*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

День Збройних Сил України!

Автор: psychologist від 7-12-2017, 12:59

День Збройних Сил України!

З 27 листопада протягом двох тижнів в нашій школі проводилися заходи щодо відзначення відзначення Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера.

1 грудня - день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

Автор: psychologist від 1-12-2017, 20:16

1 грудня - день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

Традиційно 1 грудня у світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, сьогодні ж, учні ЗСШ № 7 активно залучилися до цієї події та відзначили день порозуміння з ВІЛ інфікованими людьми, девізом якого стало гасло: "ВІЛ через дружбу не передається”.

День пам'яті жертв Голодоморів

Автор: psychologist від 15-11-2017, 15:52

День пам'яті жертв Голодоморів

День пам'яті жертв Голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

День української мови та писемності

Автор: psychologist від 13-11-2017, 10:07

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства»

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

День української мови та писемності

Предметний тиждень історії та географії

Автор: admin від 6-11-2017, 09:30

В Запорізькій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземної мови№7 з 19 по 27 жовтня 2017 року пройшов  предметний  тиждень історії та географії.

Свято єдності та братерства!

Автор: psychologist від 2-11-2017, 13:47

2 листопада 2017 року Генеральний консул Республіки Польща в місті Харкові Януш Яблонський відвідав Запорізьку спеціалізовану школу з поглибленим вивченням іноземної мови №7.

Свято єдності та братерства!

Вітаємо учасників гри Що? Де? Коли?

Автор: admin від 27-10-2017, 16:09

Вітаємо призерів районної гри Що? Де? Коли? - учасників 9-В та 11-А класів

Вітаємо учасників гри Що? Де? Коли? Вітаємо учасників гри Що? Де? Коли?

ПОЗДРАВЛЯЕМ сборную команду школы по настольному теннису

Автор: admin від 27-10-2017, 15:14

ПОЗДРАВЛЯЕМ сборную команду школы по настольному теннису, занявшую первое место в районных соревнованиях 26.10.2017г..

Состав команды: Булат Андрей, Рожков Михаил, Величко Лиза, Попов Артем.

ПОЗДРАВЛЯЕМ сборную команду школы по настольному теннису

Декада протипожежної безпеки «Вогонь-друг чи ворог?»

Автор: admin від 23-10-2017, 19:03

У нашій школі пройшов конкурс дитячих малюнків на дуже важливу тему – «Вогонь - друг чи ворог?». Усі роботи були представлені на нашому шкільному стенді, де всі бажаючі могли їх переглянути.

Декада протипожежної безпеки «Вогонь-друг чи ворог?»

Покровський ярмарок

Автор: admin від 20-10-2017, 19:01

Нещодавно в нашій школі проходив ярмарок в якому прийняли участь молодші та старші класи. Вони робили вироби з природних матеріалів. Було дуже багато виробів з молодшої школи. Діти с батьками намагались відтворити враження на всіх. Багато виробів були з осінніх природних матеріалів.

Покровський ярмарок