Школа №7 » Новини » Тиждень іноземних мов 2024

Тиждень іноземних мов 2024

Автор: psychologist від 10-03-2024, 09:00

Під час проведення тижня іноземної мови учні розробляли проєкти, що дало їм можливість збагатити знання з англійської мови. Вчитель: Чумак О.В.

Вікторина “ Travelling in England” у 5-Б класі, вчитель: Бабчук І.І.

Урок-віртуальна екскурсія “The United Kingdom of Great Britain and Nothern Ireland”, вчитель: Пянтковська Т.С.

Серед учнів 8-х класів (8А, 8Б, 8В) був проведений  Веб – квест “St. Patrick’s Day”. Вчитель: Бондаренко Н.Б.

Творчі звіти з німецької мови. Вчитель: Соломка А.В.

Учні 6-А класу прийняли участь у проєкті: «Тиждень англійської мови. Вивчаємо англійську мову із задоволенням».

Вчитель: Лазарева О.В. Презентація

Учні 8-A класу прийняли участь у проектній роботі: “Advantages And Disadvantages Of Playing Computer Games”.

Вчитель: Лазарева О.В.

10-А клас провів шоу «TED talk», під час якого учні презентували проекти на різноманітні теми. Вчитель: Лазарева О.В.

5-А,Б,В класи урок-проєкт "My digital life". Учні презентували свої улюблені гаджети, розповіли про їх функції та особливості використання. Вчитель: Безбородова Т.В.

Політичні дебати та дискусії з учнями старших класів. Вчитель: Безбородова Т.В.

Створення власного контенту Google-презентацій, вивчення можливостей інтерактивної платформи, розвиток мовленнєвих навичок письма та навичок роботи з інформаційними технологіями. Вчитель: Пелепчатіна А.С.

Для учнів 5-А класу було проведено  гру-квест "Весела англійська". Вчитель: Харченко Г.А.

Проєкт з теми “Houses and homes”. Вчитель: Марнопольска Ю.П.

Колективна творча робота учнів 8-А, Б, В класів

Посилання на відео

У рамках тижня іноземних мов відбулася зустріч у формі розмовного клубу між учнями 8-В, 7-х  класів нашого закладу освіти з однолітками школи №28 міста Познані. Наші гості підготували презентації про відомих людей Польщі: сучасних  спортсменів, середньовічних  учених, політиків. Після перегляду робіт,  діти спілкувалися зазначеної теми, а також ставили різнобічні питання, які їх цікавили. Тож готуймося до наступної зустрічі!

Звіт «English language week» вчителя англійської мови Голубкіної Марії Сергіївни.

Звіт «Foreign Language Week» вчителя англійської мови Ірини Сергіївни ПАСЄЧНІК