Школа №7 » Шкільна бібліотека

Літературний вечір у 8-А класі

Автор: admin від 5-03-2021, 08:25

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 8А класу провели літературний вечір. Протягом заходу пролунали кращі твори Дочки Прометея.

Літературна гра-подорож "Чудесні перетворення"

Автор: admin від 5-03-2021, 08:23

Учні 4Б класу у лютому місяці знайомились з творами польської дитячої письменниці Марії Крюгер. В літературній грі-подорожі "Чудесні перетворення" гравці показали чудові знання казки "Блакитна перлина", уміння змагатись в команді.

Тематична підбіркою "Методичний орієнтир"

Автор: admin від 19-02-2021, 10:34

Для вчителів початкових класів нові методичні посібники нової української школи. Запрошуємо ознайомитись з тематичною підбіркою "Методичний орієнтир"

Виховна година Леся Українка

Автор: admin від 19-02-2021, 10:31

Любила, кохала свою Україну
У мріях надією лише жила.
І пестила в віршах свій край ,
Свою долю,
Тому Українкою себе назвала.

Все життя боролась за права, свободу,
За своє здоров'я та за рідну мову.

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!
Я в серці маю те, що не вмирає...
Леся Українка

Любила вона стародавнішний Луцьк,
Колодяжне, Стиру, природу красиву,
Та так, що хотілося їх малювати
І хрестиком свій рушничок вишивати.

05.02.21 року учні 10-Б класу прийняли участь у марафоні «Читання вголос» (учні старшої школи для учнів початкових класів)

Автор: admin від 5-02-2021, 13:41

Літературна гра-подорож «У пошуках реліквії»

Автор: admin від 29-01-2021, 13:42

У січні 2021 року учні 4-Б класу знайомились з творчістю української дитячої письменниці Зірки Мензатюк. Протягом 3 тижнів діти читали її пригодницьку повість «Таємниця козацької шаблі», віртуально подорожували визначними місцями України в пошуках козацької шаблі.

Літературна гра-подорож «У пошуках реліквії» зібрала учнів класу щоб виявити самого уважного читача пригодницької повісті. Граючи, діти вчились працювати в команді, виявляти патріотичні почуття, висловлювати міркування про необхідність

збереження історичної пам'яті нашого народу.