Школа №7 » Шкільна бібліотека

Фестиваль патріотичного вірша "Я - українець"

Автор: admin від 1-11-2023, 11:40

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходив під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» (жовтень 2023 року), відбувся фестиваль патріотичного вірша "Я - українець" серед учнів 4-6 класів. Переможцями стали учні 4-В класу (класний керівник Калугіна Людмила Вікторівна).

Фестиваль майстрів художнього слова "Бринить - співає наша мова"

Автор: admin від 26-02-2023, 19:09

З 20 по 23 лютого в школі проходив фестиваль майстрів художнього слова "Бринить - співає наша мова", присвячений Дню рідної мови. Участь у фестивалі прийняли учні 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 5-А, 5-Б, 5-Г, 9-А класів. Подяка класним керівникам: Калугіній Л.В., Тропешко В.І., Хіміч С.О. за організацію учнів для активної участі у фестивалі краси української мови.

Роботи учнів можна переглянути за цим посиланням

Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек

Автор: admin від 8-11-2022, 17:42

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що відбувся з 01 по 31 жовтня під гаслом "В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи" проходив фестиваль майстрів художнього слова "Моя незламна Україна" (відеоролики). В фестивалі прийняли участь учні 3-В класу - 6 відеороликів (класний керівник Калугіна Л.В.), 3-А (класний керівник Бухно О.В.), 4-А (класний керівник Тропешко В.І.), 5-В (класний керівник Танцур І.П.), 5-Г (класний керівник Гарькавая Н.А.), 6-Б (класний керівник Ведмеденко С.А.), 6-Г (класний керівник Павловська Я.В.), 10-В (вчитель-філолог Дейнега В.В.)

Фестиваль майстрів художнього слова "Моя нездоланна Україна" (відеоролики)

Автор: admin від 13-10-2022, 20:08

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "В нас єдина мета - Україна свята нездоланна ніким і ніколи" проходить фестиваль майстрів художнього слова "Моя нездоланна Україна" (відеоролики). Учні 3-В класу прийняли участь у фестівалі:

Наумова Злата

Марченко Анастасія

Штефан Лев

Цихова Соломія

Довганич Назарій

Автор: admin від 27-09-2022, 15:08

Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення, військовополонених, євреїв та циган. 29 вересня День пам'яті трагедії Бабиного Яру. Запрошуємо до бібліотеки на виставку "Ніколи знову" до Дня пам'яті жертв Бабиного Яру.

Тематична підбіркою "Методичний орієнтир"

Автор: admin від 19-02-2021, 10:34

Для вчителів початкових класів нові методичні посібники нової української школи. Запрошуємо ознайомитись з тематичною підбіркою "Методичний орієнтир"