Школа №7 » Свідунович Таїсія Степанівна

Свідунович Таїсія Степанівна

Вища освіта. Запорізький державний університет, 1995р.

Вища категорія, вчитель-методист.

Стаж роботи 23 роки.

Викладач української мови та літератури.

Тема самоосвіти: «Розвиток пізнавальної діяльності та творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури на основі інноваційних технологій».

Курсова перепідготовка 18.10.2013, курси за фахом «Вчителі української мови та літератури» при КЗ «ЗОІППО» ЗОР

Сертифікати: Сертифікат територіального відділу освіти за  якісну підготовку учнів до ІІ районного етапу Всеукраїнських олімпіад –  2 призери, Всеукраїнської гри-конкурсу «Соняшник» (2010-2011); Сертифікат територіального відділу освіти за  якісну підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу ім.. Петра Яцика (2010-2011);

Intel «Навчання для майбутнього» (2011 р.); Сертифікат учасника міської  педагогічної виставки перспективного досвіду (2014); Сертифікат учасника семінару «Сімейні цінності» (2014); Сертифікат майстер-класу «Використання ВЕБ  2.0 технологій» (2015 р).

Керівник ШМО української та російської філології.

Досягнення: ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2009»;

призери ІІІ обласного етапу Всеукраїнських олімпіад, призери ІІ районного етапу Всеукраїнських олімпіад;

Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Шевченка (ІІ районний етап);

Всеукраїнського конкурсу ім. П. Яцика ( ІІ районний етап);

переможці районного конкурсу до Дня учителя;

участь у міській педагогічній виставці перспективного досвіду; розробка комп’ютерного тестування як підготовка до ЗНО;

публікації на шкільному сайті;

виступ на обласному семінарі «Підвищення учбової компетентності на уроках української мови та літератури шляхом використання освітніх технологій» (2011-2012);

успішне складання ЗНО випускниками 2008, 2013, 2016 років;

грамоти відділу освіти Комунарської районної адміністрації за багаторічну плідну працю в сфері розвитку дитячого туризму та з нагоди 10-річчя районного спортивно-туристичного клубу «Едельвейс» (2006), за значні досягнення в реалізації державної політики (2008), за ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учиткль року» (2009), за якісну підготовку переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (2014); грамота Запорізького національного університету за активну участь у сприянні розвитку молоді під час щорічної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» (2015)