» Материалы за 13.04.2020
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Виставки «Писанковий рай» та «Знай і люби свій край».

Автор: admin від 13-04-2020, 18:09

Було проведено виставки «Писанковий рай» та «Знай і люби свій край».

Роботи переможців конкурсів:
1. Матвієнко Олександра «Непереможний»
2. Голубенко Марія «Сім'я», «Барви міста», «Маки»
3. Левіна Діана «Мої улюблені іриси»
4. Кравчина Анастасія «Різнобарвне диво»
5. Ляєр Тимофій «Пасхальний ажур»
6. Токарь Ксенія «Писанкове щастя»

5 порад як дивитися новини про COVID-19

Автор: psychologist від 13-04-2020, 17:04

5 порад як дивитися новини про COVID-19

Новини про коронавірус викликають у деяких людей тривогу. Тому пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями, які допоможуть впоратися з нею, зберегти тверезий погляд на те, що відбувається і підтримувати позитивний підхід.

Щодо набору учнів до 1 класу у 2020 році

Автор: psychologist від 13-04-2020, 15:22

Шановні батьки

майбутніх першокласників 2020/2021 навчального року

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 03.04.2020 № 01.01-21/705 прийом документів для зарахування учнів до 1-х класів рекомендовано організувати через тиждень після припинення карантину. Дата початку прийому та перелік необхідних документів для зарахування дітей до 1-го класу будуть визначені наказом департаменту.

Гра в «ізоляцію», або як адаптуватись до режиму «карантин»

Автор: psychologist від 13-04-2020, 09:57

Гра в «ізоляцію», або як адаптуватись до режиму «карантин» - поради психолога для підлітків

Гра в «ізоляцію», або як адаптуватись до режиму «карантин»

Більшість із Вас, впевнена, спершу неабияк зраділи карантинним умовам, проте зараз, коли вся країна живе в умовах вимушеної ізоляції, діти, буквально божеволіють від неможливості провести час із друзями займаючись улюбленими заняттями за межами квартири. Через це Ви, можливо, потерпаєте від самотності, а Ваші будні поступово перейшли у режим очікування виходу із карантину.