» Материалы за 12.05.2020
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Кваліфікаційні категорії педагогічних працівників

Автор: admin від 12-05-2020, 10:53
КВАЛИФИКАЦИОННЫЕ КАТЕГОРИИ ПЕДАГОГИЧЕСКИХ РАБОТНИКОВ

Запорожской специализированной школы с углублённым изучением иностранного языка №7

 ПО РЕЗУЛЬТАТАМ АТТЕСТАЦИИ

2019-2020 навч. рік 

Тропешко В.І. - Заслужений учитель Украіни
Швець Л.Г. - кандидат філ. наук

 

ВК

Учитель-метод.

ВК

Старший учит.

ВК

Білоус К.А.

Білоус М.П.

Бойченко Ю.Б.

Буртова С.і.

Василяженко Ю.А.

Горина І.І.

Даниленко Л.М.

Дейнега В.В.

Демченко Н.В.

Євдокименко Л. В.

Іванова В.В.

Калина О.В.

Карпук О.І.

Кондратьєва Н.П.

Косаренко С.В.

Курган В.В.

Лазарева О.В.

Маніло В.М.

Олійник О.Г.

Пономаренко О.О.

Свідунович Т.С.

Смирнова О.М.

Тропешко В.І.

Чмирь С.Ю.

Швець Л.Г.

Шеремет І.В.

Білоус Л.І.

Бондаренко Н.Б.

Бугера О.В.

Бухна О.В.

Василишин О.А.

Вялова Н.Б.

Гарькава Н.А.

Єрьоміна Л.І.

Зайцев М.А.

Козюра Н.В.

Олійник І.Г.

Преподобна Т.І

Сафронкіна І.В.

Середа Т.І.

Слободяник Н.Г.

Стрельченко В.І.

Чернобельська О.А.

 

Бабчук І.І.

Ведмеденко А.О.

Куленевич О.В.

Махорина Л.В.

Реброва Т.А.

Сізова С.В.

Соломка А.В.

Танцур І.П.

Хіміч С.О.

Чумак О.В.

Чумак О.А.

Яковлева А.М.

 

 

 

 

 

 

 

26

17

12

І категорія

ІІ категорія

Спеціаліст

Ведмеденко С.А.

Голуб О.А.

Калугіна Л.В.

Павловськая Я.В.

Ситник С.М.

 

Іващенко О.В.

Крамарь О.М.

Чуча М.С. 

 

Бровченко Т.С.

Зайковська Г.А.

Марнопольска Ю.П.

 

5

3

3

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Автор: admin від 12-05-2020, 10:53

Педагогічні працівники

 

2019-2020 навч. рік 

Тропешко В.І. - Заслужений учитель Украіни
Швець Л.Г. - кандидат філ. наук

 

ВК

Учитель-метод.

ВК

Старший учит.

ВК

Білоус К.А.

Білоус М.П.

Бойченко Ю.Б.

Буртова С.і.

Василяженко Ю.А.

Горина І.І.

Даниленко Л.М.

Дейнега В.В.

Демченко Н.В.

Євдокименко Л. В.

Іванова В.В.

Калина О.В.

Карпук О.І.

Кондратьєва Н.П.

Косаренко С.В.

Курган В.В.

Лазарева О.В.

Маніло В.М.

Олійник О.Г.

Пономаренко О.О.

Свідунович Т.С.

Смирнова О.М.

Тропешко В.І.

Чмирь С.Ю.

Швець Л.Г.

Шеремет І.В.

Білоус Л.І.

Бондаренко Н.Б.

Бугера О.В.

Бухна О.В.

Василишин О.А.

Вялова Н.Б.

Гарькава Н.А.

Єрьоміна Л.І.

Зайцев М.А.

Козюра Н.В.

Олійник І.Г.

Преподобна Т.І

Сафронкіна І.В.

Середа Т.І.

Слободяник Н.Г.

Стрельченко В.І.

Чернобельська О.А.

 

Бабчук І.І.

Ведмеденко А.О.

Куленевич О.В.

Махорина Л.В.

Реброва Т.А.

Сізова С.В.

Соломка А.В.

Танцур І.П.

Хіміч С.О.

Чумак О.В.

Чумак О.А.

Яковлева А.М.

 

 

 

 

 

 

 

26

17

12

І категорія

ІІ категорія

Спеціаліст

Ведмеденко С.А.

Голуб О.А.

Калугіна Л.В.

Павловськая Я.В.

Ситник С.М.

 

Іващенко О.В.

Крамарь О.М.

Чуча М.С. 

 

Бровченко Т.С.

Зайковська Г.А.

Марнопольска Ю.П.

 

5

3

3

 

 

Заступник директора з адміністративно господарчої частини – Косаренко Г.І.

Обслуговуючий персонал

Чиж О.Ю.

Олексенко Т.І.

Біловоденко О.І.

Білякова М.Л.

Бондаренко Т.В.

Булат А.О.

Василишин А.І.

Гатауова В.М.

Дорошенко А.М.

Клименко Р.М.

Кокоріна Т.А.

Лєгєза Н.М.

Матросов Д.К.

Носач Т.М.

Овсійчук Т.А.

Озимок Н.В.

Олійник В.К.

Скирдюк В.П.

Цибух К.З.

Сизоненко Р.Т.

Пушна І.В.

Кірагозов Д.В.             

Медичні працівники:  шкільний лікар - Поворознюк З.А.

                     медична сестра - Касьяненко І.С.