» » Шановні батьки, діти!
*** Актуальна інформація щодо прийому документів до 1-ого класу розміщена тут ***

Шановні батьки, діти!

Автор: admin від 23-05-2012, 12:37

Шановні батьки, діти!

  У Запорізькій області з початку поточного року на пожежах загинуло З дитини, травмовано - 1, врятовано - 3. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки -першопричини сумних та трагічних наслідків. Головне територіальне управління -МНС у Запорізькій області, Головне управління Держтехногенбезпеки у Запорізькій області, управління освіти і науки Запорізької ОДА вкрай стурбовані станом, що склався з травмуванням та загибеллю дітей. На превеликий жаль, діти потрапляють у складні та небезпечні для життя ситуації через незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки.

 

Так, 26 березня у приватному будинку на вул. Першотравневій в с. Малі Щербаки Василівського району стався трагічний випадок. В одній з кімнат оселі горів диван. На місці пожежі були виявлені тіла трьох загиблих: двох хлопчиків віком 4 та 2 роки, та їх 76-річної прабабусі. Загоряння ліквідовано жителями села. Підрозділи МНС не залучались.

На момент виникнення пожежі чоловіка загиблої жінки та матері дітей вдома не було. Дідусь знаходився на городі, а його онука пішла в магазин, зачинивши в будинку хлопчиків та бабусю. Через деякий час, чоловік помітив дим з помешкання. Він розбив вікно та витягнув на свіже повітря із задимленої оселі правнуків та дружину без ознак життя. Тим часом, сусіди, які теж побачили дим з будинку, схопили відро з водою та загасили полум'я. Причина пожежі - дитячі пустощі з вогнем.

  Головне територіальне управління МНС України у Запорізькій області, Головне управління Держтехногенбезпеки у Запорізькій області, управління освіти і науки Запорізької ОДА звертається до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду! Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.