Школа №7 » Матеріали за 19.02.2024

Подолання освітніх втрат

Автор: admin від 19-02-2024, 15:09

17-18 лютого 2024 року учителі української мови та літератури Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради Запорізької області стали учасниками тренінгу для вчителів «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат з української мови та літератури».

Протягом навчання вчителі ознайомилися з форматами виявлення та стратегіями подолання освітніх втрат учнів з української мови та літератури. А саме, ознайомилися зі:

• станом освітніх втрат у світі та в Україні;
  • форматами виявлення освітніх втрат учнівства на рівні навчального закладу;
  • стратегіями подолання освітніх втрат учнів;
  • можливостями для психоемоційної підтримки школярів;
  • діагностування сформованості компетентності учнів;
  • надолуження навчальних втрат у навичках;
  • універсальним дизайном навчання для подолання втрат;
  • переваги інтегрованого підходу до навчання.

Навчання вчителів реалізується ГС «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE) і Уряду Японії.

День Державного Герба України

Автор: admin від 19-02-2024, 11:56

Символ духовної сили українського народу. Національної ідентичності. Звʼязку поколінь. Незламності і звитяжної боротьби.

Оберіг.

Це все про нього - про наш державний Герб.

Впевнені, що настане час і наші воїни обов’язково остаточно пробʼють українським тризубом російського двоголового орла-мутанта.

Шануємо, цінимо, бережемо!