Школа №7 » Шкільні методичні об'єднання ЗСШ №7 » МО вчителів фізичного та естетичного виховання

НАУКОВО МЕТОДИЧНА ТЕМА ТА ЗАВДАННЯ МО

Автор: admin від 28-10-2016, 11:36

НАУКОВО МЕТОДИЧНА ТЕМА МО

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій спрямованих на формування культури, здорового способу життя в умовах підвищення якості освіти»

Завдання  МО на 2016-2017 нав.рік.

1. Процес навчання будувати  на основі  інформаційно-комунікаційних технологій

2. Формування в учнів та їх батьків культури здоров’я.

3. В наступному  році  підвищити контроль за участю збірних команд школи в районній та  обласній спартакіаді.

4. Посилення медико - педагогічного контролю за організацією занять з фізичної культури, з урахуванням стану здоров’я дітей, фізичного розвитку та фіз. підготовленості, що сприяє здоров’я-зберігаючій компетентності учнів.

5. Продовжити роботу вчителів у напрямку розвитку творчих здібностей дітей, вдосконалення професійної  майстерності педагогічних кадрів шляхом  використання освітніх інноваційних

технологій і методик моніторингу діяльності вчителів і учнів.

6. Продовжувати поповнення методичної та матеріально-технічної бази кабінету фізичної культури, музики, технічної та обслуговуючої праці та основ здоров’я.

ВЧИТЕЛІ ШМО:

Олійник О.Г.

Середа Т.І.

Бойченко Ю.Б.

Василишин О.А.

РеброваТ.А.

Зайцев М. А.

Куленевич О.В.

Ситник С.М.

Засідання шкільних методичних об'єднань

Автор: admin від 23-02-2021, 15:29

На засіданнях шкільних методичних об'єднань, які відбулися 23.02.2021 р., вчителі Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 плідно працювали над питаннями щодо розбудови та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освітнього процесу, взяли участь в онлайн-опитуванні в межах самооцінювання рівня ефективності ВСЗЯО в ЗСШ №7.