Школа №7 » Матеріали за 18.05.2023

Продовжуємо взаємодію з закладами освіти

Автор: admin від 18-05-2023, 15:41

Команда «Атлант-Запоріжжя» провела вебінар на тему «Спілкування з військовослужбовцями» для викладачів Запорізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови №7.

Теми, які розглянули на вебінарі:
📍 «Правила бою» – які зміни відбуваються з психікою під час бойових дій;
📍 базові правила комунікації з військовими – гігієна спілкування;
📍 особливості спілкування в родині – як стати опорою та ресурсом для військового.

Від всієї команди висловлюємо подяку директору ЗСШ №7 Білоусу Костянтину Андрійовичу за запрошення та організацію заходу.
  Також дякуємо викладачам за вашу увагу, зворотній зв'язок, за те що ви переймаєтесь цим питанням.

Захід символічно присвячений Дню Вишиванки. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та споконвічних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка ще з давніх давен була символом нескореності. Кожний візерунок має особливе значення, наприклад, сорочки, вишиті спеціальними символами, носили козаки-характерники.

Вітаємо всіх українців зі святом Вишиванки! Вдячні нашим нескореним та незламним захисникам, нащадкам козаків, які боронять нашу землю ❤️

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Автор: admin від 18-05-2023, 09:39

Починаючи з 1994 року, в Україні 18 травня є Днем скорботи і пам'яті жертв депортації кримських татар, а з 2016 року – День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, згідно з постановою Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року «Про визнання геноциду кримськотатарського народу».

Автор: admin від 18-05-2023, 09:37

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

#УКРАЇНА_ВИШИВАНА