Школа №7 » Матеріали за 16.02.2021

На уроці географії

Автор: admin від 16-02-2021, 15:52

Учні 10-А та 10-Б класів на уроках географії презентують країни Азії. Разом з учителем географії діти поринають у світ Китаю, Японії, Індії.

Творча робота надає можливість учням  вивчати матеріал не лише в рамках підручника, а й удосконалює вміння використовувати інформаційні ресурси, здатність до пошуку та засвоєння нових знань,  дозволяє проявити свою творчість, розкриває акторські здібності.

Такі уроки цікаві й пізнавальні і для учнів, і для вчителів!

Чому не всяка похвала - корисна, або Як мотивувати дитину розвиватися

Автор: psychologist від 16-02-2021, 09:04

Батьки та педагоги можуть не замислюючись повторювати шаблонні фрази для похвали. «Молодець!», «Яка ти розумниця», «Класно/чудово/красиво тощо» — діти очікують і начебто домагаються від нас цих слів. Таку реакцію вони сприймають як позитивну, підтримувальну, втім, насправді, часто вона — порожній звук. Узагальнена похвала не містить важливого повідомлення для дитини, не пояснює: «Чому в цій ситуації я молодець? Що саме я роблю добре? Чого я навчився, що я тепер умію?», — а значить, не дає засвоїти досвід із повною користю.