Школа №7 » Шкільна бібліотека

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 3-А клас Смовжевська Уляна

Автор: admin від 15-02-2022, 13:05

В рамках Всеукраїнської акції "Читаємо казки В.О.Сухомлинського", в зоні шкільної бібліотеки "Центр творчого розвитку" учні 3-А класу (на дозвіллі) читали казки В.Сухомлинського та малювали до них ілюстрації. Казку "Зелене та рум'яне яблучка" читає Смовжевська Уляна. Класний керівник Тропешко Валентина Іванівна.

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 4-Б клас Лаврушко Денис

Автор: admin від 15-02-2022, 13:04

Лаврушко Денис, 4Б клас. В.Сухомлинський "Краплина роси". Класний керівник Преподобна Тетяна Іванівна.

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 4-Б клас Юдаєв Глєб

Автор: admin від 15-02-2022, 13:03

Юдаєв Глєб, 4Б клас. В.Сухомлинський "Вогнище у полі". Класний керівник Преподобна Тетяна Іванівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:55

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 2-Б клас Іваннікова Ясміна читає казку "Як здивувався Мурко". Класний керівник Єрьоміна Лариса Іванівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:54

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". Нікітенко Олександра, 4-В клас Класний керівник Бухна Ольга Владиславівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:54

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". Мордвінова Ксенія, 2-А клас Класний керівник Решетова Тамара Василівна.

Участь у Всеукраїнській акції "Читаємо казки В.О.Сухомлинського"

Автор: admin від 10-02-2022, 15:16

Оповідання "Радуга і бурулька" читає учениця 3-В класу Яхно Поліна. Класний керівник Зайковська Анна Анатоліївна

Участь у Всеукраїнській акції "Читаємо казки В.О.Сухомлинського"

Автор: admin від 10-02-2022, 09:51

Оповідання "Краплина роси" читає учениця 2-В класу Цихова Соломія. Класний керівник Калугіна Людмила Вікторівна

Гра-змагання "Козацький гарт"

Автор: admin від 10-12-2021, 13:54

9 грудня з учнями 4А класу проводилась літературна гра-змагання "Козацький гарт". Учні ретельно готувались до змагання: разом з вчителькою Валентиною Вікторівною Курган знайомились з символами державної, влади козаків, їх побутом, читали казки Запорізької землі та легенди. Гра пройшла весело та пізнавально.

Шкільна акція "Живи, книго!"

Автор: admin від 10-12-2021, 13:48

8 грудня в рамках шкільної акції "Живи, книго!" учнівським активом школи разом з бібліотекарем проводився рейд-огляд збереження підручників учнями школи. За результатами рейду оформлено листівку (на стенді "Інформація")