Школа №7 » Матеріали за 01.12.2023

Розвиток мовно-комунікативних умінь і навичок учнів.

Автор: psychologist від 1-12-2023, 14:00

Одна з ключових професійних компетентностей вчителя є мовно-комунікативна. Основними показниками розвитку цього критерію є навчання учнів чітко і зрозуміло формулювати думки, аргументувати, висловлювати власну точку зору, залучати учнів до комунікації між собою, разом з тим спостерігати та фасилітувати цей процес. Вчителі нашого закладу освіти продовжують вдосконалювати якість проведення онлайн уроків відповідно до професійного стандарту та втілювати найновіші онлайн форми роботи. В умовах дистанційного навчання онлайн платформа Zoom дає можливість режиму роботи в групах або сесійних залах. Ця функція називається “breakout rooms” та дозволяє вчителям розподілити всіх учасників конференції на окремі групи. Однією із ключових переваг такої форми взаємодії учнів є можливість роботи з діалогами та дискусіями, а також кейсами у міні групах. Такі вправи допомагають розвивати та підтримувати комунікативні навички. Крім того, ефективною є можливість вчителя почергово долучатися до окремих кімнат з метою контролю та підтримки освітнього процесу.