Школа №7 » Національно-патріотичне виховання

Учнi нашоi школи прийняли активну участь у заходах

Автор: admin від 3-04-2024, 08:54

Учнi нашоi школи прийняли активну участь у таких заходах:
Обласна нацiонально-патрiотична акцiя "З перемогою у серцi".

Пiдготували малюнки - Сербiн Марк 5а, Кушнар Ксенiя 5г, Самарь Анастасия 5б,Субота Олександра 6в,Iзотова Магдалiни 6б.

Активну участь прийняли учнi у обласному конкурсi образотворчого мистецтва "Украiна-Європейська краiна".

Пасько Денис 5б, Яхно Полiна 5в, Нiдельська Лiя 6в, Єрьомiна Елiна 7а, Скозобова Марiя 7а. Пiдготовку до конкурсiв проводила вчитель мистецтва Реброва Т.А.

 

Національній гвардії України – 10 років!

Автор: admin від 26-03-2024, 08:27

   Вже десятиріччя, з того самого часу як росія підло посягнула на кордони нашої держави, воїни Нацгвардії незламно стоять на захисті нашого міста і країни, проводять блискучі бойові операції і ризикують життям задля того, щоб над Запоріжжям майорів синьо-жовтий стяг.

  Відчайдушні. Сміливі. Згуртовані військовим братерством. Від імені усіх запоріжців дякую вам за захист. Ви – наші герої, наша гордість, наша надія і віра. Ви – гідні нащадки славетного запорозького козацтва.

Низький уклін! Слава Україні! Героям слава!

День українського добровольця

Автор: admin від 14-03-2024, 09:41

   В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. 17 січня 2017 року Верховною Радою з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
  Ця дата вибрана не випадково: 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити. Добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам.

Звіт від волонтера

Автор: admin від 10-03-2024, 16:05

   Для наших Захисників вчителі, учні та їх батьки зібрали багато дуже необхідних речей одягу, гігієни, смаколиків, ліків. Учні намалювали вітальні листівки, виготовили обереги.

 

 

   Через волонтера Любов Леонову передали все зібране Захисникам на Запорізький напрямок.

Надаємо звіт волонтера:

Вітаю, друзі. Отже, про вчора, 8 березня 2024.

В другій половині дня отримуємо довгоочікуваний дзвінок, можна вирушати в дорогу. Свен стоїть повний добра.

 Нас зустріли, провели в розташування.  Все занесли в підземелля, я побігала з камерою, що б зробити для вас звіт. Все робили швидко, бо вже почало сутеніти. Отже, поїхала  велика частина добра від школи №7, що в Космічному районі. Друга частина вирушить у Донецькому напрямку найближчим часом. Були передані  солодощі, чай, кава, частина ліків, гігієна, шкарпетки, білизна, теплий одяг, теплі ковдри (майже всі), килими, три з чотирьох. Один поїде в інший підрозділ. Всі ваші коробки так цілими й поїхали.  Поділила тільки ліки. Передали подушки, одна зразу "побігла" на ліжко. Але я її й там наздогнала, зазнімкувала. Дякую, школа №7!

Дякую всім та обіймаю серденьком.

Ваша Люба.

210 річниця з дня народження Тараса Шевченка

Автор: admin від 8-03-2024, 21:58

 Тарас Григорович Шевченко... Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. Можливо, Тарас Григорович саме та людина, з якої кожен повинен брати приклад.

9 березня 2024 року вся Україна відзначатиме 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка – українського поета, прозаїка, гравера, етнографа, громадського діяча, національного героя та символа України. Шевченківські дні в нашій школі відзначать розмаїтими заходами, які відображають всі грані талантів Кобзаря. Будуть проведені відкриті уроки та віртуальні екскурсії, відбудуться поетичні читання та художні виставки, конкурси, ігри, вікторини .Думи Кобзаря живуть між нами! Розпочалися Шевченківські дні з нагоди святкування 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка відкриттям стіннівки-виставки «Дорогами Великого Кобзаря». 

На виховних годинах в 5-А та 5-Г класах класні керівники Тропешко В.І., Харченко Г.А. та бібліотекар Сизоненко Р.Т. організували віртуальну зустріч із Шевченком митцем. Вікторина та відеогра "Знавці Кобзаря" виявили знання учнів про Тарас Шевченка - сина українського народу.

 

Поетичний вернісаж "Рідна мова у віршованих рядках"

Автор: admin від 27-02-2024, 17:34

До Дня рідної мови в школі відбувся поетичний вернісаж "Рідна мова у віршованих рядках" (відеофестиваль майстрів художнього слова учнів 4-6 класів).

   Діти вибрали вірші про рідну українську мову, вивчили та з допомогою батьків записали відео. Це учні: 4-А кл.- Поліщук Анна, Собурь Каміла, Романчук Данило, Золін Степан, Ткаченко Ярослав; 4-Б клас - Василишина Богдана, Шляхова Валерія, Сліпченко Кароліна; 4-В кл.- Наумова Злата, Цихова Соломія, Яресько Микита, Маслюк Кирило; 5-А кл. - Смовжевська Уляна, Бартиш Євгенія, Воронін Микита; 5-Б - Волков Михайло, Парченко Олександр, Пасько Денис; 5-В -Верещака Єлизавета; 6-А кл. - Карчевський Сергій.

Подарунки нашим захисникам

Автор: admin від 25-02-2024, 07:57

Волонтер пані Люба та її команда відвезли подарунки нашим захисникам, що обороняють Запорізький напрямок від ворожої орди. Серед речей, зібраних різними мешканцями міста, є і наші подарунки: теплі килимки та велика маскувальна сітка.

 

 

24 лютого. Нація незламних

Автор: admin від 24-02-2024, 10:12

 24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України.

Під надуманим приводом захисту російськомовного населення в нашій державі від уявних утисків та обмежень кремль насправді поставив за мету знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Водночас ця агресія виявилася викликом міжнародному світовому порядку, створеному після Другої світової війни, порушила загальну стабільність у Європі та стала глобальною загрозою для світової безпеки.

Нинішній режим у росії має всі ознаки тоталітарного, він у силовий спосіб намагається змінити межі міжнародно визнаних кордонів суверенної держави. Режим, який отримав назву «рашизм», сповідує ідеологію, яка є сумішшю різних негативних течій, що мали місце в історії світової цивілізації у різні епохи: фашизму, більшовизму, нацизму, реваншизму, ксенофобії, імперіалізму тощо. До того ж, як «духовні скрєпи» пропагуються ідеї так званих «величі російської культури» та «світового центру православ’я».

Сучасна російсько-українська війна розпочалася де-факто ще десять років тому, у лютому 2014 року, коли російська федерація підло скористалася тим, що в Україні після Революції Гідності мали місце тимчасовий вакуум державної влади та деморалізація частини силового блоку. Разом з тим, упродовж 2014 року Збройні Сили України, підкріплені численними формуваннями українських добровольців, зупинили просування та звільнили від московських загарбників більшість захоплених ними на той час територій. Відтоді і до 24 лютого 2022 року основні воєнні дії не виходили за межі сходу нашої країни, але територія Автономної Республіки Крим і значна частина Луганської та Донецької областей залишилися окупованими. 

Звіт про поїздку до захисників 18 лютого 2024

Автор: admin від 23-02-2024, 14:06

Звіт про поїздку до захисників 18 лютого 2024 волонтерки Любові Леонової:
Ранком заправили нашого Свена й гайнули на Донецьку трасу.
Домчали якось, швиденько. Без пригод. Аж дивно. Блок-пости чемні, жодного разу не затримали. Після Вільнянська починається ожеледиця, непросвітний туман, на узбіччях іній.
Хлопці зустріли, розвантажили. Весь підрозділ на роботі. Хтось відпочиває після нічного чергування. Незвично тихо й малолюдно. Такі часи...
Тепер, що ми привезли:
Від жителів будинку на Космічній майже все, що вони передавали. А це теплі речі, консервація, окопні свічки, домашня випічка, квашення, сало, теплі ковдри, плетені шкарпетки, спідню білизну, обереги. Частину добра залишили для іншого підрозділу.
Від ліцею "Вибір" - кішки для саперів, цукерки, ляльки мотанки.
Від школи №7, що в Космічному районі коробку з килимками та малюнками.
Від Тетяни Чайковської - посилка з усім добром, а це нові футболки, білизна, шкарпетки, смаколики, все на світлинах. Друга коробка з добром чекає на виїзд.
Від Козака Олекси - пиріжки, коробки з печивом, цукерки, ліхтарі, кружечки для сидіння, плетені шкарпетки.
Від Ліди Куценко - теплі речі, ковдри, пояси для зігріву спини.
Від Олени Черткової коробка з розпалювачами.
Від Олени Петрової - спідня білизна.
Від Лариси Бондаренко - каші.
Дякую вам усім!

 

 

Прапор бригадної розвідувальної роти 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха

Автор: admin від 20-02-2024, 09:51

Вчора отримали вагому нагороду для сердець наших учнів, вчителів, працівників:

прапор бригадної розвідувальної роти 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха

за активну та значну волонтерську діяльність нашого закладу освіти.

 

Назад Вперед
Наверх