтерського комітету при Запорізькій облдержадміністрації Ярошенко Олені.

Великодній кошик для бійця

Подорож до краєзнавчого музею

Автор: psychologist від 26-03-2019, 15:49

З метою створення належних умов для розвитку і функціонування української мови, посилення національно-патріотичного виховання, залучення молоді до вивчення та збереження національно-культурної спадщини 26.03.2019 року учні 8-Б та 8-В класів відвідали Запорізький обласний краєзнавчий музей. Під час оглядової екскурсії, діти познайомилися з археологічними знахідками, історичним минулим Запоріжжя, природою рідного краю.

Подорож до краєзнавчого музею

Екскурсія  мала  патріотично–виховний та пізнавальний характер, була наповнена відчуттям любові  до рідного краю.