*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Літній мовний табір 2017

Автор: admin від 24-06-2017, 17:47

Summer is fun! Так говорять діти ,коли починаються літні канікули. Адже їх чекає мереживо подій , про які вони мріяли весь навчальний рік. ”Of course!”- кажуть вчителі англійської мови і запрошують до літнього мовного табору “Summer Camp”.

З 29 травня по 23 червня 2017 року в ЗCШ № 7 працював  літній  мовний табір з денним перебуванням для учнів 1-4 класів. Учні перебували в мовному таборі з 08.00 до 13.00 години.

О 8 годині ранку дітей зустрічали вихователі групи подовженого дня й проводили ігри на свіжому повітрі. О 9 годині  вчителі англійської мови починали  заняття з учнями. Після курсу англійської мови у дітей був ланч, а потім фізкультхвилинки на шкільному стадіоні. В шкільному таборі працювали  волонтери (учні 5-10 класів).

Метою роботи  мовного табору було розширення кругозору учнів. Щодня проводилися заходи з узагальнення та систематизації знань учнів  (засвоєння необхідної лексики та граматичних конструкцій, корисних  у щоденному використанні). Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору -  прагнення до спілкування англійською мовою, виховання культури спілкування,  розвиток  та  розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями , які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному  середовищі.

Наприкінці роботи мовного табору був проведений концерт, на якому були присутні учні та їх батьки. Діти були нагороджені сертифікатами, які засвідчують їх навчання в мовному таборі.

Підводячи  підсумки, можна сказати, що мета, заради  якої  було відкрито мовний табір, досягнута. Школярі проводили дозвілля весело, практикувалися у спілкуванні англійською мовою. Учні змогли   реалізувати себе також в творчих завданнях.

Участь наших учнів у літньому мовному таборі  має  позитивні результати  вже другий рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування  учасників  мовного табору та їх батьків, які висловили бажання  продовжувати  практику мовних таборів щороку.

Фотографії: