Школа №7 » Новини » ЗАПОРІЗЬКІ ШКОЛЯРІ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАТИСЯ ОНЛАЙН

ЗАПОРІЗЬКІ ШКОЛЯРІ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАТИСЯ ОНЛАЙН

Автор: admin від 19-03-2020, 17:57

Дистанційне навчання. У такому режимі зараз опановують програму українські школярі. Через карантин вони вже тиждень не відвідують уроки, але це не привід забувати про заняття. Освітяни встигли розробити онлайн-викладання шкільної програми. Зокрема, з 17 березня на телеканалі “Рада” і ютуб-каналі Міністерства освіти транслюють відеоуроки та онлайн-курси для школярів з підготовки до ЗНО.

Замість серіалів та годинного сидіння у месенджерах — онлайн підготовка до ЗНО. На час карантину на ютуб-каналі Міністерство освіти запустило відеоуроки для абітурієнтів. На заняттях розбирають матеріали пробних тестів минулих років та вивчають нову програму.

Серед предметів: історія України та біологія, англійська, українська мова та література.

Долучилися до таких занять і запорізькі школярі. У міському департаменті освіти зазначають: поки діти сидять вдома, вчителі й на карантині працюють. Складають програми онлайн-уроків. Вчителі надсилають дітям не лише письмові, а й усні вправи. Також розробляють тести та інтерактиви, щоб опановувати предмети було цікавіше.

Карантин у школах поки що оголошено до 3-ого квітня. Втім у разі потреби його дію можуть подовжити.