» Материалы за 18.05.2020
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Автор: admin від 18-05-2020, 16:55

18 травня 1944— день початку депортації, коли жінок, дітей, інвалідів війни та людей похилого віку зігнали до товарних вагонів та, ущент заповнивши їх переселенцями, відправили за кілька тисяч кілометрів від рідної домівки, — нині є днем трауру в історії кримськотатарського народу і днем пам’яті в Україні. Також пройшла єдина класна година,  присвячена дню пам’яті.

До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя

Автор: admin від 18-05-2020, 13:20

Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу  буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.

Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.

Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської радиhttps://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

З повагою, директор ЗСШ №7