Школа №7 » Матеріали за 14.02.2022

Віддалена робота - дев’ять порад для самоорганізації

Автор: psychologist від 14-02-2022, 18:20

Нині педагогічні колективи опинилися в нових для себе умовах професійної діяльності — необхідності працювати віддалено. І далеко не всім вдається швидко опанувати «домашній» режим роботи. Нижче наведені прості поради, які допоможуть налаштуватися на робочий лад за межами звичного освітнього простору.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:55

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". 2-Б клас Іваннікова Ясміна читає казку "Як здивувався Мурко". Класний керівник Єрьоміна Лариса Іванівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:54

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". Нікітенко Олександра, 4-В клас Класний керівник Бухна Ольга Владиславівна.

Автор: admin від 14-02-2022, 14:54

Всеукраїнська акція "Читаємо казки В.О.Сухомлинського". Мордвінова Ксенія, 2-А клас Класний керівник Решетова Тамара Василівна.

День Святого Валентина

Автор: admin від 14-02-2022, 10:38

День Святого Валентина (Валентинів день, День закоханих) — щорічне свято, яке відзначають 14 лютого. Назва походить від святого Валентина, якого згадує цього дня під час літургії Католицька церква.
Учні школи завжди чекають цього свята, малюють і виготовляють валентинки.