*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН КУРСОВОЇ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗСШ №7

Автор: admin від 13-04-2017, 10:41

 Квітень, 2017

2014

2015

2016

2017

2018

Бірюкова І.В.    20.06(з.д.)

               20.06 (осн.здор.)

Буртова С.І.     21.11

Ведмеденко А.О.14.02-пс.

             31.01 - вчитель

Горіна І.І.             14.02.

Даниленко Л.В. 31.10

Євдокименко Л.В. 10.10

Карпук О.І.          24.06

Кондратьєва Н.П. 28.03

Косаренко С.В.  28.03 -2п.

Курілова Г.М.        20.06

Лисенко Т.М.         20.06

Маніло В.М.          20.06

Махоріна Л.В.    31.01

Сизова С.В.         31.10

Сизоненко Р.Т. 20.06 б.

Ситник С.М. 27.05 осн.зд.

Смирнова О.М.  20.03мат.

Соломка А.В.   20.02 ін.м.

Тропешко В.І.       29.09

Олійник І.Г.        24.06

Чубенко З.А.       28.02

Ятченко Г.В.       20.06вч.

Ятченко А.В.    19.02с.п.

 

Антіпіна Н.С. –зв.

Андреєва Р.М. – зв.

Єгерєва Л.В. – зв.

Шахбазян Л.В. – зв.

Яковлева А.М. – зв.

Бабчук І.І.          30.10

Бухна О.В.            27.02

Блискавка Л.І.     16.10

Бойченко Ю.Б.    28.05

Бороненкова Р.М. 19.06

Василишин О.А. 15.05 вч.

Василяженко Ю.А.  15.05

Гарькава Н.А.        18.09

Голуб О.А.  15.05  поч.кл.

Ковпак В.А.

Куленевич О.В.      30.01

Левченко Н.А.      30.01

Павловська Я.В.  02.10

Пономаренко О.О.  13.02

Сизова С.В.

Сизоненко Р.Т.   13.11

Смирнова О.М. 02.10з.д.

Танцур І.П.          23.01

Хіміч С.О.            27.02

Чумак О.В.          27.11

Ситник   08.04    ГПД

Вялова Н.Б.

 

 

Кацюба К.В. – зв.

Єдакова Т.М. – зв.

Поправко Н.В. – зв.

Чабанова Л.П. – зв.

Білоус М.П.       22.04 р.м.

Бондаренко Н.Б.   22.04

Василишин О.А 09.11орг.

Вінецька С.П.       13.10

Дейнега В.В.        02.12

Іващенко О.В.       13.10

Кучер Д.В.       17.06 нім.

Лазарєва О.В.     08.04

Реброва Т.А.  24.06 муз.

                       11.05 обр.м.    

Стрельченко В.І.  17.06

Чумак О.А.       17.06

 

Яковлева А.М.  08.04 – зв.

Білоус К.А. 03.03—19.05   

(директор.+вчитель)

Бузько І.С.     10.12

Зайцев М.А.   27.01

Герцен Г.С.    17.09

Калугіна Л.В.   27.01

Карпук  О.І.     04.09

Куленевич О.В.30.06вч.пр

Курган В.В.     30.06

Преподобна Т.І.      22.09

Середа Т.І.           30.06

Чернобельська А.А.02.06

Шеремет І.В.      31.03

 

Білоус Л.І.

Бугера О.В.

Голуб О.А. – інф.+п.кл.

Демченко Н.В.

Єрьоміна Л.І.

Калина О.В.

Козюра Н.В.

Крамарь О.Н.

Кучер Д.В.      англ.

Коваленко Т.М.

Олійник І.Г.

Олійник О.Г. – 2 посв.

Сафронкіна І.В.

Свідунович Т.С.

Ситник С.М. – вч.праці

Слободяник Н.Г.

Чмирь С.Ю.

Швець Л.Г.

 

 

 

22+5

19+5

11+1

12

18