Школа №7 » Правила дорожнього руху

В шкільній бібліотеці влаштовано виставку «Ми пішоходи»

Автор: admin від 10-05-2024, 09:51

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, в шкільній бібліотеці влаштовано виставку «Ми пішоходи»

Бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!

Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!

Конкурс малюнків «Безпека на дорозі»

Автор: admin від 8-09-2022, 10:12

У нашій школі проходить конкурс малюнків «Безпека на дорозі».
Наші діти дуже старалися і намалювали багато гарних малюнків. Завжди дотримуйтесь правил дорожнього руху. Переходьте дорогу тільки на зелений колір світлофору)

Безпека дорожнього руху

Автор: admin від 1-10-2020, 11:30

У рамках тижня "Безпеки дорожнього руху" до наших учнів завітали представники патрульної поліції міста Запоріжжя. Вони дуже цікаво у вигляді гри розповідали учням молодшої школи про правила поведінки на дорозі.