*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Сивочола Хортиця!

Автор: psychologist від 8-11-2018, 22:54

Сивочола Хортиця – колискова українського козацтва, одне з найзагадковіших історичних місць Європи. Сюди з’ізджаються археологи, екстрасенси і маги, просто люди, котрі цікавляться історією України.

Сивочола Хортиця!

День визволення України від фашистських загарбників

Автор: admin від 29-10-2018, 16:03

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

День визволення України від фашистських загарбників

День захисника України

Автор: admin від 15-10-2018, 16:07

День Захисника України став офіційним державним святом зовсім недавно, лише в 2015-му році. Його дата ніколи не змінюється і відзначається це свято 14 жовтня. Наші учні відвідали військову частину 3033 та привітали військових з їх професійним святом.

День захисника України

Акція "Чисте місто"

Автор: psychologist від 8-10-2018, 16:36

На виконання міської «Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля та забезпечення екологічної безпеки міста Запоріжжя», «Програми боротьби з карантинними рослинами на 2016-2025 роки», згідно з планом роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, з метою підвищення рівня екологічної компетентності та здоров’я підростаючого покоління у нашій школі протягом місяця було проведено низку заходів.

Таким чином, у рамках шкільної акції «Чисте подвір’я», учні 5-11-х класів займалися благоустроєм пришкільної території. Учні середніх та старших класів активно залучилися до проведення шкільної виставки виробів із використанням вторинної сировини та природних матеріалів. Було проведено виставку учнівських малюнків на тему: «Природа Запорізького краю». Учні початкової школи прийняли участь у заочному міському екологічному конкурсі дитячого малюнка «Рослини-шкідники».

Акція "Чисте місто"

Всеукраїнський урок доброти до Дня тварин

Автор: admin від 5-10-2018, 16:10

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року  планується проведення у закладах освіти «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Наші учні особистим прикладом показали любов до тварин.

Всеукраїнський урок доброти до Дня тварин

Що? Де? Коли?

Автор: admin від 26-09-2018, 16:14

Сьогодні у нашій школі пройшли змагання Що? Де? Коли? Де учні прийняли активну участь. Усі учасники змагань довели що вони справжні інтелектуали!

Що? Де? Коли?

День знань 2018

Автор: admin від 3-09-2018, 16:11

Сьогодні наша школа привітала школярів у своїх стінах, та запросила їх на урочисте свято присвячене дню знань.

День знань 2018

День Незалежності України!

Автор: psychologist від 23-08-2018, 09:47

День Незалежності України!

День Незалежності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Організація військово-патріотичного виховання молоді

Автор: psychologist від 25-07-2018, 14:17

Військово-патріотичне виховання молоді є одним з основних напрямків у взаємодії військових частин з навчальними закладами та громадськими організаціями. У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу, незалежність та територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.

24 липня 2018 року під час проведення зборів із заступниками начальників територіальних управлінь, установ, навчальних закладів та військових частин по роботі з особовим складом було організовано проведення показового заняття на тему: «Організація військово-патріотичного виховання молоді у взаємодії з навчальними закладами та громадськими організаціями за місцем дислокації військової частини». Делегація від нашої школи теж прийняла участь у цьому заході.

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Автор: psychologist від 27-06-2018, 06:46

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію, за якою живе українське суспільство.

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ