Школа №7 » Новини

Розклад на 1 семестр 2021-2022 навчального року

Автор: admin від 31-08-2021, 15:00
Розклад уроків
на 1-й семестр
опубліковано в розділі

Кількісний склад ЗСШ №7 станом на 20.10.2021

Автор: admin від 20-10-2021, 11:52

Кількість учнів (2021-2022 навчальний рік)

 

А

Б

В

Г

Д

Всього

2

 

 

 

 

 

102

3

 

 

 

 

 

100

4

 

 

 

 

 

96

5

 

 

 

  

 

126

6

 

 

 

є набір 

 

109

7

 

 

 

 

90

8

 

є набір  

 

 

 

87

9

 є набір 

 

 

 

 

92

10

 

 

 

 

 

149

11

 

 

 

 

 

56

 

Інтернет-флешмоб “Я – відповідальність”

Автор: psychologist від 19-10-2021, 17:18

     Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини».
     Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Ініціатива встановлення Всеукраїнського дня відповідальності людини належить Фонду родини Богдана Гаврилишина.
     Яка історія виникнення Дня відповідальності людини?
     Богдан Гаврилишин, працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки, ще на початку 2010-х дійшов висновку, що однією з передумов виконання Загальної декларації прав людини, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році, є усвідомлення та прийняття кожним членом суспільства також й індивідуальної відповідальності на всіх рівнях. У 2014 році професор створив змістовний та лаконічний документ – «Декларація відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, від особистої до відповідальності на рівні країни та світу. Вони можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства.

Шановні наші захисники та захисниці!

Автор: admin від 13-10-2021, 14:46

До дня захисника України і дня Козацтва, шкільне самоврядування відвідало ВЧ 3033 і передали подарунки від учнів нашої школи.
На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, відповідних планів Кабінету Міністрів України і Національної гвардії України, формування у підростаючого покоління готовності до захисту Батьківщини у центрі підготовки підрозділів військової частини 3029 наші учні прийняли участь до Дня відкритих дверей, присвячений дню захисника України з виставкою військової техніки,озброєння, та показовими стрільбами.

Шановні наші захисники та захисниці!

Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.

Вибори до шкільного самоврядування

Автор: admin від 8-10-2021, 13:39

Нарешті у нашому закладі відбулися вибори до шкільного самоврядування. Учні з 5-11 класу приймали участь у голосуванні. За найбільшою кількістю голосів перемогу отримала учениця 11-А класу Макарович Валерія. Вітаємо з перемогою.

Школа екологічної свідомості!

Автор: psychologist від 7-10-2021, 16:34

     Сьогодні учні 5-Б класу прийняли активну участь в провадженні проєкту "Школа екологічної свідомості".
     Учні відвідали майстер клас із висадження в горщики садженців Павловнії.

     Тепер їх задача доглядати за маленькими деревцями, готувати їх до висадки в відкритий грунт. Сподіваємося, що вже зовсім скоро на подвір'ї нашої школи розквітнуть Павловнії - дерева незвичайної краси!


Допомога депутата!

Автор: psychologist від 7-10-2021, 13:18

       У Запоріжжі, завдяки допомозі депутата міської ради VIII скликання, продовжується благоустрій школи №7.
     Депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Артур Кіжнер допомагає у благоустрої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 у Комунарському районі, а саме: придбання матеріалів для ремонтних робіт, багатофункціонального пристрою та встановлення штучної перешкоди на автомобільній дорозі біля школи (так званих «лежачих поліцейських»).
     Артур Олегович завжди діє, в першу чергу, в інтересах учнів. Більше 20 років було актуальним питання про установку «лежачих поліцейських» поряд із школою. Він перший, хто вирішив це питання, і дійсно отримав результат. Тепер учні школи мають додатковий захист від неуважних водіїв. 
     Директор школи Костянтин Білоус говорить, що Артур Кіжнер систематично допомагає не тільки їх закладу освіти, але й іншим школам нашого міста. Раніше депутат придбав необхідне обладнання для проведення заходів у школі та закупив матеріали для ремонту стадіона, яким із задоволенням користуються не тільки учні школи, але й мешканці нашого району.
     «Лише за рік Артур Олегович виконав величезну роботу, за що я дуже вдячний йому», - відзначив Костянтин Білоус.

Депутат міської ради Кіжнер Артур та депутат обласної ради Клішина Ганна перевіряють роботи з облаштування штучної перепони на автомобільній дорозі біля закладу освіти.

Голова батьківського комітету школи Смоляк Ю.В. знайомиться з ходом виконання робіт.

 

 STEM-освіта на уроках природознавства!

Автор: psychologist від 6-10-2021, 16:10

      Сьогодні на уроці Природознавства учні знайомились з атомами та молекулами в умовах STEM-уроку. 

   STEM-освіта сьогодні це запорука не тільки розвитку критичного мислення та засвоєння базових навичок і методів наукового дослідження, а й закріплення у дітей природного інтересу до дослідження світу. Так сьогодні кожен учень на 1 урок став "атомом". Поєднуючись з іншими "атомами", учні дізналися як утворюються молекули.

 

 

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Автор: admin від 6-10-2021, 10:07

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в школі протягом вересня 2021 року психологічною службою було організовано та проведено ряд цікавих та корисних заходів. Зокрема:

Конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом!» (5 – 10 кл.);

Анкетування для педагогічних працівників «Протидія булінгу в закладі освіти»;

Бесіда «Добро починається з тебе»;

Бесіда «Що треба робити, щоб світ став добрішим …»;

Бесіда «Що то значить – справжній друг?»;

Заняття для учнів 2-го класу НУШ «Повага до себе та інших людей»;

Перегляд та обговорення відеороликів «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своємужитті» та «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі»;

Засідання круглого столу «Булінг та його прояви: агресор – жертва – спостерігач».

Проведені заходи були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про поняття «булінгу» і його різновиди та профілактику цього явища в закладі освіти.

Назад Вперед
Наверх