*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого классу розміщена тут ***

Розклад на 1 семестр 2018-2019 навчального року

Автор: admin від 31-08-2018, 23:30
Розклад уроків
1-й семестр
опубліковано в розділі
*** внесені зміни 14.09.2018 ***

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2018-2019 навчальному році

Автор: admin від 9-10-2018, 17:33

ПІБ вчителя,

який атестується

ПІБ адміністратора,

який  відповідатиме  за  атестацію

Білоус

Костянтин Андрійович

Косаренко

Світлана Віталіївна

Вялова

Наталія Борисівна

Смирнова

Ольга Миколаївна

Горіна

Ірина Іванівна

Смирнова

Ольга Миколаївна

Козюра

Наталія Вікторівна

Косаренко

Світлана Віталіївна

Косаренко

Світлана Віталіївна

Білоус

Костянтин Андрійович

Курган

Валентина Вікторівна

Ведмеденко

Артур Олександрович

Калина

Олександра Вікторівна

Смирнова

Ольга Миколаївна

Преподобна

Тетяна Іванівна

Ведмеденко

Артур Олександрович

Свідунович

Таїсія Степанівна

Косаренко

Світлана Віталіївна

Середа Тетяна

Іванівна

Олійник

Олександр  Григорович

Соломка

Анна Василівна

Смирнова

Ольга Миколаївна

Стрельченко

Валентина Іванівна

Косаренко

Світлана Віталіївна

Чернобєльська

Олександра Абрамівна

Ведмеденко

Артур Олександрович

Чумак

Олена Василівна

Смирнова

Ольга Миколаївна

Ведмеденко

Софія Андріївна

Білоус

Костянтин Андрійович

Акція "Чисте місто"

Автор: psychologist від 8-10-2018, 16:36

На виконання міської «Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля та забезпечення екологічної безпеки міста Запоріжжя», «Програми боротьби з карантинними рослинами на 2016-2025 роки», згідно з планом роботи департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, з метою підвищення рівня екологічної компетентності та здоров’я підростаючого покоління у нашій школі протягом місяця було проведено низку заходів.

Таким чином, у рамках шкільної акції «Чисте подвір’я», учні 5-11-х класів займалися благоустроєм пришкільної території. Учні середніх та старших класів активно залучилися до проведення шкільної виставки виробів із використанням вторинної сировини та природних матеріалів. Було проведено виставку учнівських малюнків на тему: «Природа Запорізького краю». Учні початкової школи прийняли участь у заочному міському екологічному конкурсі дитячого малюнка «Рослини-шкідники».

Акція "Чисте місто"

Графік проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н.р. у ЗСШ№7

Автор: admin від 5-10-2018, 18:23

 

 

Олімпіади з предметів

Дата/час

 

9.00

11.00

13.00

08.10

понеділок

Математика

(5-11кл.)

Українська  мова та література (6-11кл.)

Фізична культура

 (8-11кл.)

09.10

вівторок

Біологія  (7-11кл.) Екологія (10,11кл.)

Російська мова та літератур

(8-11кл.)

Фізика (7-11кл)

Астрономія (9-11кл.)

10.10

середа

Історія

(7-11 кл.)

Правознавство

(9-11кл.)

Інформатика, ІКТ

(8-11кл.)

11.10

четвер

Хімія

(7-11кл)

Географія (7-11кл)

Економіка (9-11кл.)

Німецька мова

(7-11кл)

12.10

п'ятниця

Англійська мова

(7-11кл)

Трудове навчання

(8-11кл.)

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ №7

Автор: admin від 28-09-2018, 09:34

2017-2018

2018-2019

2019-2020

2020-2021

2021-2022

Бабчук І.І.

Василишин О.А.

Герцен А.С.

Голуб О.А.

Іванова Т.М.

Іванова В.В.

Крамарь О.М.

Куленевич О.В.

Лазарєва О.В.

Реброва Т.А.

Чумак О.А.

Шеремет І.В.

 

  

 

 

 

Бузько І.С.-зв.

Білоус К.А.

Вялова Н.Б.

Горіна І.І.

Калина О.В.

Косаренко С.В.(2 ат.л)

Козюра Н.В.

Курган В.В.

Преподобна Т.І.

Свідунович Т.С.

Середа Т.І.

Соломка А.В.

Стрельченко В.І.

Чернобельська А.А.

Чумак О.В.

Ведмеденко С.А.

Білоус Л.І.

Білоус М.П.(2ат.л.)

Бухна О.В.

Демченко Н.В.

Махорина Л.В.

Олійник О.Г.-(2ат.л.)

Сафронкіна І.В.

Слободяник Н.Г.

Ситник С.М.(2ат.л.)

Танцур І.П.

Тропешко В.І.

Єрьоміна Л.І.

Кондратьєва Н.П.

Чмирь С.Ю.

Бойченко Ю.Б.

Бугера О.В.

Гарькава Н.А.

Даниленко Л.М.

Капля А.А.

Левченко Н.А.

Маніло В.М.

Марнопольська Ю.П.

Олійник І.Г.

Пономаренко О.О.

Павловська Я.В.

Смирнова О.М.(2ат.л)

Яковлева А.М.

Чуча М.С.

Бондаренко Н.Б.

Буртова С.І.

Василяженко Ю.А.

Ведмеденко А.О.- 2 л.

Вінецька С.П.

Дейнега В.В.

Євдокименко Л.В.

Зайцев М.А.

Іващенко О.В.

Калугіна Л.В.

Каменська О.В.-декр.в.

Карпук О.І.

Кучер Д.В.-нім.м.

Коваленко Т.М.-д.в.

Сизова С.В.

Сизоненко Р.Т.

Хіміч С.О.

Швець Л.Г.

13

15

14

14

18

ГРАФІК засідань атестаційної комісії при Запорізькій спеціалізованій школі № 7 на 2017/2018 навчальний рік

Автор: admin від 24-09-2018, 15:43

  № засідання            Термін проведення

 

   1 засідання         24вересня 2018 року                 організаційне     

    -    вивчення нормативних документів про атестацію (оглядово);

-   ознайомлення з наказами про атестацію педагогічних працівників у 2018/2019 навчальному році, про створення атестаційної комісії І рівня та затвердження графіка її засідань;

-    затвердження плану заходів з підготовки та проведення атестації педагогічних працівників у 2018/2019 навчальному році.

 

2 засідання         09  жовтня 2018 року

-    затвердження списку педагогічних працівників, які атестуються у поточному навчальному році;

-    затвердження графіка проходження атестації педагогічними працівниками       у 2018/2019 навчальному році;

-   закріплення членів комісії за педагогічними працівниками, які атестуються, для здійснення контролю і надання практичної допомоги  під час атестації;

-    розгляд заяв про позачергову атестацію та про перенесення термінів атестації (за потребою).

 

3 засідання         18 березня 2019 року                      підсумкове   

    -    атестація педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєним 

         кваліфікаційним категоріям;

    -   презентація досвіду вчителів, які атестуються;

    -   атестація вчителів на присвоєння кваліфікаційних категорій «спеціаліст другої 

         категорії» та «спеціаліст першої категорії»;

-   про порушення клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про присвоєння педагогічним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та про присвоєння педагогічних звань.

 

4 засідання     8 квітня 2019 року                       затверджувальне

 

-   затвердження звітів про підсумки атестації у 2018\2019 навчальному році.

З В І Т та П Л А Н У В А Н Н Я ПРОХОДЖЕННЯ КУРСОВОЇ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ПРАЦІВНИКІВ ЗСШ № 7

Автор: admin від 19-09-2018, 10:41

2018

2019

2020

2021

2022

Ведмеденко С.А. (психол)

Гарькава Н.А.-соц.педаг.

Горіна І.І.

Калина О.В.

Козюра Н.В.

Косаренко С.В.(з.дир.)

Крамарь О.Н.

Олійник О.Г. (вчит.)

Свідунович Т.С.

Чуча М.С.

Ситник С.М. -22.12.18 -?

Білоус Л.І.

Бугера О.В.

Буртова С.І.

Ведмеденко А.О.-вч.+з.д.

Даниленко Л.М.-х.+біол..

Демченко Н.В.

Євдокименко Л.В.

Єрьоміна Л.І.

Іванова Т.М. – вихов.

Капля А.А.

Кондратьєва Н.П.

Косаренко С.В.(іст.)

Маніло В.М.

Махорина Л.В.

Олійник І.Г.

Олійник О.Г. (заст.д.)

Сафронкіна І.В.

Сизова С.В.

Смирнова О.М. – 2посв.

Слободяник Н.Г.

Соломка А.В.-нім.

Тропешко В.І.

Чмирь С.Ю.

Швець Л.Г.

Бабчук І.І.

Бойченко Ю.Б.

Бухна О.В.

Василишин О.А. – (2п.)

Василяженко Ю.А.

Голуб О.А. (поч.кл.)

Гарькава Н.А. – укр.

Куленевич О.В.-п.кл.

Левченко Н.А.

Павловська Я.В.

Пономаренко О.О.

Сизоненко Р.Т.

Танцур І.П.

Хіміч С.О.-мат.+інф.

Чумак О.В.

Яковлева А.М.

Ведмеденко С.А.

Білоус М.П.

Бондаренко Н.Б.

Вінецька С.П.

Дейнега В.В.

Зайцев М.А.

Іващенко О.В.

Калугіна Л.В.

Каменська О.В.-д.в.

Карпук О.І.

Кучер Д.В.- нім.+англ.

Лазарева О.В.

Марнопольська Ю.П.

Реброва Т.А.(2п.)

Стрельченко В.І.

Чумак О.А.

 

Білоус К.А. (2п.)

Вялова Н.Б.

Герцен А.С. 

Іванова В.В.

Коваленко Т.М.

Курган В.В.

Преподобная Т.І.

Середа Т.І.

Чернобєльськая О.А.

Шеремет І.В.

 

10+1

24

18

15

10

Назад Вперед
Наверх