Школа №7 » Матеріали за 01.09.2021

Кількісний склад ЗСШ №7 станом на 01.09.2021

Автор: admin від 1-09-2021, 15:44

Кількість учнів (2021-2022 навчальний рік)

 

А

Б

В

Г

Д

Всього

2

 

 

 

 

 

102

3

 

 

 

 

 

99

4

 

 

 

 

 

95

5

 

 

 

  

 

128

6

 

 

 

є набір 

 

111

7

 

 

 

 

91

8

 

є набір  

 

 

 

87

9

 є набір 

 

 

 

 

93

10

 

 

 

 

 

150

11

 

 

 

 

 

56

 

Кваліфікаційні категорії педагогічних працівників

Автор: admin від 1-09-2021, 15:34
КВАЛИФИКАЦИОННЫЕ КАТЕГОРИИ ПЕДАГОГИЧЕСКИХ РАБОТНИКОВ 

Запорожской специализированной школы с углублённым изучением иностранного языка №7

 ПО РЕЗУЛЬТАТАМ АТТЕСТАЦИИ 

2020-2021 навч. рік 

Тропешко В.І.Заслужений учитель Украіни
 

ВК

Учитель-метод.

ВК

Старший учит.

ВК

Білоус К.А.

Білоус М.П.

Бойченко Ю.Б.

Буртова С.і.

Василяженко Ю.А.

Гарькава Н.А.

Горина І.І.

Даниленко Л.М.

Дейнега В.В.

Євдокименко Л. В.

Карпук О.І.

Кондратьєва Н.П.

Косаренко С.В.

Курган В.В.

Лазарева О.В.

Олійник О.Г.

Свідунович Т.С.

Смирнова О.М.

Тропешко В.І.

Чмирь С.Ю.

Шеремет І.В.

Білоус Л.І.

Бондаренко Н.Б.

Бугера О.В.

Бухна О.В.

Василишин О.А.

Вялова Н.Б.

Єрьоміна Л.І.

Зайцев М.А.

Козюра Н.В.

Преподобна Т.І.

Реброва Т.А.

Сафронкіна І.В.

Середа Т.І.

Слободяник Н.Г.

Стрельченко В.І.

Яковлева А.М.

 

Бабчук І.І.

Ведмеденко А.О.

Куленевич О.В.

Павловськая Я.В.

Сізова С.В.

Соломка А.В.

Танцур І.П.

Хіміч С.О.

Чумак О.В.

Чумак О.А.


 

 

 

 

 

 

 

21

16

10

І категорія

ІІ категорія

Спеціаліст

Ведмеденко С.А.

Голуб О.А.

Калугіна Л.В.

Пасєчнік І.С.

Ситник С.М. 

Чуча М.С. 

Зайковська Г.А.

Іващенко О.В.

Крамарь О.М.

Марнопольска Ю.П.

Пушна І.В.

 

Арінченкова О.В.

Безбородова Т.В.

Бровченко Т.С.

Ведмеденко С.А.

Горопашко В.А.

Дусь Н.С.

Кондратьева Н.П.

Матросов Д.К.

Решетова Т.В. 

Сизоненко Р.Т.

Пелепчатіна А.С.

Цвас Т.О.

6

5

12

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Автор: admin від 1-09-2021, 15:34

Педагогічні працівники

 

2020-2021 навч. рік 

Тропешко В.І.Заслужений учитель Украіни

ВК

Учитель-метод.

ВК

Старший учит.

ВК

Білоус К.А.

Білоус М.П.

Бойченко Ю.Б.

Буртова С.і.

Василяженко Ю.А.

Гарькава Н.А.

Горина І.І.

Даниленко Л.М.

Дейнега В.В.

Євдокименко Л. В.

Карпук О.І.

Кондратьєва Н.П.

Косаренко С.В.

Курган В.В.

Лазарева О.В.

Олійник О.Г.

Свідунович Т.С.

Смирнова О.М.

Тропешко В.І.

Чмирь С.Ю.

Шеремет І.В.

Білоус Л.І.

Бондаренко Н.Б.

Бугера О.В.

Бухна О.В.

Василишин О.А.

Вялова Н.Б.

Єрьоміна Л.І.

Зайцев М.А.

Козюра Н.В.

Преподобна Т.І.

Реброва Т.А.

Сафронкіна І.В.

Середа Т.І.

Слободяник Н.Г.

Стрельченко В.І.

Яковлева А.М.

 

Бабчук І.І.

Ведмеденко А.О.

Куленевич О.В.

Павловськая Я.В.

Сізова С.В.

Соломка А.В.

Танцур І.П.

Хіміч С.О.

Чумак О.В.

Чумак О.А.


 

 

 

 

 

 

 

21

16

10

І категорія

ІІ категорія

Спеціаліст

Ведмеденко С.А.

Голуб О.А.

Калугіна Л.В.

Пасєчнік І.С.

Ситник С.М. 

Чуча М.С. 

Зайковська Г.А.

Іващенко О.В.

Крамарь О.М.

Марнопольска Ю.П.

Пушна І.В.

 

Арінченкова О.В.

Безбородова Т.В.

Бровченко Т.С.

Ведмеденко С.А.

Горопашко В.А.

Дусь Н.С.

Кондратьева Н.П.

Матросов Д.К.

Решетова Т.В. 

Сизоненко Р.Т.

Пелепчатіна А.С.

Цвас Т.О.

6

5

12

 

Заступник директора з адміністративно господарчої частини – Косаренко Г.І.

Обслуговуючий персонал

Чиж О.Ю.

Олексенко Т.М.

Біловоденко О.І.

Білякова М.Л.

Бондаренко Т.В.

Бурисовська Т.П.

Булат А.О.

Грибанов О.А.

Гатауова В.М.

Кірагозов Д.В.

Клименко Р.М.

Кокоріна Т.А.

Лєгєза Н.М.

Носач Т.М.

Овсійчук Т.А.

Овсійчук В.С.

Олійник В.К.

Скирдюк В.П.

Стефанцева Н.М.

Франиця І.І.

Цибух К.З.

Медичні працівники:    медична сестра - Касьяненко І.С.

                              медична сестра - Дудник І.А.

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ №7

Автор: admin від 1-09-2021, 13:10

2021-2022

2022-2023

2023-2024

2024-2025

Бондаренко Н.Б.

Буртова С.І.

Василяженко Ю.А.

Ведмеденко А.О.- уч. 

Ведмеденко С.А. – уч.

Дейнега В.В.

Євдокименко Л.В.

Зайцев М.А.

Калугіна Л.В.

Карпук О.І.

Решетова Т.В.

Сизова С.В.

Хіміч С.О.

Бабчук І.І.

Василишин О.А. (2л.)

Голуб О.А.

Крамарь О.М.

Куленевич О.В.

Лазарєва О.В.

Реброва Т.А. (2 л.)

Чумак О.А.

Шеремет І.В.

Безбородова Т.В.

Білоус К.А.

Бровченко Т.С.

ВедмеденкоС.А. (пс.)

Вялова Н.Б.

Горіна І.І.

Горопашко В.А.

Косаренко С.В.(2 ат.л)

Козюра Н.В.

Курган В.В.

Преподобна Т.І.

Свідунович Т.С.

Середа Т.І.

Соломка А.В.

Стрельченко В.І.

Чумак О.В.

Пасєчнік І.С.

Дусь Н.С.

Білоус Л.І.

Білоус М.П.

Бухна О.В.

Ведмеденко А.О.-(2л.)

Даниленко Л.М.

Олійник О.Г.-(2ат.л.)

Сафронкіна І.В.

Слободяник Н.Г.

Ситник С.М.

Танцур І.П.

Тропешко В.І.

Єрьоміна Л.І.

Кондратьєва Н.П.

Пелепчатіна А.С.

Цвас Т.О.

Чмирь С.Ю.

13

10

17

16

Режим роботи школи на 2021-2022 навчальний рік

Автор: psychologist від 1-09-2021, 13:05

1. Навчальний рік розпочинається 1 вересня.

2. Навчальні заняття в 2021/2022 році організовуються за триместровою системою

Семестри (триместри):                                           

І семестр – з 01.09.2021 по 08.10.2021 р.               

ІІ семестр – з 182.10.2021 по 23.11.2021 р.             

ІІІ семестр – з 29.11.2021 по 31.12.2021 р.           

ІVсеместр – з 101.2022 по 22.02.2022 р.          

Vсеместр – з 28.02.2022 по 12.04.2022 р.            

VІ семестр – з 18.04.2022 по 03.06.2022 р.

Канікули:

з 09.10.2021 по 17.10.2021 р.

з 24.11.2021 по 28.11.2021 р.

з 01.01.2022 по 09.01.2022 р. 

з 23.02.2022 по 27.02.2022 р.

з 13.04.2022 по 17.04.2022 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Школа працює  щоденно, крім, неділі та святкових днів з 7.30 до 20.00 год.

4. Вхід учнів до школи розпочинається о 7.45.

5. Заняття розпочинаються о 8.00 для 2-11 класів.

Перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів Запорізької спеціалізованої школи № 7 на 2021 - 2024 роки

Автор: admin від 1-09-2021, 13:05

2021

2022

2023

2024

Безбородова Т.В.

Дейнега В.В.

Зайцев М.А.

Калугіна Л.В.

Карпук О.І.

Реброва Т.А.(2п.)

Стрельченко В.І.

Чумак О.А.

Шеремет І.В.(2 посв.)

Яковлева А.М.-укр.м.

Пасєчнік І.С.

Зайковська Г.А.-МДПУ

 

Білоус К.А. - директор

Ведмеденко А.О – інф.

Вялова Н.Б.(2 п.– м., інф.)

Курган В.В.

Преподобна Т.І.

Пушна І.В. -  вих. ГПД

Середа Т.І.

 

 

 

Арінченкова О.В.

Ведмеденко С.А. (псих.)

Гарькава Н.А.-соц.педаг.

Горіна І.І.

Козюра Н.В.

Косаренко С.В.(2 п.)

Крамарь О.Н.

Олійник О.Г. (2 п.)

Свідунович Т.С.

Чуча М.С.

Ситник С.М. (праця)

Ведмеденко А.О. (англ.)

Горопашко В.А.

Дусь  Н.С.

 

 

 

Білоус Л.І.

Бугера О.В.

Буртова С.І.(геогр.+пр.)

Ведмеденко А.О.(заст.д.)

Даниленко Л.М.-х.+біол..

Євдокименко Л.В.

Єрьоміна Л.І.

Кондратьєва Н.П.

Сафронкіна І.В.

Сизова С.В.

Смирнова О.М. – вчит.

Слободяник Н.Г.

Соломка А.В.-нім.+англ..

Тропешко В.І.

Чмирь С.Ю.

Чумак  О.В.

Іващенко О.В. – д.в.

  

 

11+1

7

14

16+ 1