Школа №7 » Матеріали за 12.04.2024

XV Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2024"

Автор: admin від 12-04-2024, 08:29

Вітаємо вчителів математики та фізики Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області Ірину ГОРІНУ, Ольгу БУГЕРУ, Світлану ЧМИРЬ, які представили роботу на XV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2024» та здобули ЗОЛОТО у номінації «STEM-освіта як засіб формування мотивації до науково-дослідницької та проєктної діяльності»
  Вітаємо вчителя англійської мови Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області Тетяну БЕЗБОРОДОВУ, яка представила роботу на XV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2024» та здобула СРІБЛО у номінації «Формування і розвиток критичного мислення здобувачів освіти як невід’ємний компонент медіаграмотності».

Пишаємося Вами!

Нехай Ваше старання і наполеглива праця обов’язково і далі приводять до призових місць і заслужених нагород.

Миру нам усім і Перемоги!