Школа №7 » Матеріали за 05.01.2024

Засідання представників професійних спільнот закладу освіти.

Автор: psychologist від 5-01-2024, 14:35

5 січня 2024 року відбулися засідання професійних спільнот закладу освіти. У фокусі роботи було обговорення результатів виконання Плану роботи за І семестр у 2023/2024 навчальному році, були розглянуті питання щодо планування та проведення сучасного уроку в умовах дистанційного навчання та воєнного стану, опрацьовані нормативні документи, що регламентують викладання навчальних предметів у ІІ семестрі, питання атестації та сертифікації. Крім обговорення результатів учасники поділилися власним досвідом та напрацюваннями, запропонували свої ідеї щодо реалізації Плану роботи на наступний семестр.

Аналізуємо роботу педагогів, які атестуються.

Автор: psychologist від 5-01-2024, 13:50

4 січня 2024 року відбувся І етап атестації педагогічних працівників. Шляхом анкетування вивчалася система роботи педагогів, зокрема з’ясовувалося, чи вони знають основи педагогіки, психології, основні нормативно-правові акти в галузі освіти, вікові та індивідуальні особливості дітей, володіють методиками розвитку, навчання й виховання, сучасними освітніми технологіями та педагогічними засобами.