Учні 7-Б класу стали учасниками міського фестивалю проєктів в рамках
#STEM_марафону “Досліджуємо світ разом” #екскурсія_Моє_рідне_місто
Учні 7-Б класу стали учасниками міського фестивалю проєктів в рамках
#STEM_марафону “Досліджуємо світ разом” #екскурсія_Моє_рідне_місто
З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, в шкільній бібліотеці влаштовано виставку «Ми пішоходи»
Бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!
Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!
Категорія: Новини / Шкільна бібліотека / Заходи / Правила БЖД / Правила дорожнього руху