Школа №7 » Матеріали за 28.03.2024

Засідання атестаційної комісії

Автор: psychologist від 28-03-2024, 14:37

Сьогодні, 28 березня 2024 року, відбулося засідання атестаційної комісії №4 Запорізької спеціалізованої      школи №7, на якому наші колеги-педагоги були успішно атестовані. Прийняли наступні РІШЕННЯ:

* Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «учитель-методист»:

Горіній Ірині Іванівні

Косаренко Світлані Віталіївні

Свідунович Таїсії Степанівні.

* Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»:

Безбородовій Тетяні Валеріївні.

* Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель»:

Козюрі Наталії Вікторівні

Середі Тетяні Іванівні

Стрельченко Валентині Іванівні.

* Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»:

Пасєчнік Ірині Сергіївні

Соломці Анні Василівні

Чумак Олені Василівні.

* Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

Танцур Ірині Петрівні.

* Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

Пянтковській Тетяні Сергіївні

Харченко Галині Андріївні.

Відповідають займаній посаді: Ведмеденко А.О., Лагода Н.А., Василишин О.А., Косаренко С.В. та Олійник О.Г..

Бажаємо усім успіхів, ЗДОРОВ’Я та МИРУ.