Школа №7 » Національно-патріотичне виховання

Свято до роковин Ліни Костенко

Автор: admin від 19-03-2021, 09:35

Учні 4-Б класу разом зі своїм класним керівником організували свято до роковин Ліни Костенко (91 рік від дня народження) під гаслом "Її вірші, наче пейзажі". Учні читали вірші, розповідали цікаві історіі - спогади поетеси та оформили вітальні газети.

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Автор: admin від 12-03-2021, 13:53

Відеореліз "Нам треба голосу Тараса" від чнів 7-В класу до 207-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

Вшанування 207-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Автор: admin від 9-03-2021, 19:15

Учні 9-х класів читали напам'ять уривки з поеми-послання "І мертвим, і живим..."

Урочисті заходи з вшанування пам'яті Кобзаря

Автор: admin від 9-03-2021, 19:09

У цей день, 9 березня, у 1814 році з’явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Урочистими заходами з вшанування пам'яті Кобзаря розпочався тиждень української мови та літератури в ЗСШ № 7.

СЬОГОДНІ 25 ЛЮТОГО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Автор: admin від 25-02-2021, 12:36

За вікном майже весна. Ось у таку пору 25 лютого 1871 року у місті Новоград – Волинському народилася одна з фундаторів новітньої української літератури, окраса і гордість української нації Лариса Петрівна Косач – Леся Українка.

Україна - це особистості, які формують обличчя її історії. "Я на гору круту крем'яную буду камінь важкий підіймать. І, несучи вагу ту страшную, буду пісню веселу співать", - ці поетичні рядки не просто метафора, а пронизлива сповідь, непорушне кредо короткого, але яскравого, мов зірковий спалах, життя видатної української письменниці Лесі Українки.

Письменницю Лесю Українку (Ларису Петрівну Косач) знає весь світ. Багато творів написала вона для дорослих. Але не забула й за дітей, бо дуже їх любила. Зросла Леся у великій, дружній і працьовитій сім'ї. Мала двох братів і три сестри. Та не лише для рідних писала Леся Українка казки, вірші й поеми. Вона дбала, щоб усі діти мали, що читати...Багато її творів визнані шедеврами світової літератури, а в українську вони принесли нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур. Леся Українка писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики і брала активну участь в українському національному русі.

Флешмоб "Герої Небесної Сотні-шануємо"

Автор: admin від 19-02-2021, 16:12

Сьогодні у нашій школі відбувся флешмоб "Герої Небесної Сотні-шануємо". Діти враженні тими подіями, що відбулися на майдані. І в пам'ять о Героях, одягли національний одяг, і запалили свічки пам'яті. Це Україна сумує за своїми синами.

Виховна година Леся Українка

Автор: admin від 19-02-2021, 10:31

Любила, кохала свою Україну
У мріях надією лише жила.
І пестила в віршах свій край ,
Свою долю,
Тому Українкою себе назвала.

Все життя боролась за права, свободу,
За своє здоров'я та за рідну мову.

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає...
Леся Українка

Любила вона стародавнішний Луцьк,
Колодяжне, Стиру, природу красиву,
Та так, що хотілося їх малювати
І хрестиком свій рушничок вишивати.

Підготовка до Дня Героїв Небесної Сотні

Автор: admin від 18-02-2021, 16:00

Сьогодні учнівське самоврядування розпочало підготовку до Дня Героїв Небесної Сотні.