Школа №7 » Матеріали за 10.03.2024

Звіт від волонтера

Автор: admin від 10-03-2024, 16:05

Для наших Захисників вчителі, учні та їх батьки зібрали багато дуже необхідних речей одягу, гігієни, смаколиків, ліків. Учні намалювали вітальні листівки, виготовили обереги.

Через волонтера Любов Леонову передали все зібране Захисникам на Запорізький напрямок.

Надаємо звіт волонтера:

Вітаю, друзі. Отже, про вчора, 8 березня 2024.

В другій половині дня отримуємо довгоочікуваний дзвінок, можна вирушати в дорогу. Свен стоїть повний добра.

Нас зустріли, провели в розташування.  Все занесли в підземелля, я побігала з камерою, що б зробити для вас звіт. Все робили швидко, бо вже почало сутеніти. Отже, поїхала  велика частина добра від школи №7, що в Космічному районі. Друга частина вирушить у Донецькому напрямку найближчим часом. Були передані  солодощі, чай, кава, частина ліків, гігієна, шкарпетки, білизна, теплий одяг, теплі ковдри (майже всі), килими, три з чотирьох. Один поїде в інший підрозділ. Всі ваші коробки так цілими й поїхали.  Поділила тільки ліки. Передали подушки, одна зразу "побігла" на ліжко. Але я її й там наздогнала, зазнімкувала. Дякую, школа №7!

Дякую всім та обіймаю серденьком.

Ваша Люба.

Тиждень іноземних мов 2024

Автор: psychologist від 10-03-2024, 09:00

Вже традиційно на останньому тижні лютого у закладі освіти було проведено Тиждень іноземних мов, метою якого було розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативної компетентності учнів, формування позитивної мотивації щодо вивчення іноземної мови. Варто зазначити, що проведення тижня іноземних мов не тільки поглибило знання з англійської, німецької та польської мов, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мов та культур інших країн.