Школа №7 » Матеріали за 24.01.2020

СТАН ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ШКОЛАХ

Автор: admin від 24-01-2020, 10:05

23 січня фахівці ГУ ДСНС України у Запорізькій області здійснили позапланову перевірку пожежної та техногенної безпеки у Запорізькій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземної мови №7 Запорізької міської ради.

Під час проведення перевірок особлива увага приділялась утриманню шляхів евакуації, наявності та справності систем протипожежного захисту, протипожежного водопостачання, стану електрогосподарства, наявності первинних засобів пожежогасіння тощо.

Крім цього, рятувальники проводять протипожежні інструктажі з персоналом закладів та установ, а також перевіряють навички співробітників установ у користуванні первинними засобами пожежогасіння та порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.