Школа №7 » Новини » «Допоможи птахам узимку»

«Допоможи птахам узимку»

Автор: psychologist від 8-12-2023, 14:29

У зимовий період велика частина птахів гине через голод, саме тому так важливо допомогти їм пережити найважчий час, коли природний корм практично недоступний, а організм через холод вимагає навіть більшої, ніж звичайно, кількості їжі для підтримання постійної температури тіла.

В рамках вивчення класу «Птахи» на уроках біології у 7-х класах, Ведмеденко  С.А. залучила учнів до участі в акції «Допоможи птахам узимку». З доступних, природних та екологічних матеріалів діти створили еко-годівнички і , тим самим, проявили свою небайдужість і турботу до пернатих.

Долучайтесь до акції і Ви, зробіть годівничку для птахів своїми руками — і у Вас під вікном веселим щебетом «розквітнуть» барвисті та галасливі квіти зими.

Відео-майстер клас з виготовлення годівнички підготувала учениця 7-Б класу Захарченко Олена: