Школа №7 » Чумак Олена Анатоліївна

Освіта: вища

Кваліфікація: Філолог. Викладач української мови та літератури

Стаж роботи: 23 роки

Які предмети викладає: українську  мову та літературу

Тема  досвіду: «Розвиток  інтелектуально-творчого  потенціалу  учнів на  уроках  української мови та літератури»

Курси,сертифікати: Курси підвищення кваліфікації ,червень 2016 року за програмою «Вчителі української мови та літератури»

Сертифікати:

-Учасника семінарів-тренінгів»Школи  філологічних наук» 2015-2016 н.р.

-за якісну  підготовку  учнів  до Всеукраїнської  гри-конкурсу»Соняшник» 2010-2011н.р.

-про  успішне завершення майстер-класу «Використання ВЕБ 2.0 технологій  за програмою  Intel "Навчання для майбутнього» червень,2015 р.

-учасника  міської педагогічної виставки  перспективного досвіду 2014 р.

-про успішне завершення курсу підготовки екзаменаторів для перевірки відкритих тестових  завдань ЗНО з української мови та літератури ,2008 рік

Досягнення:

Районна олімпіада з української мови та літератури (ІІ тур)-неодноразові призери(2-3 місце)

Всеукраїнський конкурс імені П.Яцика

Конкурс знавців української мови імені Т.Шевченка

Всеукраїнська гра-конкурс»Соняшник»-переможці всеукраїнського та регіонального рівня

Обласний конкурс читців-диплом ІІ ступеня

Обласний конкурс «Квітневі дзвони»-2014-2016 р.р.-3 місце,грамота лауреата