Школа №7 » Матеріали за 29.05.2020

Свято «Останнього дзвоника»

Автор: admin від 29-05-2020, 20:17

Свято «Останнього дзвоника»29.05.2020 було проведено свято «Останнього дзвоника». Цей захід пройшов на онлайн платформах.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Автор: psychologist від 29-05-2020, 16:49

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого класу триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р. за попереднім записом за тел. (061) 769 - 80 - 37 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-І/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі - медична довідка);

- інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.2020р.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЛ8-СоУ-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.