Школа №7 » Новини

Про трансформацію ЗЗСО Комунарського району

Автор: admin від 26-03-2021, 14:15

  З метою визначення закладів загальної середньої освіти Комунарського району, в яких буде змінено тип закладу на «ліцей», опрацьовані нормативно-правові документи щодо термінів реалізації даних змін, був проведений комплексний аналіз інформації про заклади загальної середньої освіти району, проводились співбесіди з керівниками закладів освіти, створена база даних щодо бажання випускників 9 класів продовжувати навчання в 10 класах на відповідному профілі навчання, визначені профілі навчання відповідно до вибору випускників 9 класів закладів освіти району.

  Для визначення спроможності закладів освіти забезпечувати профільне навчання в старшій школі відповідно до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» до уваги брались такі питання, як наявність якісного кадрового потенціалу, наявність матеріально-технічної бази для забезпечення профілів в закладі освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів освіти, результати олімпіад, конкурсів, проєктів та інших змагань, залученість здобувачів освіти і педагогічних працівників до наукової роботи, наступність базової та фахової освіти, зацікавленість педагогічних працівників у самовдосконаленні та професійному рості, наявність договорів з закладами вищої освіти та професійно-технічної освіти та інші показники.

  За результатами проведеної роботи в Комунарському районі, закладами загальної середньої освіти, в яких буде змінено тип закладу на «ліцей», визначено чотири школи: Запорізька гімназія №6 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізьких академічний ліцей №23 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізька гімназія №107 Запорізької міської ради Запорізької області.

  Відповідно до ст.35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» «… Початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії. Гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи. Як виняток, за рішенням засновника ліцей може також забезпечувати здобуття базової середньої освіти…». Дані вимоги набирають чинність з 1 вересня 2024 року відповідно до п’ятого абзацу п.1 розділу Х Закону України «Про повну загальну середню освіту». Відповідно до п.13 частини 3 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про освіту», який набрав чинність 05.09.2017 року, «переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із цим Законом здійснюється протягом п’яти років з дня набрання чинності цим Законом». У зв’язку з чим, в указаних закладах освіти з 01.09.2021 не будуть відкриватись 1 класи.

  Таким чином, відповідно до перспективного плану трансформації закладів загальної середньої освіти району, до 01.09.2024 року будуть функціонувати 1 початкова школа, 12 гімназій та 4 академічні ліцеї. В яких створюються умови для набору дітей до 1 та 10 класів відповідно до типу закладу освіти.

 

Майстер-клас "Читання з малюванням"

Автор: admin від 6-04-2021, 13:36

З учнями 2-Б класу в День дитячої книги проведено майстер-клас "Читання з малюванням". Діти знайомились з казками Андерсена та малювали ілюстрації до улюблених казок.

Тиждень дитячого читання

Автор: admin від 5-04-2021, 13:34

   В рамках Тижня дитячого читання, з метою формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання, посилення ролі книги в освітньому процесі, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, шкільною бібліотекою та класними керівниками проводились заходи:
- "Перше знайомство з бібліотекою"- 1-Б клас

- Літературна забавлянка "Розмалюю я героя" та "Моя улюблена книжка"- 1-А клас

- "Літературна гра-лото "Чарівний світ казок Андерсена" та Книжкова вікторина "А ми багато знаємо казкових героїв" - 2-А клас

Учні 4-А класу поділились своїми враженнями від читання улюблених книжок "Читацький репортаж"

 

Учні 4-Б класу також розповіли, які книжки їм подобається читати та оформили стіннівки "Читацькі заморочки"

 

Кількісний склад ЗСШ №7 станом на 01.04.2021

Автор: admin від 1-04-2021, 15:44

Кількість учнів (2020-2021 навчальний рік)

 

А

Б

В

Г

Всього

1

 

 

 

 

101

2

 

 

 

 

98

3

 

 

 

 

96

4

 

 

 

 

106

5

 

 

 

  є набір

113

6

 

 

 

 

93

7

 

є набір

 

 

85

8

 

 

 

 

92

9

 

 

 

 

88

10

 

 

 

 

57

11

 

 

 

 

60

 

Обласний учнівський онлайн - конкурс з предмету "Фізична культура"

Автор: admin від 26-03-2021, 18:50

 02.03.2021 р. на базі ЗАЛ №23 команда Комунарського району прийняла участь у обласному учнівському онлайн - конкурсу з предмету "Фізична культура". Склад команди: дівчина учениця 11-А класу ЗАЛ № 23 Міщенко Анна (вчитель Товбіна М.О.) та юнак учень 10-Б класу ЗСШ №7 Троян Кирило (вчитель Зайцев М.А.). Команда виступала у перший раз у форматі онлайн. Журі оцінили виступ наших спортсменів: Міщенко Анна 4 місце з рейтингу, рекордсмен з виду: планка "скелелаз" серед дівчат. Троян Кирило 2 місце з рейтингу, рекордсмен з виду: Кидок м’яча в ціль, елементи настільного тенісу, планка "скелелаз" серед юнаків.

Міжнародний День Щастя

Автор: admin від 19-03-2021, 12:22

Міжнародний День Щастя (англ. International Day of Happiness) — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня. Учні 1-11 класів щасливі що навчаються у нашому закладі, та бажають поділитися щастям з вами. І ми надзвичайно щасливі. Тому що сьогодні депутат Запорізької міської ради Кіжнер Артур Олегович подарував школі нову апаратуру.

 

Профорієнтаційна робота

Автор: psychologist від 16-03-2021, 13:45

       16.03.2021 в 9-х класах була проведена профорієнтаційна робота, метою якої було познайомити учнів з типами професій, їх особливостями та навичками, якими потрібно володіти для їх опановування. З учнями була проведена експрес діагностика для визначення найбільш відповідного типу професії, а також діагностика домінуючої перцептивної модальності для визначення провідного каналу сприйняття інформації.

 

Назад Вперед
Наверх