*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Автор: psychologist від 27-06-2018, 06:46

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію, за якою живе українське суспільство.

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Екологічні заходи!

Автор: psychologist від 20-04-2018, 14:37

19 квітня учні нашої школи прийняли участь у районному заході, присвяченому екологічному місячнику «Краса Землі моєї». Метою заходу була активізація педагогів та залучення учнівської молоді до участі в природоохоронній роботі і пропаганді екологічних знань, навчати і мотивувати громаду Запоріжжя розділяти відходи.

Екологічні заходи!

Вітаємо команду учнів 11-А класу!

Автор: psychologist від 18-04-2018, 11:22

Вітаємо команду учнів 11-А класу ЗСШ №7 «Баланс», які посіли ІІ місце у Другому турі ІІ Міської екологічної гри «Фінансова грамотність».

Молодці!!!

Склад команди: Глухенька Наталія, Шкрябіна Еліна, Єсаян Арман, Медвідь Валерія, Матяш Анастасія,

Калина Анастасія, Замула Тамара

Керівник команди – Буртова Світлана Іванівна.

Вітаємо команду учнів 11-А класу! Вітаємо команду учнів 11-А класу!

100-ліття товариству Червоного хреста України

Автор: psychologist від 16-04-2018, 13:12

16 квітня учні нашої школи прийняли участь у районному заході до 100-ліття товариству Червоного хреста України на базі ЗГ №8. Метою заходу було ознайомлення з історією Міжнародного Руху, діяльністю Товариства Червоного Хреста України, формування у підлітків мотивації на збереження та поліпшення свого здоров'я, пропаганди здорового, способу життя, формування знань про шкідливість тютюнопаління та наркотичної залежності, профілактики ВІЛ/СНІДу. Отриманий досвід продовжуть розповсюджувати серед учнівської молоді нашої школи.

100-ліття товариству Червоного хреста України

Вітаємо команду учнів ЗСШ №7 «Мужні, Чесні, Сміливі»

Автор: psychologist від 6-04-2018, 11:20

Вітаємо команду учнів ЗСШ №7 «Мужні, Чесні, Сміливі», які посіли ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед учнівської молоді. Молодці!!!

Склад команди: Папуша Катерина, Левченко Наталія, Хіміч Валентина, Ломейко Дар'я, Шофоростов Владислав, Головчук Костянтин, Зайцев Ілля, Кльова Єлизавета, Міненко Дарина, Алєксєєнко Юлія, Савченко Крістіна

Керівник команди – Василишин Олег Анатолійович.

Вітаємо команду учнів ЗСШ №7 «Мужні, Чесні, Сміливі»

Великодній кошик для бійців АТО

Автор: psychologist від 5-04-2018, 07:54

У Запоріжжі та області вже вчетверте стартував збір святкових гостинців для земляків, які боронять кордони на передовій. Вихованці навчальних закладів зібрали те, що додасть святкового настрою: солодощі, обереги, малюнки та листівки.

Батьки, вчителі та учні нашої школи теж приєдналися до акції “Великодній кошик на передову”.

Разом зібрали сорок пакунків для земляків, котрі перебувають у складі 23 окремого мотопіхотного батальйону, 36-ї бригади морської піхоти, підрозділу “Аратта” та інших.

На передову – найближчими днями, аби свято Великодня захисники зустрічали з відчуттям домашнього затишку і тепла.

Великодній кошик для бійців АТО

Гвардійці 23-ї бригади провели День відкритих дверей для учнів 11-А класу

Автор: psychologist від 23-03-2018, 08:50

Напередодні святкування 4-ї річниці Національної гвардії України військовослужбовці 23-ї бригади запросили відвідати військову частину учнів нашої школи.

Гвардійці 23-ї бригади провели День відкритих дверей для учнів 11-А класу

Вітаємо команду учнів 10-А класу!

Автор: psychologist від 20-03-2018, 11:33

Вітаємо команду учнів 10-А класу, які посіли 2 місце в районному турнірі настільної гри «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921.»! Молодці!!!

Склад команди: Гордійченко Юлія, Жовтоніжко Олександра, Коваль Олександр, Кучеренко Артем, Резніченко Нікіта, Тимчишин Ілля, Віхляєва Діана. Керівник команди – вчитель історії Косаренко С.В.

Вітаємо команду учнів 10-А класу!

Вітаємо команду учнів ЗСШ №7 «Школярі»

Автор: psychologist від 20-03-2018, 11:30

Вітаємо команду учнів ЗСШ №7 «Школярі», які посіли ІІІ місце у районному етапі XVI обласного конкурсу «Обери життя» з пропаганди та розповсюдженню здорового способу життя!

Молодці!!!

Склад команди: Папуша Катерина, Левченко Наталія, Резніченко Нікіта, Хіміч Валентина, Ломейко Дар'я, Шофоростов Владислав, Головчук Костянтин, Зайцев Ілля, Кльова Єлизавета, Міненко Дарина. Керівник команди – Василішин Олег Анатолійович.

Вітаємо команду учнів ЗСШ №7 «Школярі»