Школа №7 » Новини

Обери професію своєї мрії у #ЛьвДУВС

Автор: admin від 20-01-2023, 13:06
Обери професію своєї мрії у #ЛьвДУВС
📌23 січня ми розповімо вам про освітню програму «Правоохоронна діяльність». Зустрінемось о 15:00 год. у прямому ефірі на офіційній сторінці вишу в Instagram @lvduvs 👮‍♀️🚔👮

 

Про участь в навчанні за освітнім онлайн - курсом «Життєстійкість молоді в умовах кризи»

Автор: admin від 9-01-2023, 15:30

    Управління з питань розвитку освіти департаменту освіти i науки Запорізької міської ради у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, відповідно до листа Офісу президента України від 22.12.2022 №15/2—01/57, з метою допомоги молоді щодо набуття навичок життєстійкості, збереження життя та здоров’я, в умовах загроз значних стресів підчас повномасштабної війни, що триває, пропонує переглянути та за бажанням пройти безкоштовний он-лайн - курс «Життєстійкість молоді в умовах криз».

   Матеріали курсу розміщені на платформі «Prometheus» за посиланням. Після проходження он-лайн—курсу видаються сертифікати.

Заступник директopa департаменту — начальник управління з питань розвитку освіти  Наталія BITKOBCЬKA

5 грудня відзначають День волонтера — International Volunteer Day

Автор: admin від 5-12-2022, 10:01

 5 грудня у світі та в Україні зокрема відзначають День волонтера — International Volunteer Day. Цього року дата свята випадає на понеділок.
Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку — один з міжнародних днів ООН, присвячений особам, що займаються волонтерством. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.
Наші учні та шкільний колектив стали невід'ємною частиною волонтерського руху. Ми завжди допомогаємо військовим, лікарням, дитячим будинкам, бо творити добро це промінь світла, який надає шанс на майбутнє.

Вітаємо нашу команду "Патріоти"

Автор: admin від 2-12-2022, 10:04

Вітаємо нашу команду "Патріоти "

з 3-м місцем

в обласному етапі на онлайн турнірі "Вікторина про Україну"

з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Склад команди учнів :
Холод Станіслав 9-А клас
Вовк Софія 9-А клас
Савенкова Анастасія 9-В клас

 

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Автор: admin від 30-11-2022, 17:07

 Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.
У нашому закладі пройшли онлайн класні години і бесіди, діти намалювали малюнки і створили на майстер класах поробки "Дерево Життя - Життя без СНІДу".

Поліція оголошує набір до закладів вищої освіти системи МВС

Автор: admin від 25-11-2022, 11:19

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області запрошує випускників до вступу у вищі навчальні заклади, які здійснюють підготовку поліцейських

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами (050) 341-41-02, (050) 341-41-07, електронна адреса rekrut@zp.npu.gov.ua

Деталі: ➡️ https://bit.ly/3hcaXQr

Наш Телеграм-канал: ➡️ https://t.me/police_zp_news/1041

#МВС #поліція #новини #набір #навчання #ВНЗ #stoprussia

 

 

 

 

 

Назад Вперед
Наверх