Школа №7 » Заходи

Зустріч з військовослужбовцями національної гвардії України

Автор: admin від 25-04-2024, 14:35

Сьогодні випускники ЗСШ 7 мали цікаву та змістовну онлайн зустріч з військовослужбовцями національної гвардії України. Учні дізналися багато корисної інформації про умови навчання в Національній академії національної гвардії України та перспективи військової служби після її закінчення, отримали відповіді на свої питання.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!
Слава Україні!

Міжнародний день англійської мови

Автор: psychologist від 23-04-2024, 16:47

Міжнародний день англійської мови або День англійської мови в ООН (англ. UN English Language Day) — свято, що відзначається щорічно 23 квітня.

Свято «Міжнародний день англійської мови» було засновано ООН у 2010 році для святкування багатомовності та культурного різноманіття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Дата 23 квітня була вибрана як день, коли традиційно відзначається день народження та день смерті Вільяма Шекспіра.

Вчителі англійської мови та здобувачі освіти ЗСШ №7 вже традиційно долучилися до святкування…

Фахова зустріч освітян "Сертифікація: місія здійсненна"

Автор: psychologist від 19-04-2024, 16:38

Сьогодні, 19 квітня відбулася фахова зустріч освітян міста Запоріжжя "Сертифікація: місія здійсненна".

В якості спікера була запрошена психологиня нашого закладу освіти Софія Ведмеденко, яка поділилася досвідом впровадження психологічних хвилинок на уроках, а також надала методичні рекомендації щодо проведення скринінгу емоційного стану учнів, рефлексії та застосування ресурсних технік.

Загальноміська толока у нашому закладі

Автор: admin від 4-04-2024, 10:34

За доброю українською традицією прихід весни і тепла – час великої спільної толоки.

Учнi нашоi школи прийняли активну участь у заходах

Автор: admin від 3-04-2024, 08:54

Учнi нашоi школи прийняли активну участь у таких заходах:
Обласна нацiонально-патрiотична акцiя "З перемогою у серцi".

Пiдготували малюнки - Сербiн Марк 5а, Кушнар Ксенiя 5г, Самарь Анастасия 5б,Субота Олександра 6в,Iзотова Магдалiни 6б.

Активну участь прийняли учнi у обласному конкурсi образотворчого мистецтва "Украiна-Європейська краiна".

Пасько Денис 5б, Яхно Полiна 5в, Нiдельська Лiя 6в, Єрьомiна Елiна 7а, Скозобова Марiя 7а. Пiдготовку до конкурсiв проводила вчитель мистецтва Реброва Т.А.

Онлайн семінар "STEM - проєкти на уроках англійської мови"

Автор: psychologist від 27-03-2024, 13:12

Сьогодні відбувся онлайн семінар для освітян Лівобережного відділу освіти на тему: "Педагогічна фасилітація, як складова професійної комунікації педагога. Формування комунікативних навичок на основі розвитку творчого потенціалу здобувачів інноваційними засобами STEM - проєкту на уроках англійської мови." Наші колеги Косаренко С.В., Ведмеденко А.О., Чумак О.В., Безбородова Т.В. представили свій досвід.

Проєкт "7 обіймів підтримки"

Автор: psychologist від 25-03-2024, 15:36

Продовжуємо співпрацю з школою №7 м. Познань (Польща) в межах проєкту "7 обіймів підтримки".

Сьогодні 25.03.2024 відбулася онлайн зустріч між учнями ЗСШ №7 та школи №7 м. Познань. Наші учні підготували відеоспогади з подорожі до Познані, яка відбулася у жовтні 2023 року, розповіли про своє сьогодення: навчання, буденне життя, захоплення та ін. Плануємо проводити такі зустрічі надалі!

Просвітницька робота з педагогічними працівниками

Автор: psychologist від 13-03-2024, 19:00

13 березня до нашого закладу освіти завітала міжнародна гуманітарна організація FHI360.
FHI360 – міжнародна гуманітарна організація з головним офісом в США. Організація працює з громадами для запобігання домашнього та ґендерно зумовленого насильства. Представники цієї організації провели офлайн-тренінг для наших вчителів з метою підвищення обізнаності щодо протидії та запобіганню ґендерної нерівності, дискримінації та сексизму. Були надані корисні рекомендації, перелік інформаційних платформ та контактів, за якими можна отримати безоплатну правову допомогу. По прослуховуванні курсу кожен учасник отримав сертифікат на приємні подарунки.

Звіт від волонтера

Автор: admin від 10-03-2024, 16:05

Для наших Захисників вчителі, учні та їх батьки зібрали багато дуже необхідних речей одягу, гігієни, смаколиків, ліків. Учні намалювали вітальні листівки, виготовили обереги.

Через волонтера Любов Леонову передали все зібране Захисникам на Запорізький напрямок.

Надаємо звіт волонтера:

Вітаю, друзі. Отже, про вчора, 8 березня 2024.

В другій половині дня отримуємо довгоочікуваний дзвінок, можна вирушати в дорогу. Свен стоїть повний добра.

Нас зустріли, провели в розташування.  Все занесли в підземелля, я побігала з камерою, що б зробити для вас звіт. Все робили швидко, бо вже почало сутеніти. Отже, поїхала  велика частина добра від школи №7, що в Космічному районі. Друга частина вирушить у Донецькому напрямку найближчим часом. Були передані  солодощі, чай, кава, частина ліків, гігієна, шкарпетки, білизна, теплий одяг, теплі ковдри (майже всі), килими, три з чотирьох. Один поїде в інший підрозділ. Всі ваші коробки так цілими й поїхали.  Поділила тільки ліки. Передали подушки, одна зразу "побігла" на ліжко. Але я її й там наздогнала, зазнімкувала. Дякую, школа №7!

Дякую всім та обіймаю серденьком.

Ваша Люба.