Школа №7 » Шкільна бібліотека

Майстер-клас "Читання з малюванням"

Автор: admin від 6-04-2021, 13:36

З учнями 2-Б класу в День дитячої книги проведено майстер-клас "Читання з малюванням". Діти знайомились з казками Андерсена та малювали ілюстрації до улюблених казок.

Тиждень дитячого читання

Автор: admin від 5-04-2021, 13:34

В рамках Тижня дитячого читання, з метою формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання, посилення ролі книги в освітньому процесі, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, шкільною бібліотекою та класними керівниками проводились заходи:
- "Перше знайомство з бібліотекою"- 1-Б клас

- Літературна забавлянка "Розмалюю я героя" та "Моя улюблена книжка"- 1-А клас

- "Літературна гра-лото "Чарівний світ казок Андерсена" та Книжкова вікторина "А ми багато знаємо казкових героїв" - 2-А клас

Учні 4-А класу поділились своїми враженнями від читання улюблених книжок "Читацький репортаж"

Учні 4-Б класу також розповіли, які книжки їм подобається читати та оформили стіннівки "Читацькі заморочки"

Свято до роковин Ліни Костенко

Автор: admin від 19-03-2021, 09:35

Учні 4-Б класу разом зі своїм класним керівником організували свято до роковин Ліни Костенко (91 рік від дня народження) під гаслом "Її вірші, наче пейзажі". Учні читали вірші, розповідали цікаві історіі - спогади поетеси та оформили вітальні газети.

Літературний турнір "В пошуках реліквії"

Автор: admin від 12-03-2021, 15:29

В рамках Тижня української мови та літератури в 5-А класі відбувся літературний турнір "В пошуках реліквії" за повістю-казкою Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" Змагання проходило цікаво, учні продемонстрували гарні знання твору, вміло могли домовлятись, працювати в команді.

Літературна вікторина "Людина починається з добра"

Автор: admin від 9-03-2021, 17:37

Літературна вікторина "Людина починається з добра" в 2-Б класі. На бібліотечних заняттях учні знайомились з творами дитячих письменників про добро і зло. Разом з батькам діти читали казки зі збірки "Добро переможе зло" і, відповідаючи на питання вікторини та граючи в дидактичну гру "Якщо ти людина добра, то повинен...", учні робили висновки про цінність добрих вчинків.

Літературний вечір у 8-А класі

Автор: admin від 5-03-2021, 08:25

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 8А класу провели літературний вечір. Протягом заходу пролунали кращі твори Дочки Прометея.

Літературна гра-подорож "Чудесні перетворення"

Автор: admin від 5-03-2021, 08:23

Учні 4Б класу у лютому місяці знайомились з творами польської дитячої письменниці Марії Крюгер. В літературній грі-подорожі "Чудесні перетворення" гравці показали чудові знання казки "Блакитна перлина", уміння змагатись в команді.