Школа №7 » Матеріали за 25.03.2020

Як підключитися до онлайн-демонстрації через сервіс ZOOM? (для вчителів)

Автор: admin від 25-03-2020, 14:22

1. Щоб встановити програму Zoom. Реєстрація у сервісі НЕ ПОТРІБНА!!!

Обов'язково Ваш пристрій повинен бути оснащеним мікрофоном.

В залежності від того, який пристрій будете використовувати, виконуємо один із пунктів:

а) Клієнт Zoom для конференцій на ПК, ноутбук - https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

запускаємо завантажений файл ZoomInstaller.exe

б) Для iOS перейдіть на сайт Apple App Store і знайдіть zoom

в) Для Android відвідайте сайт Google Play і виконайте пошук zoom

2. Після встановлення додатку Zoom, відкриваємо його. Обираємо Війти у конференцію. Вказуємо ідентифікатор конференції (буде надіслано перед початком проведення наради у Viber) та своє ім'я.

Встановлюємо: Выключить моё видео и Не подключать звук.

На наступному етапі вказуємо пароль (буде надіслано перед початком проведення наради разом з ідентифікатором)

3. Під час конференції слідкуйте за тим, щоб був вимкнутий Ваш мікрофон.

Правило: говорить лише СПІКЕР і надає комусь із колег слово. Якщо хочете щось сказати, пишите до чату, що бажаєте взяти слово. Лише після цього СПІКЕР надасть Вам змогу виступити.

Як уникнути погіршення психологічного стану під час карантину

Автор: psychologist від 25-03-2020, 07:25

Як уникнути погіршення психологічного стану під час карантину

Ми постійно говоримо про те, як розказати дітям про коронавірус та пояснити їм серйозність ситуації, як та чим зайняти дітей під час карантину, як організувати дистанційне навчання... Але чи завжди встигаємо подумати про себе? Погодьтеся, зараз усі ми опинилися у непростій ситуації, яка потребує витримки, душевних сил та розуміння. Карантин виявився довшим, ніж ми очікували, але не варто налаштовуватися на негатив. Що робити та як захистити себе?