Школа №7 » Матеріали за 10.11.2023

Сучасна бібліотека!

Автор: psychologist від 10-11-2023, 11:42

У сучасному динамічному середовищі стає все важче зацікавити дитину читанням, однак роль книжки у процесі становлення підростаючої особистості залишається незамінною. Світ швидко змінюється, стає більш віртуально-мультимедійним, тому і техніки промоції читання повинні змінюватися та відповідати сучасним запитам. Працівники бібліотеки нашого закладу освіти спільно із учнівськими колективами завжди демонструють творчу майстерність та креативність у поєднанні з сучасними технологіями щодо організації бібліотечних заходів. Так, на цьому тижні було проведено урок-інтерактивну гру для учнів початкової школи за допомогою інтернет-сервісу Kahoot. Ця платформа особливо подобається дітям та вчителям, адже за її допомогою можна проводити цікаві інтерактивні заняття, вікторини, ігри та онлайн-тестування. Метою заходу було зацікави дітей читанням творів сучасних українських письменників, зокрема Сашком Дерманським. Учні початкової школи з великим задоволенням та цікавістю прийняли участь в цій грі.

Для учнів 5-Б класу було проведено інтерактивну гру-реставрацію за твором закордонного письменника Юргена Баншеруса «Рожевий шкільний привід» на платформі ClassTools.NET. Цей онлайн-сервіс використовують наші освітяни для створення інтерактивних Flash-ресурсів, і, насамперед, дидактичних ігор для уроків.

Відвідавши заходи в шкільної бібліотеки, учні зробили висновок, що читати – це круто, сучасно та цікаво!