Школа №7 » Новини » Як підключитися до онлайн-демонстрації через сервіс ZOOM? (для вчителів)

Як підключитися до онлайн-демонстрації через сервіс ZOOM? (для вчителів)

Автор: admin від 25-03-2020, 14:22

1. Щоб встановити програму Zoom. Реєстрація у сервісі НЕ ПОТРІБНА!!!

Обов'язково Ваш пристрій повинен бути оснащеним мікрофоном.

В залежності від того, який пристрій будете використовувати, виконуємо один із пунктів:

а) Клієнт Zoom для конференцій на ПК, ноутбук - https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

запускаємо завантажений файл ZoomInstaller.exe

б) Для iOS перейдіть на сайт Apple App Store і знайдіть zoom

в) Для Android відвідайте сайт Google Play і виконайте пошук zoom

2. Після встановлення додатку Zoom, відкриваємо його. Обираємо Війти у конференцію. Вказуємо ідентифікатор конференції (буде надіслано перед початком проведення наради у Viber) та своє ім'я.

Встановлюємо: Выключить моё видео и Не подключать звук.

На наступному етапі вказуємо пароль (буде надіслано перед початком проведення наради разом з ідентифікатором)

3. Під час конференції слідкуйте за тим, щоб був вимкнутий Ваш мікрофон.

Правило: говорить лише СПІКЕР і надає комусь із колег слово. Якщо хочете щось сказати, пишите до чату, що бажаєте взяти слово. Лише після цього СПІКЕР надасть Вам змогу виступити.