Школа №7 » Національно-патріотичне виховання

25 річниця Конституції України

Автор: admin від 27-06-2021, 17:13

25 річниця Конституції України.

"28 червня 2021 року виповнюється 25 років з Дня ухвалення Конституції України. Після Акту про проголошення незалежності України цей документ став другим наріжним каменем у будівництві української демократії. Як і будь-яка демократична конституція, український Основний Закон ставить повагу до людської гідності та свободи за найвищу цінність.

Конститу́ція Украї́ни — Основний Закон України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набрала чинності з дня її прийняття. На згадку про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України.

Структура Конституції:

Чинна Конституція України складається з 14 розділів (останній розділ «Перехідні положення» при цьому має номер ⅩⅤ, оскільки розділ Ⅶ «Прокуратура» (статті 121—123) було виключено Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)»

161 стаття зібрані в 14 розділах, а розділ ⅩⅤ містить 16 пунктів перехідних положень.

Всесвітній день вишиванки

Автор: admin від 20-05-2021, 11:05

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.
Українські дівчата у вишиванках і традиційному українському одязі

Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку. Наші діти, та вчителі теж долучилися до цього свята.

До "Дня пам'яті та примирення"

Автор: admin від 7-05-2021, 18:00

До "Дня пам'яті та примирення" наші маленькі учні зробили малюнки. А шкільне самоврядування створило проєкт "Наш прадід герої", де правнуки розповідають про своїх дідусів, та прадідів, які ціною власного життя робили перемогу для наступних поколінь.

Свято до роковин Ліни Костенко

Автор: admin від 19-03-2021, 09:35

Учні 4-Б класу разом зі своїм класним керівником організували свято до роковин Ліни Костенко (91 рік від дня народження) під гаслом "Її вірші, наче пейзажі". Учні читали вірші, розповідали цікаві історіі - спогади поетеси та оформили вітальні газети.

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Автор: admin від 12-03-2021, 13:53

Відеореліз "Нам треба голосу Тараса" від чнів 7-В класу до 207-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

Вшанування 207-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Автор: admin від 9-03-2021, 19:15

Учні 9-х класів читали напам'ять уривки з поеми-послання "І мертвим, і живим..."

Урочисті заходи з вшанування пам'яті Кобзаря

Автор: admin від 9-03-2021, 19:09

У цей день, 9 березня, у 1814 році з’явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Урочистими заходами з вшанування пам'яті Кобзаря розпочався тиждень української мови та літератури в ЗСШ № 7.

СЬОГОДНІ 25 ЛЮТОГО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Автор: admin від 25-02-2021, 12:36

За вікном майже весна. Ось у таку пору 25 лютого 1871 року у місті Новоград – Волинському народилася одна з фундаторів новітньої української літератури, окраса і гордість української нації Лариса Петрівна Косач – Леся Українка.

Україна - це особистості, які формують обличчя її історії. "Я на гору круту крем'яную буду камінь важкий підіймать. І, несучи вагу ту страшную, буду пісню веселу співать", - ці поетичні рядки не просто метафора, а пронизлива сповідь, непорушне кредо короткого, але яскравого, мов зірковий спалах, життя видатної української письменниці Лесі Українки.

Письменницю Лесю Українку (Ларису Петрівну Косач) знає весь світ. Багато творів написала вона для дорослих. Але не забула й за дітей, бо дуже їх любила. Зросла Леся у великій, дружній і працьовитій сім'ї. Мала двох братів і три сестри. Та не лише для рідних писала Леся Українка казки, вірші й поеми. Вона дбала, щоб усі діти мали, що читати...Багато її творів визнані шедеврами світової літератури, а в українську вони принесли нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур. Леся Українка писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики і брала активну участь в українському національному русі.

Флешмоб "Герої Небесної Сотні-шануємо"

Автор: admin від 19-02-2021, 16:12

Сьогодні у нашій школі відбувся флешмоб "Герої Небесної Сотні-шануємо". Діти враженні тими подіями, що відбулися на майдані. І в пам'ять о Героях, одягли національний одяг, і запалили свічки пам'яті. Це Україна сумує за своїми синами.