Школа №7 » Поради психолога батькам » Як батькам уберегти дітей від самогубства?

Як батькам уберегти дітей від самогубства?

Автор: psychologist від 25-02-2021, 10:45

Як батькам уберегти дітей від самогубства?

З початку 2021 року в Україні у різних регіонах почастішали випадки самогубств серед підлітків.
Обставини смерті у кожному випадку різні, серед можливих причин – вплив соцмереж та небезпечних ігор, на кшталт, «Синій кит» чи «Момо».

• Щоб вберегти своїх дітей від фатальних вчинків, батьки мають бути особливо уважними та розважливими.
  • Розмовляйте зі своїми дітьми про небезпеку в інтернеті.
  • Цікавтеся життям своєї дитини, її почуттями та переживаннями. Приймайте її, без приниження, критики й знецінення.
  • Приділяйте більшу увагу психологічному стану дитини.
  • Діти є дуже чутливими та вразливими. Підтримуйте та допомагайте їм. Пам’ятайте, що жорсткі заборони та ваше суворе ставлення можуть погіршити ситуацію.
  • Зверніть увагу на коло спілкування дитини.
  • Слідкуйте за поведінкою своєї дитини в реальному та онлайн-житті. Якщо помітили різкі зміни, або маєте певні сумніви та побоювання – зверніться за психологічною підтримкою.