Школа №7 » Новини » «Вальс Перемоги» подарував нам Перемогу

«Вальс Перемоги» подарував нам Перемогу

Автор: admin від 24-05-2024, 17:08

   У неділю 19 травня у Палаці культури «Шинник» у Дніпрі два колективи ансамбля бально-спортивного танцю «Стиль» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва « Карамель Dance». Це вже був другий візит вихованців тренера-хореографа Наталі Темченко до сусднього міста, які представляють позашкільний заклад освіти «Комунарський районний центр молоді та школярів» міста Запоріжжя.
  У першій спробі, 17 березня старша група з шести пар привезла з Дніпра друге місце з латиноамериканьскою композицією «Самба»…
  Цього разу виїзд до сусідів був більш вдалим і продуктивним. Молодші діти (вікова категорія 6-9 років), у номінації дитячий танець вибороли 1 місце за композицію «Ми щасливі діти».
  Старші у номінації «юніори» 10-14 років представили на розсуд поважного журі «In the mood” (Джайв) та « Вальс Перемоги». В насторї – джайв з групи латиноамериканьских танців знову приніс друге місце. А от «Вальс Перемоги» - зворушливий, мелодійний, тендітний беззастережно примусив суддів виставити найвищі бали і забезпечив заслужене перше місце!
Артем Бобровицький 7-Б клас СШ 7 у парі з Лією Нідєльською 6-В клас СШ 7. Аріна Рибіна 7-В клас СШ 7 у парі з Микитою Заверіко 7-А клас гімназії № 8. Вероніка Дубіна 5-Б клас СШ 23 у парі з Павлом Бобровицьким 7-Б клас СШ 7. Ксения Бусь 5-Б клас СШ 23 у парі з Данилом Дубіним 8-В клас СШ 23. Ярослав Бусь 8-В СШ 23 у парі з Оленою Мазуренко 9 клас СШ 23. Аріна Літвін 5 клас СШ 23 у парі з Кирилом Заверіко 7-А клас гімназії №8. Вже тривалий час танцюють разом. На їх рахунку чимало нагород всеукраїнського та міжнародного рівнів.
  З Дніпра цього разу всі поверталися дуже втомлені, це не просто було прокинутися о 5-й ранку, щоб до сьомої години дістатися до сусіднього міста. Бо вже опів на восьму треба було опробувати паркет і зробити хоча б кілька па на великій сцені. Та й сам танцювальний марафон, коли до обіду виступили 74 танцюристи у соло і різноманітні колективи (брейк-данс і стріт-данс, вільна хореографія, бальні і народні танці) виснажив дуже-дуже. Але ЩАСЛИВІ, що відвозили до рідного Запоріжжя два кубки за перше місце, один за друге, купу пам’ятних медалей і грамот!

  Отже «Вальс Перемоги» подарував нам Перемогу! Таку необхідну і жадану. Бо лише нашим дітям і тренеру відомо скільки праці було вкладено під час триразових на тиждень тренувань, скільки було хвилювань через постійні повітряні тривоги у такі суворі часи війни у прифронтовому Запоріжжі. Дякуємо тобі Наталя Валеріївно, за те, що ти робиш з нашими дітьми у важкі години війни. Низький уклін тобі й твоєму таланту тренера і хореографа.

Едуард Бобровицький, почесний член Національної спілки журналістів України.