» » НАКАЗ про порядок збирання добровільних внесків батьків до благодійного фонду «Магістр»
*** Доступ до всіх матеріалів сайту відтепер необмежений і не потребує реєстрації ***

Автор: admin від 2-09-2013, 11:24

Н А К А З

про порядок збирання добровільних

внесків батьків до благодійного фонду «Магістр»

З метою запобігання можливим порушенням у школі

НАКАЗУЮ:

1. Класним керівникам школи:

1.1. Попередити голів класних батьківських комітетів про вимоги адміністрації школи щодо внесення добровільних внесків лише на розрахунковий рахунок або самостійне придбання необхідного для школи.

1.2. Не допускати збирання добровільних внесків працівниками школи (як учителями, так і іншими працівниками).

2. Голові батьківського комітету школи Чиж О.Ю.:

2.1. Не допускати прийому коштів в іноземній валюті бухгалтерією благодійного фонду "Магістр”.

2.2. Розраховуватися з усіма організаціями лише за безготівковим розрахунком.

2.3. Увести в практику роботи батьківської ради звіти про використання добровільних внесків.

2.4. Інформувати батьківську громадськість про прийом коштів від класних колективів відповідно до взятого на вересневих батьківських зборах зобов’язання щодо добровільної матеріальної підтримки школи.

2.5. Суворо дотримуватись плану роботи школи на місяць щодо проведення засідань батьківської ради.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                          К.А. Білоус