Школа №7 » Матеріали за 20.11.2023

Обласні змагання зі спортивних бальних танців "Запоріжжя - 2023"

Автор: admin від 20-11-2023, 14:00

19 листопада у місті Запоріжжя відбулись відкриті обласні змагання зі спортивних бальних танців "Запоріжжя - 2023"! За підтримки міської ради та міністерства молоді та спорту України, цей захід став можливим втіленням мрій за період военного часу.
  Кубок переможців та золоті нагороди отримали Кіжнер Мілена та її партнер Соловей Іван у категоріях Молодь та Дорослі! Вихованці клубу "Nataly-Dance", керівник Кондратьєва Наталія Петрівна

Учні ЗСШ №7 на змаганнях зі спортивних бальних танців "Запоріжжя - 2023"

Автор: admin від 20-11-2023, 14:00

19 листопада у місті Запоріжжя відбулись відкриті обласні змагання зі спортивних бальних танців "Запоріжжя - 2023"! Це перші змагання за час війни, які проводились у місті, за підтримки міської ради та міністерства молоді та спорту України, цей захід відбувся.

Учні ЗСШ №7: Кіжнер Мілена, Кондратьєва Діана, Моісеєнко Вероніка, Фесенко Софія, Рябих Карина успішно прийняли участь та стали переможцями та призерами у різних вікових категоріях.