Школа №7 » Матеріали за 08.11.2023

Проєкт «7 обіймів підтримки» в дії. Незабутня подорож до міста Познань у Польщі.

Автор: admin від 8-11-2023, 18:44

Наша співпраця з школою №7 міста Познань (Польща) розпочалася у квітні 2023 року. Цікаві онлайн зустрічі педагогів, спілкування в розмовному клубі польською мовою учнів, спільна робота над плануванням та підготовкою заходів та інше. А на осінніх канікулах ми вирушили у довгоочікувану подорож до Познані.

Першою нашою зупинкою стало місто Львів, яке зустріло нас гарною погодою та ласкавим сонечком.

Нарешті, подолавши кордони, ми дісталися міста Познань, де нас радо і тепло зустрів колектив вчителів та учнів школи №7. Урочистий захід, проведений на честь нашої першої очної зустрічі, був дуже зворушливим та щирим. Ми відчули, що назва нашого проєкту «7 обіймів підтримки» має не символічний, а абсолютно реальний зміст.

Кожен день нашого перебування в Познані був насичений подіями: ми навчалися разом з учнями польської школи на уроках; приймали участь у різноманітних позакласних заходах, тренінгах психологічної підтримки; спілкувалися з однолітками на перервах та багато іншого.

Захопливі екскурсії старовинними вуличками Познані, враження від відвідування музеїв, архітектурних, історичних та природних пам’яток міста назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Ця поїздка стала можливою завдяки кропіткій праці авторів та організаторів проєкту, підтримки адміністрації ЗСШ №7 та школи №7 м. Познань, небайдужості педагогів, які були дотичні до реалізації проєкту, довірі батьків і, звісно, активним учням обох шкіл. Дякуємо всім, хто доклав зусиль для того, щоб ця подорож відбулася!

Проєкт «7 обіймів підтримки» став фундаментом для дружніх партнерських та професійних відносин між закладами освіти двох країн. Робота над проєктом триває далі. До нових зустрічей!

Зустріч з доктором медичних наук

Автор: admin від 8-11-2023, 11:34

Вчора 07.11.2023 року відбулася чергова зустріч з доктором медичних наук, професором Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Дарієм Володимиром Івановичем.