Школа №7 » Новини » Міжнародний день англійської мови

Міжнародний день англійської мови

Автор: psychologist від 23-04-2024, 16:47

Міжнародний день англійської мови або День англійської мови в ООН (англ. UN English Language Day) — свято, що відзначається щорічно 23 квітня.

Свято «Міжнародний день англійської мови» було засновано ООН у 2010 році для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Дата 23 квітня була вибрана як день, коли традиційно відзначається день народження та день смерті Вільяма Шекспіра.

Вчителі англійської мови та здобувачі освіти ЗСШ №7 вже традиційно долучилися до святкування.

Відповідно до розкладу уроків англійської мови для учнів були проведені цікаві заходи:

• тематичні уроки;
  • уроки-екскурсії “English speaking countries”;
  • проєкт до Міжнародного дня англійської мови "Розкажи світу англійською про видатних вчених України";
  • вікторини "Вивчаємо англійську мову легко", "How well do you know English?!";
  • Читання всесвітньовідомих казок англійською мовою та виконання веселих завдань.