Школа №7 » Шкільні методичні об'єднання ЗСШ №7 » МО вчителів суспільно-природничих дисциплін

Тиждень природничо-математичних дисциплін

Автор: admin від 23-11-2023, 10:38

З 13 по 20 листопада пройшов тиждень природничо-математичних дисциплін. Учні 5-11 класів занурилися у світ веб-квестів, онлайн-ігор, цікавих бесід, експериментів, турнірів, дослідницьких творчих проєктів, віртуальних подорожей, інтерактивних вправ, семінарів з математики, фізики, біології, географії, хімії, інформатики, основ здоров’я.

Засідання шкільних методичних об'єднань

Автор: admin від 23-02-2021, 15:29

На засіданнях шкільних методичних об'єднань, які відбулися 23.02.2021 р., вчителі Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 плідно працювали над питаннями щодо розбудови та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освітнього процесу, взяли участь в онлайн-опитуванні в межах самооцінювання рівня ефективності ВСЗЯО в ЗСШ №7.

На уроці географії

Автор: admin від 16-02-2021, 15:52

Учні 10-А та 10-Б класів на уроках географії презентують країни Азії. Разом з учителем географії діти поринають у світ Китаю, Японії, Індії.

Творча робота надає можливість учням  вивчати матеріал не лише в рамках підручника, а й удосконалює вміння використовувати інформаційні ресурси, здатність до пошуку та засвоєння нових знань,  дозволяє проявити свою творчість, розкриває акторські здібності.

Такі уроки цікаві й пізнавальні і для учнів, і для вчителів!