*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Виховні класні години до Дня Соборності України

Автор: admin від 22-01-2020, 16:09

Сьогодні у нашій школі діти разом з вчителями відзначали День Соборності України. Це було яскраве свято, де діти разом зробили "Ланцюг єдності", провели тематичні класні години, семінари, конференції, диспути, поклали квіти до пам'ятних місць.

Виховні класні години до Дня Соборності України

Ланцюґ єдності

Автор: admin від 22-01-2020, 10:33

До Дня Соборності України, наші учні зробили традиційний "Ланцюґ єдності"

Обереги для бійців АТО

Автор: admin від 10-12-2019, 19:46

До Дня Збройних сил України наші учні зробили обереги для бійців АТО.

Обереги для бійців АТО Обереги для бійців АТО

Вшанування пам'яті Жертв Голодомору

Автор: admin від 23-11-2019, 16:30

Сьогодні пройшли класні години на вшанування пам'яті Жертв Голодомору

Екскурсія до краєзнавчого музею

Автор: admin від 21-11-2019, 16:20

Сьогодні наші діти відвідали краєзнавчий музей, де ознайомились з експонатами з Євромайдану.

Екскурсія до краєзнавчого музею

Покладання квітів до пам'ятних місць Героїв Небесної Сотні

Автор: admin від 21-11-2019, 16:15

Покладання квітів до пам'ятних місць Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам'яті Героя України Богдана Завади

Автор: admin від 21-11-2019, 16:12

Вшанування пам'яті Героя України Богдана Завади

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО

Автор: admin від 20-11-2019, 15:05

20 листопада учні нашої школи поклали квіти біля пам'ятника і вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Також відбулись класні години і виставка у шкільній бібліотеці.

День вишиванки!

Автор: psychologist від 17-05-2019, 15:09

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Учні та вчителі нашої школи теж приєдналися до цього свята, прийняли участь у шкільному флешмобі. Усі бажаючі мали змогу приєднатися до  благодійної акції «Вишиванка – дітям АТО» й принести свою вишиванку для дітей Донеччини та Луганщини. Разом зібрали 17 вишиванок. На класних годинах учні познайомилися з українською символікою та традиціями.

День вишиванки!

День Пам'яті та Примирення

Автор: psychologist від 8-05-2019, 10:44

День пам'яті та примирення (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»