Школа №7 » Шкільна бібліотека

Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек

Автор: admin від 8-11-2022, 17:42

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що відбувся з 01 по 31 жовтня під гаслом "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи" проходив фестиваль майстрів художнього слова "Моя незламна Україна" (відеоролики). В фестивалі прийняли участь учні 3-В класу - 6 відеороликів (класний керівник Калугіна Л.В.), 3-А (класний керівник Бухно О.В.), 4-А (класний керівник Тропешко В.І.), 5-В (класний керівник Танцур І.П.), 5-Г (класний керівник Гарькавая Н.А.), 6-Б (класний керівник Ведмеденко С.А.), 6-Г (класний керівник Павловська Я.В.), 10-В (вчитель-філолог Дейнега В.В.)

Фестиваль майстрів художнього слова "Моя нездоланна Україна" (відеоролики)

Автор: admin від 13-10-2022, 20:08

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "В нас єдина мета - Україна свята нездоланна ніким і ніколи" проходить фестиваль майстрів художнього слова "Моя нездоланна Україна" (відеоролики). Учні 3-В класу прийняли участь у фестівалі:

Наумова Злата

Марченко Анастасія

Штефан Лев

Цихова Соломія

Довганич Назарій

Автор: admin від 27-09-2022, 15:08

Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення, військовополонених, євреїв та циган. 29 вересня День пам'яті трагедії Бабиного Яру. Запрошуємо до бібліотеки на виставку "Ніколи знову" до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру.

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 3-А клас Смовжевська Уляна

Автор: admin від 15-02-2022, 13:05

В рамках Всеукраїнської акції "Читаємо казки В.О.Сухомлинського", в зоні шкільної бібліотеки "Центр творчого розвитку" учні 3-А класу (на дозвіллі) читали казки В.Сухомлинського та малювали до них ілюстрації. Казку "Зелене та рум'яне яблучка" читає Смовжевська Уляна. Класний керівник Тропешко Валентина Іванівна.

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 4-Б клас Лаврушко Денис

Автор: admin від 15-02-2022, 13:04

Лаврушко Денис, 4Б клас. В.Сухомлинський "Краплина роси". Класний керівник Преподобна Тетяна Іванівна.

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 4-Б клас Юдаєв Глєб

Автор: admin від 15-02-2022, 13:03

Юдаєв Глєб, 4Б клас. В.Сухомлинський "Вогнище у полі". Класний керівник Преподобна Тетяна Іванівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:55

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 2-Б клас Іваннікова Ясміна читає казку "Як здивувався Мурко". Класний керівник Єрьоміна Лариса Іванівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:54

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". Нікітенко Олександра, 4-В клас Класний керівник Бухна Ольга Владиславівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:54

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". Мордвінова Ксенія, 2-А клас Класний керівник Решетова Тамара Василівна.

Участь у Всеукраїнській акції "Читаємо казки В.О.Сухомлинського"

Автор: admin від 10-02-2022, 15:16

Оповідання "Радуга і бурулька" читає учениця 3-В класу Яхно Поліна. Класний керівник Зайковська Анна Анатоліївна