Школа №7 » Правила дорожнього руху

Безпека життєдіяльності людини та правила дорожнього руху

Автор: admin від 15-11-2019, 15:50

Сьогодні було проведено єдину класну годину на тему «Безпека життєдіяльності людини та правила дорожнього руху». Було проведено конкурс малюнків та наша команда провела цікаву вікторину для учнів нашої школи.

Бесіда з правил дорожнього руху

Автор: admin від 30-10-2019, 20:32

Для учнів нашої школи було проведено профілактичну бесіду з правил дорожнього руху.

Вистава з безпеки дорожнього руху

Автор: admin від 13-09-2019, 21:18

Для початкових класів пройшла театралізована вистава з безпеки дорожнього руху. Наша команда розповіла дітям  правила поведінки на дорозі, також було проведено цікаві конкурси.

Тиждень правил дорожнього руху 2019

Автор: admin від 11-09-2019, 13:36

Цей тиждень присвячено правилам дорожнього руху. Серед класів було проведено конкурс малюнків.

Автор: psychologist від 12-05-2019, 08:15

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 14.03.2019 № 1/9-154 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», з метою привернення уваги до надскладної  ситуації з безпеки дорожнього руху  в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення в нашій школі  з 06.05.19 по 11.05.19 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорозі – безпека життя».

Тиждень безпеки дорожнього руху

Всеукраїнський флешмоб “Україна за безпеку дорожнього руху”

Автор: admin від 13-05-2017, 14:40

13 травня о 13.00 год. в рамках Тижня безпеки дорожнього руху за ініціативи ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України» вперше в Запоріжжі за участю учнів ЗСШ № 7 відбувся масовий флешмоб.

Мета флешмобу – привернення уваги до проблеми смертності та травматизму внаслідок порушення правил дорожнього руху.

Всеукраїнський флешмоб “Україна за безпеку дорожнього руху”

В Україні – Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Автор: admin від 10-05-2017, 19:05

Постійне збільшення кількості транспортних засобів та підвищення інтенсивності дорожнього руху призводить до росту кількості дорожніх аварій. В Україні рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП є одним із найвищих у європейському регіоні, зазначає Андрій Гаврилюк, начальник Управління медичної допомоги дорослим МОЗ України.

За даними Міністерства охорони здоров’я, понад 43% загиблих у ДТП у 2016 році – пішоходи та велосипедисти. За 6 років на дорогах України загинуло 1,4 тисяч дітей віком до 18 років, а ДТП є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою за поширеністю причиною смерті дітей віком від 5 до 14 років.

Тож мета глобального Тижня безпеки дорожнього руху – привернути до цієї проблеми увагу всіх представників суспільства, а не лише водіїв. У його рамках у столиці проведуть презентацію дослідження “Аналіз ДТП зі смертальними наслідками у Києві” і  Всеукраїнський конкурс ескізів сучасного одягу з використанням світоповертаючої тканини в рамках проекту «Помітний значить живий!». А по всій Україні – тематичні флешмоби та акції “День зниження швидкості” і “Здай кров – врятуй життя” для постраждалих у ДТП.

В Україні – Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Автор: admin від 8-05-2017, 19:08

З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху

За ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, підтримки Кабінету Міністрів України,із залученням профільних міністерств та відомств, обласних та Київської міської держадміністрацій, міжнародних і вітчизняних організацій з 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

У 2017 році Тиждень безпеки дорожнього руху буде проходити у два етапи: з 08 по 14 травня та з 13 по 19 листопада.

З 8 по 14 травня 2017 року зусилля державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, ЗМІ та й суспільства загалом будуть зосереджені: на виконанні державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху, пропаганді важливості дотримання правил дорожнього руху.

Це вже Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху ООН в Україні.