Школа №7 » Новини » Літературний конкурс "Лабіринт"

Літературний конкурс "Лабіринт"

Автор: admin від 25-11-2023, 14:21

Команда найерудованіших учнів нашої школи взяла участь у міському літературному конкурсі "Лабіринт" та посіла ІІІ місце з результатом 37 балів з 40 можливих. Темою гри цього року був твір сучасного українського автора Андрія Бачинського "З Ейнштейном у рюкзаку".

Пастухова Анна(10-В), Рогожин Ярослав(10-В), Савенкова Анастасія (10-В), Кириченко Ілона, (10-В), Вертепа Артем(10-В), Кацва Софія (8-Б), Коваль Поліна (8-А) – поціновувачі літератури уважно та із задоволенням прочитали твір і гідно представили на конкурсі нашу школу. Вітаємо їх! Але головне, звісно, ​​не призове місце. Головне те, що під час підготовки до гри хлопці та дівчата потоваришували, виявили свої найкращі якості: відповідальність, уміння працювати в команді, чуйність.

Команду до участі у грі підготувала вчитель зарубіжної літератури Сафронкіна Ірина Вікторівна.

Коли в такий непростий час книга продовжує об'єднувати людей, це чудово!

І скільки ще непрочитаних книжок!